Wii 139e multirama

Έλα ρε καλώς όρισες στο club και καλόπαιχτο!!!!

Έχε υπόψη σου ότι το DVD του ΔΕΝ διαβάζει DVD-R με τη καμία, αλλά softmod θα κάνεις ΑΝΕΤΑ!!!!!!!!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Έλα ρε καλώς όρισες στο club και καλόπαιχτο!!!!
Έχε υπόψη σου ότι το DVD του ΔΕΝ διαβάζει DVD-R με τη καμία, αλλά softmod θα κάνεις ΑΝΕΤΑ!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστω παιδες.

Γενικα ειμαι hardware-ικος τυπος και προτιμω τα modchips απο τα softmods. Συν οτι απο wii hacking εχω μαυρα μεσανυχτα. Μπορει ενας φιλος να προτεινει ενα καλο howto για αυτο το μοντελο του wii;

Παντως ηταν η ευκαιρια της χρονιας και το πηρανε τουλαχιστον 3 φιλοι μου!
 
Θα πρότεινα να περιμένεις τα αποτελεσματα απο αυτο το thread.

Συνοπτικά, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα και με το chip να μήν παίζει αντίγραφα DVD.
 
Πάντως οι φήμες λένε ότι μετά την εορταστική περίοδο μπορεί και να το δούμε στα 99,99. Και πάλι σε αυτή τη τιμή πιστεύω ότι η Ninty θα πουλάει με σεβαστό ποσοστό κέρδους.

Περιμένουμε εντυπώσεις. Είναι απίθανο μηχάνημα θα το φχαριστηθείς όσο δεν πάει.

Τα νέα editions του Wii δεν διαβάζουν DVD-R οπότε ακόμα και modchip να προσθέσεις δεν θα καταφέρεις και τίποτε. Βέβαια όλα είναι θέμα χρόνου......
 
pooky(1) είπε:
Τα νέα editions του Wii δεν διαβάζουν DVD-R οπότε ακόμα και modchip να προσθέσεις δεν θα καταφέρεις και τίποτε. Βέβαια όλα είναι θέμα χρόνου......
Ετσι κι αλλιως εχω εξορισει παντως τυπου στρογγυλα δισκακια απο το σπιτι μου. Ειχε γεμισει ο τοπος!!! Περασα τα παντα σε σκληρους δισκους και ηρεμησε το μυαλο μου.

Βρηκα αυτη την σελιδα:

http://www.wiikeyguide.com/solderless-wii-mod-chip-guide.html

Εδω αναφερει ενα modchip που δουλευει με usb σκληρο δισκο. Μαλλον εκει θα καταληξω.
 
Γιατι εξαφανιστηκαν τα μηνυματα μου βρε παιδια;!;!;

Ειπα κατι που δεν επρεπε;

Αν ναι, sorry!!!
 
δεκτη η συγνωμη :)
 
Απο τη στιγμη που η κονσολα ειναι στη παραγωγη δεν ειναι σοφο να ομιλουμε για τους ακριβεις τροπους "σπασιματος" ή να αναρωτιομαστε ποιο "πειρατικο" τρυκ ειναι το ενδεδειγμενο...

Ισως το παραπανω να υπαρχει και σε αλλα ποστς (και καλο να μην τεθει ως επιχειρημα συζητησης) - το φορουμ θα "κτενιστει" καταλληλως απο τους συντονιστες.
 
Ευτυχως που ειναι η μοναδικη next gen κονσολα που εχω! ;)
 
Άσε τα lol και karalol. :D

Ξέρω κάποιον modelator γνωστού φόρουμ που σπεύδει να το αποκτήσει!!!! :p
 
ΠΑΙΡΝΕΙ Ο WALLY!?!?!?!

OMG, O MI TZI!!!11

:p :p :p
 
modelator είπα! Όχι admin.... :p :p:p
 
Ε, δεν ανοίγει η σελίδα.....
 
Πίσω
Μπλουζα