Uncharted Drake's fortune

Μπραβο Aardvark!

Mια φοβερα αντικειμενικη συνεντευξη απο τον αντιπροεδρο της NaughtyDog που εφτιαξε το Drake και τυγχανει να ειναι ιδιοκτησιας Sony :biglaugh:

iwanttobelievesmallqc0.jpg
 
Ε ρε κόλλημα με το believe αυτό το παιδί:rolleyes:
 
Αναγκαζομαι να το ξαναποσταρω ,μιας και το troll του G.R.M εχει γεμισει με ασχετες φωτο και αυτην και την προηγουμενη σελιδα με σκοπο να υποβαθμισει το εξαιρετικο-αποκλειστικο παιχνιδι του PS3 .

Την κατανοηση σας.

Πως το λεει η διαφημιση "just warming up". :D
unchartedthree.jpg


Think Uncharted is pretty? You ain't seen nothing yet! The PS3 is just getting warmed up. According to Evan Wells from developer Naughty Dog:

The PLAYSTATION 3 is a complex yet powerful system. We could not pull off the rich, seamless world of Uncharted on any other console. Because the system is so powerful, it means that tapping into that power requires great engineering efforts. We're lucky that Naughty Dog has some of the best programmers in the industry. I can also tell you that as we're finishing Uncharted, we've found new ways of optimizing our engine to take advantage of the hardware. All of which means that, as beautiful as our game is, there is a lot more in store for the PLAYSTATION 3.
Oλη συντευξη εδω.

http://www.thatvideogameblog.com/2008/01/15/interview-naughty-dogs-evan-wells/
 
Προς τιμη της η NaughtDog εφτιαξε ενα PDF εξηγωντας με bullets τη graphics pipeline του Uncharted

Κατεβαστε το (και διαβαστε το)
 
Τρομερο παιχνιδι μου θυμισε παλιες καλες εποχες arcade adventure!
 
Gyubrush είπε:
Τρομερο παιχνιδι μου θυμισε παλιες καλες εποχες arcade adventure!
Εγω παντως εχω σκαλωσει μεσα στην σπηλια - την πρωτη,(γιατι δεν ξερω αν υπαρχει αλλη πιο κατω)- και ειμαι ετοιμος να τα παρατησω :rant:
 
master b είπε:
Εγω παντως εχω σκαλωσει μεσα στην σπηλια - την πρωτη,(γιατι δεν ξερω αν υπαρχει αλλη πιο κατω)- και ειμαι ετοιμος να τα παρατησω :rant:
Αν θυμαμαι καλα,γιατι το εχω τερματισει πολυ καιρο τωρα,ειναι ενα κουτι που μετακινεις και πατας επανω και μπαινεις σε μια τρυπα στην σπηλια.Και γω ειχα κολλησει εκει.
 
Gyubrush είπε:
Αν θυμαμαι καλα,γιατι το εχω τερματισει πολυ καιρο τωρα,ειναι ενα κουτι που μετακινεις και πατας επανω και μπαινεις σε μια τρυπα στην σπηλια.Και γω ειχα κολλησει εκει.
Ωραιααα! Τωρα δεν μου λες και πως θα βγω;
 
Bγαινει και το 2.

Τeaserακι,μετα την ζουγκλα μαντεψτε που παει.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hlVvOq67SDU]YouTube - Uncharted 2 Teaser
 
Ακολουθεί τα χνάρια του Marco Polo από ότι έχω διαβάσει...

Για μένα το Uncharted είναι το καλύτερο παιχνίδι του PS3...είναι πραγματικά πολυ΄ευχάριστα τα νέα για τη κυκλοφορία του sequel...άντε να δούμε....
 
Το μοναδικο παιχνιδι μαζι με το motorstorm Που καταλαβα Next gen,νταξει και το Gears. :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα