Wii U [Nintendo's Next Console]

Κρατα Ajax,κουραγιο,γενια ειναι θα περασει. :p

jmmvTNrEFMURe.jpg

Tωρα παιζεις μπαλα με τα μεγαλα παιδια,αστα αυτα που ξερεις. :supergrin:
 
Και συνεχιζεις... :p

Haters-gonna-hate-donald-gif.gif
 
Δεν εχω καμμια ορεξη να τρολαρω την αγαπημενη μου εταιρια αλλα καποια πραγματα που εχουν συμβει εως τωρα με το WII U ξεφευγουν απο τα ορια ..δεν συμφωνειτε ? Κατι που εχω μαθει εως τωρα και ειναι κανονας ειναι το ..μην υποσχεσαι σε κανεναν εαν πρωτα δεν εισαι σιγουρος οτι θα το πραγματοποιησεις ,η δεν εχεις ορεξη να το κανεις ..Στροφη στους hardcore εως τωρα fail , 3rd parties ανυπαρκτοι .Σε καμμια περιπτωση δεν φταινε οι κατοχοι μιας κονσολας εαν η εταιρια ΥΠΟΣΧΕΤΑΙ διαφορα και στο τελος δεν τους δινει σημασια .Απλα ανακοινωνεις στον κοσμο οτι θα συνεχισεις την πορεια σου οπως ειναι τα τελευτεα χρονια και ολα ok .
 
Psy_Danis_3 είπε:
Στροφη στους hardcore εως τωρα fail , 3rd parties ανυπαρκτοι .Σε καμμια περιπτωση δεν φταινε οι κατοχοι μιας κονσολας εαν η εταιρια ΥΠΟΣΧΕΤΑΙ διαφορα και στο τελος δεν τους δινει σημασια .Απλα ανακοινωνεις στον κοσμο οτι θα συνεχισεις την πορεια σου οπως ειναι τα τελευτεα χρονια και ολα ok .
Εχεις ενα δικιο :p . Για αυτο εχει πουλησει τοσα κομματια η κονσολα αλλα και οποιος πηρε την πηρε για τα παιχνιδια της Nintendo και τα καποια exclusives(κυριως Ιαπωνικα).

@Aardvark ετσι σαν μεγαλυτερος πρεπει να κανεις πισω , αλλιως θα συνεχιζοταν επ απειρο... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Aardvark είπε:
Τι θελει να πει στον τιτλο Γιαννη δεν μπορω να το καταλαβω.


BATMAN ARKHAM KNIGHT ISNʼT COMING TO WII U AS IT CAN “ONLY BE DONE ON NEXT-GEN”
Εντάξει, ξέρεις γιατί δεν το βγάζουν και καλά? Λόγο του ότι το WiiU δεν μπορεί να σηκώσει το BATMOBIL. Nαι, σε μια συνέντευξη το διάβασα. Αυτές οι δικαιολογίες έχουν γίνει παρωδία πια, αποκλείεται κάποιος να τα παίρνει στα σοβαρά.
 
Imgema είπε:
Εντάξει, ξέρεις γιατί δεν το βγάζουν και καλά? Λόγο του ότι το WiiU δεν μπορεί να σηκώσει το BATMOBIL. Nαι, σε μια συνέντευξη το διάβασα. Αυτές οι δικαιολογίες έχουν γίνει παρωδία πια, αποκλείεται κάποιος να τα παίρνει στα σοβαρά.
Αραγες ... εκεινο το μαρκετινγκ της Νιντεντο τι να κανει;;; Γιατι η εταιρεια αφηνει οποιον να ναι να της βαραει σφαλιαρες και δεν ξεκιναει καμμια επιθετικη πολιτικη?? Σαν να μου φαινεται οτι αφησανε το μηχανημα στο ελεος...
 
DarkSynbios είπε:
Αραγες ... εκεινο το μαρκετινγκ της Νιντεντο τι να κανει;;; Γιατι η εταιρεια αφηνει οποιον να ναι να της βαραει σφαλιαρες και δεν ξεκιναει καμμια επιθετικη πολιτικη??
Γιατί είναι στον κόσμο τους. Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.
 
DarkSynbios είπε:
Ο αργος θανατος σε εξελιξη..
Κοίταξε, η Nintendo κάνει πολλά λάθη αλλά αυτό το θάψιμο από τους Developers κάνει περισσότερη ζημιά στο μηχάνημα κατά την άποψή μου. Και από ότι βλέπω ότι ο κοσμάκης ακολουθεί.
Δεν μπορεί να σηκώσει το Batmobil κατάλαβες? Eίναι πολύ cool για να το αντέξει η κονσόλα της Nintendo, μπήκες φιλαράκο? Θέλει power, θέλει blast processing, θέλει ψυχή, θέλει μαγκιά. Είναι το batmobil. BATMOBIL BRO!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Imgema είπε:
Κοίταξε, η Nintendo κάνει πολλά λάθη αλλά αυτό το θάψιμο από τους Developers κάνει περισσότερη ζημιά στο μηχάνημα κατά την άποψή μου. Και από ότι βλέπω ότι ο κοσμάκης ακολουθεί.
Δεν μπορεί να σηκώσει το Batmobil κατάλαβες? Eίναι πολύ cool για να το αντέξει η κονσόλα της Nintendo, μπήκες φιλαράκο? Θέλει power, θέλει blast processing, θέλει ψυχή, θέλει μαγκιά. Είναι το batmobil. BATMOBIL BRO!
Βασικα προσπαθω να καταλαβω τετοιες δηλωσεις που απευθυνονται γενικως;; Τι θελει να μου πουνε οτι το Batmobile εχει 10000 πολυγωνα στο PS4 και δεν μπορουνε να τα κατεβασουνε στα 5000 για την εκδοση του Wii U? Απλα δεν μπαινουνε στο κοπο να κανουνε port για την εκδοση του Wii U. Βλεπεις τα τελευταια χρονια εχουνε καλομαθει, τα εχουνε ολα μπροστα τους και αμα ακουσουνε για καμμια περιεργη αρχιτεκτονικη αρχιζουνε και ιδρωνουνε.
 
Τα πράμγατα έχουν παραγίνει με την κριτική του Wii U. Η κονσόλα έχει αποδείξει ότι διαθέτει επαρκή επεξεργαστική ισχύ τουλάχιστον στα επίπεδα του ps3. Για το ps3 μια χαρά βγαίνουν ακόμα καινούργια games, μεταξύ αυτών νομίζω και το νέο Batman. Συνεπώς, όλα αυτά περί επεξεργαστικής ισχύος είναι ανοησίες. Είναι άξιος απορίας πάντως τι κάνει το marketing department της Nintendo. Θέλει μία δυνατή καμπάνια προώθησης και πολλά καλά παιχνίδια το 2014, αν δεν θέλει να πάει γρήγορα σε νέα γενιά.
 
Αυτά τα νέα περιμέναμε μέρα που είναι. Τώρα θα εκτιναχθούν οι πωλήσεις του Wii U.
 
Οι τυποι ειναι απο [edited] εως [/edited] και αυτες της πλακιτσες του καθε τυχαρπαστου ας της θυμαται στο μελον η NINTENDO.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Humor.... εχω σκασει στο γελιο...
 
Χαχαχα γελαω που συννεφιασατε ,οχι για τα της Frostbite.


 
Απο τα ανέμπνευστα και κρύα Πρωταπριλιάτικα σε κάθε περίπτωση πάντως!!
 
Πίσω
Μπλουζα