Transformers εξωτερικου, δεκαετια του 80

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Βασικα εχω παρα πολλα σε καρτελες και σε κουτια οποτε θελει χρονο

αν υπαρχει καποια προτιμηση σε καποιο μοντελο που μπορει να εχω...παρακαλω!

:)
 
Στο διορθωσα λιγο το ποστ...
 
ενταξει :)

κανε παιχνιδι οπως νομιζεις,σπιτι σου ειναι :)
 
donkix2000 εισαι φοβερος!!!! Σε ευχαριστουμε!!! Αφηνω τα αγορια να ζητησουν συγκεκριμενα μοντελα, εγω απλως θαυμαζω!!! :)
 
Πωωω, τι μου θυμίσατε τώρα. Είχα τον Scavenger, ήταν απο τα μικρότερα Transformer που πέρασαν απο τα χέρια μου. Συγχαρητήρια και για την έυρεση του video!
 
Jedah είπε:
Πωωω, τι μου θυμίσατε τώρα. Είχα τον Scavenger, ήταν απο τα μικρότερα Transformer που πέρασαν απο τα χέρια μου. Συγχαρητήρια και για την έυρεση του video!

Jedah οριστε και ενα βιντεακι που βρηκα στο youtube με μια συλλογη! Eχει απιστευτα κομματια της πρωτης γενιας (G1) και πολλα custom unlicensed Transformers! Επαθα πλακα :eek:

Α μερος

 
Ωραίες συλλογές. Σε ευχαριστούμε για τα videos.
 
πως τα κρατας στα κουτια? Με τι καρδια? Δεν εχεις δει το toy story?
 
το έχω δεί φυσικά :)

αλλά τί να κάνω?είναι θέμα χώρου :)
 
Αααααααααααα, τον είχα τον Slingshot!!!!
 
donkix2000 είπε:
το έχω δεί φυσικά :) αλλά τί να κάνω?είναι θέμα χώρου :)
Και εμενα ετσι μου λενε donkix2000, οτι ειναι θεμα χωρου και να τις αφησω τις κουκλες στα κουτια γιατι ειναι ή θα γινουν συλλεκτικες, αλλα δεν με πειθουν!!! :D Αμα δεν τις βγαλω απο το κουτι να τους ριξω ενα χτενισμα υποφερω!!! :p

Αλλα τα τρασφορμερς εχουν και πολυ ψιλολογια, βρε παιδι μου. Πολυ μανουρα...ασε που αμα χασεις ή στραβωσει κανα κομματακι τους εχεις κανεις και μεγαλη ζημια.... Αγοριστικα πραγματα... :eek: α πα πα πα...
 
Έχω μείνει άφωνος!!!! Πολύ όμορφα τα άτιμα τα transformers. Αγαπημένος μου, όπως και σε πολλούς της ηλικίας μου, ήταν ο Devastator. Παρόλο που ήταν με την πλευρά των "κακών", το λάτρευα αυτό το ρομπότ ως παιχνίδι καθώς και όταν το έβλεπε στα επεισόδια της σειράς! Μπράβο παιδιά! Είναι απίστευτο που υπάρχουν ακόμη άτομα που έχουν transformers και μάλιστα στα κουτιά τους!
 
βρε πουληστε τιποτα να παρουμε και εμεις!!! χαχαχα :)
 
Μετά από πολύ καιρό θυμήθηκα να βγάλω καλύτερες φωτογραφίες στα transformers μου και τα έβγαλα από το συρτάρι.

Τα δεύτερα λινκ είναι μη δικές μου φωτό από τις συσκευασίες, για καλυτερη επαναφορά μνήμης.

:)

HASBRO Transformers Generation 1 (1988)

Nautilator

Nautilatorcardback1.jpg

Skalor

Skalorcardback1.jpg

Snaptrap

Snaptrapbox1.jpg

Breakdown

Breakdowncardpack1.jpg

Optimus Prime

OptimmusPrimebox1.jpg

Erector

Erectorcardback1.jpg

Greasepit

Greasepitbox1.jpg

Metro Squad

MetroSquadcardback1.jpg

Roughstuff

Roughstuffcardback2.jpg

Joyride

Joyridebox1.jpg

Landfill Targetmaster

LandfillTargetmaster.jpg

(+ ακόμα 3 σετ που δε φωτογράφησα: Battle Patrol, Off Road Patrol, Roadgrabber)

Nautilator1.jpg

Skalor.jpg

Snaptrap.jpg

Breakdown.jpg

OptimusPrime.jpg

Erector.jpg

Greasepit.jpg

MetroSquad.jpg

Roughstuff.jpg

Joyride.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πανέμορφα όλα!

Περιμένουμε και τα υπόλοιπα! :D
 
Πίσω
Μπλουζα