Twitter και ρετρό διασημοι

Βάλανε κουζ στο τουιτερ best teacher in movies , η ελληνική υποψηφιότητα και τους ταπωσαμε όλους με την θέα βίνα ασικη
F-b7ilUWAAAJA5D.jpeg
 
Εκπληκτική η απάντησή σου στο στιγμιότυπο με τη Βίνα Ασίκη με την παραπάνω έκφραση του Τάκη Μηλιάδη...
Έτσι θα κάναμε όλοι μας, οπότε μας εκφράζει 100% η έκφραση του Μηλιάδη :fafoutis: :fafoutis:
 
Πλέον στο τουιτερ υπάρχουν παιδιά που στολίζουν με ρετρκ χριστουγεννιατικα στολιδια , δεν έχω την άδεια τους να σας ανεβασω
 
Γράφει best movie villain , έχουμε γράψει αρκετοί την τάσωΠροβολή συνημμένου 268772


ΤΑΣΣΩ ΚΑΒΒΑΔΙΑ - ΑΥΤΗ Η ΟΜΙΧΛΗ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ....

ΤΑΣΣΩ ΚΑΒΒΑΔΙΑ - ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΕΚΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ

ΤΑΣΣΩ ΚΑΒΒΑΔΙΑ - ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΑΝΤΑΜ

5η ΠΑΡΟΥΣΙΑ 28/03/1996 Μέρος 1

5η ΠΑΡΟΥΣΙΑ 28/03/1996 Μέρος 2
https://youtu.be/ypGqcIb96iM?feature=shared

5η ΠΑΡΟΥΣΙΑ 28/03/1996 Μέρος 4
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βάλτε έναν σταρ να φορά πορτοκαλί κουιζ στο τουιτερ και εμείς βάλαμε τσάκωνα υδραυλικό.
 
Αγαπημένη σκηνή από μπαρ έχουν βάλει οι Αμερικανοι κουιζ, η δική μας απάντηση, είναι από τον Αρχιμήδη στο μπαρ
 
Βάζουν κάποιοι Αμερικανοι στο τουιτερ καλύτερη ρομαντική σκηνή ταινίας, η δική μας απάντηση , πολύ γέλιο.
GBQEr6jXcAAO4fC.jpeg
 
Βάλτε έναν σταρ να φορά πορτοκαλί κουιζ στο τουιτερ και εμείς βάλαμε τσάκωνα υδραυλικό.
?
Αγαπημένη σκηνή από μπαρ έχουν βάλει οι Αμερικανοι κουιζ, η δική μας απάντηση, είναι από τον Αρχιμήδη στο μπαρ
?
Βάζουν κάποιοι Αμερικανοι στο τουιτερ καλύτερη ρομαντική σκηνή ταινίας, η δική μας απάντηση , πολύ γέλιο.
Προβολή συνημμένου 270056
?

Με συγχωρείς αλλά δεν αντελήφθην...
 
?

?

?

Με συγχωρείς αλλά δεν αντελήφθην...
Στο τουιτερ βάζουν κουιζ οι Αμερικανοι καλύτερη σκηνή σε μπαρ ever και βάζει άλλος από κάτω το κοκτέιλ με τον Τομ Κρουζ που φτιάχνει ποτά, ε βάζουμε και μεις τον Αρχιμήδη , μουστακα που παει στην ντισκο
 
Ε, σιγουρα και πολλοι ξενοι διάσημοι ηθοποιοί ειναι καθήκια και πολλοί δικοί μας προσγειωμένοι κι όχι καλαμοκαβαλλάρηδες. Κάθε τόσο διαβάζουμε για υπεραπαιτητικούς ξένους σταρ με παράλογες (κατά τη γνώμη του δημοσιογράφου) απαιτήσεις
@elephadas Άσε παντού τα πάντα γίνονται , υπάρχουν διεθνείς σταρς άνετοι και προσγειωμένοι π.χ Τομ Χάνκς , Μόνικα Μπελούτσι και κάποιοι άλλοι αεροπλάνα που δεν βρίσκουν διάδρομο προσγείωσης με ιδιορρυθμίες και παράλογες απαιτήσεις όπως ανέφερες . Το ίδιο ισχύει και για τους εγχώριους σταρ άλλοι είναι προσγειωμένοι , απλοί και καταδεκτικοί , ενώ άλλοι καβαλάνε ένα καλάμι και τρέχουν .
 
@elephadas Άσε παντού τα πάντα γίνονται , υπάρχουν διεθνείς σταρς άνετοι και προσγειωμένοι π.χ Τομ Χάνκς , Μόνικα Μπελούτσι και κάποιοι άλλοι αεροπλάνα που δεν βρίσκουν διάδρομο προσγείωσης με ιδιορρυθμίες και παράλογες απαιτήσεις όπως ανέφερες . Το ίδιο ισχύει και για τους εγχώριους σταρ άλλοι είναι προσγειωμένοι , απλοί και καταδεκτικοί , ενώ άλλοι καβαλάνε ένα καλάμι και τρέχουν .
Ο elephanta έβαλε το γιορτινό το σκουφακι αλλά δεν μας γραφει πια. Θα τον λοιδωρησω :fafoutis: :diablotin::anim_smokin:Που είσαι βρε;
 
Εδώ είμαι και διαβάζω τα όσα ωραία γράφονται. Όσο για το γιατί δεν γράφω όπως παλιά, έχω τους λόγους μου. Ε, δεν έχασε κι η Βενετιά βελόνι, τόσα δραστήρια ταλαντούχα μέλη υπάρχουν εδώ.
 
Πίσω
Μπλουζα