Vectrex Σφραγισμένο στο κουτί του!!!!!

Rygar είπε:
Εγώ λέω να περιμένουμε τα τελευταία 2-3 λεπτά :D
E μα εκεί θα γίνει η μάχη...

και ούτε καν ...αν γίνεται bidding war για 2-3 λεπτά θα φτάσει στο θεό η τιμή.

Λογικά στα τελευταια 30-40 second θα παιχτεί η μάχη...
 
Οι πραγματικά σοβαρές μάχες παίζονται στα τελευταία 5 δευτερόλεπτα. ;)
 
Εχω χάσει μάχη επειδή έπεσε η σύνδεση :mad:
 
Υπάρχουν και εργαλεία που αναλαμβάνουν να κάνουν αυτόματα το bid στον χρόνο που εσύ θα ορίσεις (πχ 2 δευτερόλεπτα πριν την λήξη) και δεν εξαρτώνται από την σύνδεση σου.

Πχ δες http://www.auctionsniper.com/

ΥΓ: μικρούλης είσαι ακόμα, θα μάθεις... :diablotin:
 
Τόσα λεφτά για μία απο τις πιο άσχημες κονσόλες? :p

Προσωπικά πάντως έχω δώσει γύρω στα 1500ε για να πάρω κάποιο μηχάνημα και έχω ποντάρει μέχρι και 3000ε για ένα άλλο που τελικά έχασα... :(

Τα λεφτά δεν τα υπολογίζω όταν μου γυαλίσει κάτι,αρκεί να είμαι καλά και να δουλεύω να τα βγάζω! ;)
 
Ακόμα $224. Μάλλον τελείωσαν οι αεριτζήδες και παραμονεύουν οι σοβαροί...
 
Gryzor είπε:
Ακόμα $224. Μάλλον τελείωσαν οι αεριτζήδες και παραμονεύουν οι σοβαροί...
E πάλι καλά, δεν χρειάζονται ένα σωρό άσχετοι να ανεβάσουν την τιμή 4 ημέρες πριν τη λήξη....

Τώρα όλοι παραμονεύουμε....χεχχε

EDIT...τώρα που το σκέφτομαι ξανά....προτιμώ να τα σκάσω για αυτό

http://cgi.ebay.co.uk/Vectrex-3D-Imager-Near-NEW-RARE-Vintage-electronic_W0QQitemZ250383500766QQcmdZViewItemQQptZUS_Vintage_Video_Games?hash=item250383500766&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2|65%3A1|39%3A1|240%3A1318

Τόσο όμορφοοοοοοο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όπως είπε και ο maddog, η μάχη θα κριθεί τα τελευταία 5 δευτερόλεπτα της δημοπρασίας.

Έχουμε καιρό ακόμα...
 
05a%20lurking%20gnarfling.jpg
 
teflon είπε:
Συμφωνώ και επαυξάνω...... :thumbup:
Είναι πολύ τσιμπημένο το buy out του, αλλά θα το bidaro σίγουρα αυτό :cool:

Μην τολμήσει κανείς να κάνει μάχη μαζί μου κουφάλες... :D
 
Maddog είπε:
Υπάρχουν και εργαλεία που αναλαμβάνουν να κάνουν αυτόματα το bid στον χρόνο που εσύ θα ορίσεις (πχ 2 δευτερόλεπτα πριν την λήξη) και δεν εξαρτώνται από την σύνδεση σου.Πχ δες http://www.auctionsniper.com/

ΥΓ: μικρούλης είσαι ακόμα, θα μάθεις... :diablotin:
Δηλαδή ρε Βασίλη, αυτό το εργαλείο για καλό μου το είπες; :D :D:D
 
Ειμεθα καμμενοι, ειτε με εργαλειο ειτε οχι...

Οπως λεει και ο αοιδος Καρουζακης "Ειμαι φτωχος με πλουσια ελατωματα" :D

Ειμεθα και επικινδυνοι ομως.Φανταστειτε να μαθει ποτε το εταιρον ημισυ ποσα εχουμε χωσει/χωνουμε στα ρετρο μασινια.Το εχει το εγκεφαλικο στο τσεπακι (ή θα κοιμομαστε στο χαλακι μαζι με τα μηχανακια μας) :p
 
Ούτε καν στο χαλάκι !!! LOL !!!
 
Rygar είπε:
Δηλαδή ρε Βασίλη, αυτό το εργαλείο για καλό μου το είπες; :D :D:D
Όχι, εργαλείο του σατανά είναι και αυτό!

Αλλά δεν άντεξα να ακούω παράπονα για κομμένη σύνδεση την ώρα του bid. Αν κοιτάξεις, υπάρχουν διάφορα παρόμοια sites και εργαλεία (google "Ebay bidding software")

Πάντως υπάρχει και άλλη μια χρήσιμη φιλοσοφία για το Ebay. Είναι περίπου η εξής: ΟΠΟΙΟ και να είναι το αντικείμενο -με εξαίρεση τα one of a kind prototypes- θα ξαναβγεί ΣΙΓΟΥΡΑ σε δημοπρασία κάποια στιγμή μελλοντικά. Οπότε αν το auction παραπήγε ψηλά, σας έπεσε η σύνδεση, σας την έφερε ο sniper των 5 secs κλπ κλπ, μην πολυσκάτε. Απλά περιμένετε το επόμενο. :)

@Wally: ευτυχώς πιάνει ακόμα η ατάκα "1 ευρώ το πήρα το cd-ακι αγάπη μού..." :flower:
 
Χαχαχα...γι'αυτό και εγω αρπάζω ότι προλαβαίνω όσο είμαι ακόμα ελεύθερος!!

:D :D
 
τυχεροι εμεις φαγαμε την παντοφλα τωρα!!!
 
Πίσω
Μπλουζα