'Wreck-It Ralph'

Μαντεψτε γιατι δεν ειναι οι Mario Bros στην ταινια!

Director Rich Moore declined to say exactly who they couldn't get the rights for: "Why would I talk about that certain mustachioed plumber guy. And his brother, who wanted more money."
 
Ο Bowser πάντα ριγμένος. Ο ατζέντης του, τι να πει, μπροστά στον Mario & Luigi. Με τόσο ξύλο που του έχουν ρίξει, είναι λογικό να συμβιβάζεται με λιγότερα!!

;)
 
Η κριση και η ανεργια χτυπησε και τα arcades, τoυ Qbert το arcade ειναι unplugged.


It's kind of sad!


ralph_qbert.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Epic!

[video=youtube;_q6DDm-3urE]

 
Επικα επικο ποστερ!

original.jpg
 
Ο Sonic σε ταινια τρομαρα του.


Που πα ρε σκαντζοχειρε με αυτη την μαπα.........


 


32887753.png


 


29975676.png


 


86092024.png



 
Aardvark είπε:
Ο Sonic σε ταινια τρομαρα του.Που πα ρε σκαντζοχειρε με αυτη την μαπα.........

32887753.png
Το μπάζο δίπλα του, ποιά είναι; (δεν εννοώ τον Zangief!) :p
 
Ειναι η Master chiefισα ,πρωτη της παρουσια στην ταινια!
 
Και μου λες άσχημο τον Sonic...αυτή την πρόσεξες;;;
 
Δεν υπαρχει πιο σιχαμερο και αηδιαστικο πραγμα απο τον sonic σε ολη την videogames history.
 
Τα ίδια ακριβώς πιστεύω και εγώ για τον Mario και τον Link, αλλά δεν έχει σημασία. Στην συγκεκριμένη εικόνα, η "γκόμενα" είναι ασχημότερη ακόμα και από τον Zangief. :p
 
Εμενα δεν θα με χαλαγε αν δεν ηξερα ποια κρυβεται απο πισω και πανω της βασιστηκε εμφανισιακα και κανει και την φωνη της,lol


http://en.wikipedia.org/wiki/Jane_Lynch


Παντως creative control στους ηρωες δεν ειχαν οι σεναριογραφοι αλλα οι εκαστοτες εταιριες που ανηκουν οι ηρωες,γιατι ο Bowser ειναι τοσο κοντος καντον ψηλοτερο και τετοια,αλλα μια χαρακτηριστικη αλλαγη ειναι σε μια σκηνη της ταινιας βλεπεις τον Sonic να του πεφτουν δαχτυλιδια,οχι λεει η Sega για να πεσουν ταν δαχτυλιδια πρεπει να τον χτυπησει κατι,τα υπολοιπα στην ταινια...
 
Retro 1982 style TV promo,oταν το arcade κυκλοφορησε!


Που δεν κυκλοφορησε αλλα λεμε τωρα.


 





 
^^

Αχχχχ αυτή η Disney / Pixar!!! Το ίδιο είχε κάνει και στο Toy Story 3! Αλλά τώρα, δε μου βγάζει αισθητικά τόσο 1982... Περισσότερο 1990 μου βγάζει αυτή η διαφήμιση αισθητικά με τα γραφικά της...
 
Θυμηθηκα ενα παιχνιδακι της Lucas Νight Shift με εναν παρομοιο χαρακτηρα ονοματι Fixit Freddy,πιθανον μελλοντικο Copyright infringement ,ξαδερφακι του Felix........οτι να'ναι θυμηθητε οτι το διαβασατε πρωτοι εδω!

nightshift.jpg
 
Και αλλα δυο “vintage” commercials απο τον κοσμο του Ralph,βεβαια δεν ειναι τοσο παλια οσο το arcade του.

[video=youtube;-LEY2rO5Sl4]

 
Xαχαχα !! Ημαρτον. :D
 
Πίσω
Μπλουζα