Virtua Fighter 5 Official Thread

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας keeper7k
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Οχι,οχι!Παρεξηγησις :D

Κατ αρχην,το οτι θεωρω τα συγκεκριμενα παιχνιδια ως κορυφη στο τομεα τους και αυτα τυγχανει να ειναι 3D απλα "εκατσε".

Δεν εβγαλα "νοκ-ουτ" :D τα 2D.Απλα δεν ξερω κανα τετοιο να εχει μεγαλυτερο βαθος.

Εν ολιγοις δεν παιζει ρολο η προοπτικη.

Συμφωνεις,ασχετα με ολα τα αλλα, παντως οτι το online απο μονο του δινει καποιο επιπλεον βαθος.

Το "κουτσο" δεν πηγαινε στο οτι δεν μπορεις να τουλουμιασεις κοσμο δικτυακα.

Ειναι στο τι βγαζει το ζυγι.

Ειπαμε ιδια τιμη αλλα η 360 εκδοση εχει ελαφρα καλυτερα γραφικα,καλυτερο ΑΙ(ειναι βασισμενη στην τελευταια revision του coin-op που διορθωνε λαθη AI),quests και online.

Συγκρινομενες λοιπον,ναι, η PS3 εκδοση υπολειπεται στα ιδια φραγκα.Eκει εγκειται το "κουτσο"

ΙΜΗΟ αλλη φαση η αντιμετωπιση ανθρωπινου αντιπαλου και αλλο μαχη με LISP αλγοριθμους :D

Tωρα, στο mini console history...μαλλον του αξιζει νεο thread!

Καποιοι παραληλισμοι μπορουν να γινουν αλλα ως εκει.

Μιλαμε αλλωστε για διαφορετικα lifespans και ενα 360 που κλεινει 2 χρονια και δεν εχει αντιπαλο (δεν αρχιζω κουβεντα για Wii διοτι θα γινουμε μυλος :biglaugh:και η αληθεια ειναι καπου στη μεση ;) )
 
pinata-achievement-415.jpg


:tease: :tease:
 
Δυστυχως μερος του ρετρο προυπολογισμου θα παει εδω (bye bye Archie)

03112007305.jpg


03112007307.jpg
 
Wally είπε:
Δυστυχως μερος του ρετρο προυπολογισμου θα παει εδω (bye bye Archie)
03112007305.jpg


03112007307.jpg

Πανέμορφο arcade stick Wally 10/10 από μένα αλλά να λέμε και του στραβού το δικιό για το Virtua Fighter 5:)

ps3packvf5neo.jpg
69005.jpg


Ο εικόνες νομίζω μιλούν από μόνες τους...υπομονή λίγο καιρό ακόμα :diablotin: :biglaugh: PS3 BELIEVE!!

2006-01-15_xbox.jpg
δεν σας βλέπω να προλαβαίνετε ,μιλάμε για Titanic 2 :rip:
 
Δεν έπρεπε να το δω αυτό...έχω φετιχ. Wally αγόρασέ το x2 (τώρα ξέρεις τι θα μου κάνεις δώρο xmas)!
 
Πίσω
Μπλουζα