Twitter και ρετρό διασημοι

Είχα και τον ηθοποιό που έπαιζε τον Ηρακλή στην σειρά, είναι προσιτός πολύ. Το θέμα είναι πως τα χάνουμε τα ακαουντ μας. Τώρα όμως εμείς οι πνευματικοί άνθρωποι που θα βρούμε στέγη ; 20221118_200420.jpg
 
Ποιος ηθοποιός είναι;; Σε ποια τηλεοπτική σειρά έπαιζε;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ πάντως έκανα αίτημα φιλίας στο Facebook προχθές σε μια Ελληνίδα ηθοποιό μου το κάνει δεκτό (προφανώς θα νόμισε αρχικά ότι είμαι απ' τον εκδοτικό οίκο που έχουμε ίδιο επώνυμο και με έκανε δεκτό) της γράφω "συγχαρητήρια για την παρουσία σας όλα αυτά τα χρόνια" με διαγράφει αμέσως μου κάνει spam και μήνυμα -παρατήρηση τύπου "δεν δέχομαι αιτήματα φιλίας απ' τον κάθε τυχαίο που δεν γνωρίζω. Γεια σας" πολύ καβαλημα καλαμιού μου φαίνεται
 
Εγώ πάντως έκανα αίτημα φιλίας στο Facebook προχθές σε μια Ελληνίδα ηθοποιό μου το κάνει δεκτό (προφανώς θα νόμισε αρχικά ότι είμαι απ' τον εκδοτικό οίκο που έχουμε ίδιο επώνυμο και με έκανε δεκτό) της γράφω "συγχαρητήρια για την παρουσία σας όλα αυτά τα χρόνια" με διαγράφει αμέσως μου κάνει spam και μήνυμα -παρατήρηση τύπου "δεν δέχομαι αιτήματα φιλίας απ' τον κάθε τυχαίο που δεν γνωρίζω. Γεια σας" πολύ καβαλημα καλαμιού μου φαίνεται
ή "έχει καεί από το χυλό και φυσάει το γιαούρτι"
 
Ίσως να θεωρούν το φεις προσωπικό τους χώρο και να μην θέλουν ξένα προσωπα
 
Χμμμ paulo είτε Πατάκης, είτε Καστανιώτης, είτε Ψυχωγίος, είτε Στρατικής, είτε Λιβάνης…
 
Ίσως να θεωρούν το φεις προσωπικό τους χώρο και να μην θέλουν ξένα προσωπα
Μου έκανε εντύπωση γιατί είχε τα πάντα δημόσια στον τοίχο όχι δηλ. 2-3 πράγματα και τα άλλα κρυμμένα μόνο για τους φίλους
 
Ο δημιουργός έχει γεννηθεί το 83 ακριβώς την ίδια μέρα που βγήκε στο σινεμά το ρεμπέτικο του Φέρρη και τον έχει σημαδέψει το γεγονός, τα γράφει αυτά στο τουιτερ του. Σύμπτωση; Πάντως λέει πως είναι δύσκολη πολύ η γλώσσα. Ο Καπετανάκης made in japan έγινε χιτ και στο Τόκυο.
 
Ο δημιουργός έχει γεννηθεί το 83 ακριβώς την ίδια μέρα που βγήκε στο σινεμά το ρεμπέτικο του Φέρρη και τον έχει σημαδέψει το γεγονός, τα γράφει αυτά στο τουιτερ του. Σύμπτωση; Πάντως λέει πως είναι δύσκολη πολύ η γλώσσα. Ο Καπετανάκης made in japan έγινε χιτ και στο Τόκυο.
 
Τώρα το είδα το ποστ. Μεγάλη αγάπη η Χάσει. Πως σου φάνηκε από την κουβέντα που είχατε; Φαίνεται καλός άνθρωπος...

Έχει περάσει πολλά!

Κάποια τα γράφει στην βιογραφία της και κάποια βγαίνουν τώρα!

 
  • Wow
Reactions: RIO
χμμ.. Τι να ετοιμάζει πάλι ο Ιλον Μάσκας;

Απο την δική του διαστημική εταιρεία Space X στο Twitter X... Παντού υπάρχει ένα Χ !!! Μήπως το επόμενο στάδιο είναι να τουιταρουν τα Άλιεν με τους ανθρώπους μέσω της πλατφόρμας του ;; :icon_lol:
 
χμμ.. Τι να ετοιμάζει πάλι ο Ιλον Μάσκας;

Απο την δική του διαστημική εταιρεία Space X στο Twitter X... Παντού υπάρχει ένα Χ !!! Μήπως το επόμενο στάδιο είναι να τουιταρουν τα Άλιεν με τους ανθρώπους μέσω της πλατφόρμας του ;; :icon_lol:
Άμα δεν πληρώνεις τρως λιμιτ πω πω θες δεν θες θα πληρώνεις τωρα
 
Πίσω
Μπλουζα