xbox και softmods

Α!!!Τώρα μίλησες Ελληνικά!!! :D Τωρα το έπιασα!
 
wally to Need for Speed: Most Wanted einai xbox live game??

sorry gia ta greeklish eimai sta labs tou software development project

gia na kaneis to soft mod prepei na exeis ena paixnidi pou tha sou kanei update to dashboard sto teleuteo :(
 
1)θα το κοιταξω ;)

2)once off? να ναι καλα τα video clubs..
 
και εγώ για video club σκέφτομαι...

απλά πρέπει να είναι παιχνίδι που να υποστηρίζει xbox live και να έχει βγει μετά το halo2! και το halo2 κάνει...

ρωτάω για το need for speed γιατί το δίνει δώρο το plaisio... κάτω από 150 δε το βρίσκω :( και βλέπω το σύνολο να πάει πάνω από 200+ , γιατί άλλο ένα χειριστήριο (τουλάχιστον) και ένα remote control θα τα χρειαστείς!
 
*το nfs most wanted δεν το εχω (βγηκε την περιοδο του launch του 360 που ειχα ολη μου την προσοχη εκει ;) ) αλλα σιγουρα το nfs underground2 που ειναι και πιο παλιο εχει xbox live κανονικοτατα....

*remote δεν θα χρειαστεις απαραιτητα..xbmc...

*μπορεις να βρεις και μεταχειρα joypad στο elx (μπορει μαλιστα εκει να βρεις το "duke" το πρωτο χειρηστηριο,πολυ καλυτερο απο τη δευτερη εκδοση joypads για "ιαπωνικα χερακια και γκομενες" που δινεται μεχρι σημερα με το xbox1)
 
Έχω τη συνήθεια να μην αγοράζω ποτέ μτχ... τώρα αν αυτό είναι καλό η κακό είναι άλλη ιστορία!

Θα κάνω μία επιδρομή αύριο στο mall να γυρίσω πλαίσιο, multirama και fnac να δω τι παίζει από τιμές...

ελπίζω το xbox1 να μην είναι σαν το game cube που καταλήξαμε να το ψάχνουμε με το μικροσκόπιο!
 
το duke δεν θα το βρεις καινουργιο :(

(εγω και τα τρια που εχω τα φυλαω σαν τα κορη οφθαλμου :D ,το gaypad το πηρα για την Mrs Wally...)
 
Τελευταία ερώτηση αυτή, στο υπόσχομαι δε θα ρωτήσω τίποτα άλλο!!!!

το remote control είναι χρήσιμο μόνο στο original dashboard? Παίζει και στο xbmc?

Έχεις χρησιμοποιήσει το Auto.Installer.Deluxe?
 
Συγγνώμη, αλλά τώρα πήρε το μάτι μου τι γίνεται σε αυτό το thread και καράφλιασα! Τι δουλειά έχουν το 80% των δημοσιεύσεων με το θέμα; Mετακίνηση γρήγορα! (και άμα θέλετε να εκτραπείτε να ανοίγετε νέο thread στην πλησιέστερη σχετική ενότητα)
 
AEON πρπει να ανοιχτουν thread για

8bit consoles

16bit consoles

Contemporary consoles

Next Gen consoles

και περιμενοντας να μετακινηθω να σου πω οτι

to remote "ξεκλειδωνει" το dvd playback στο MS dashboard.Στον xbmc μπορεις ειτε με το joypad ειτε με το remote ειτε και με τα 2 ταυτοχρονα..
 
xbox και softmods

μέχρι να αποκτήσουν και οι κονσόλες δικιά τους κατηγορία...
 
και τώρα μπορούμε να συνεχίσουμε εδώ...
 
Χμμ, μυστήριο που βρήκα αυτό το thread εδώ, αυτό τον καιρό...

Ο αδερφός μου πριν κανα χρόνο περίπου, μου έφερε ένα εξ-μποξ, το είχε βρει κάπου stock με 30 ευρώ... Τέλεια κατάσταση και ver. 1.0... Είναι τώρα 1 χρόνο στο πατάρι, εκτός από τις τελευταίες 10 μέρες. Σκεφτόμουν αρχικά να το κάνω ένα linux-άκι για κατεβάσματα και λοιπές εργασίες, αλλά τελικά το XBMC λέει αρκετά οπότε θα πάει προς τα κει...

Σκεφτόμουν την φάση με το softmod (MechAssault loader), όχι όμως με swap και τέτοια, αρκεί ένα απλό hack να βάλεις μια usb θύρα, και μεταφορά του savegame από usbstick στο σκληρό...

Λέω να το κάνω το ΣΚ που θα έχω λίγο χρόνο, οπότε αν τα καταφέρω, ποστάρω εντυπώσεις.
 
πήγα σήμερα, fnac/multirama/plaisio --> mall πουθενά xbox! Πέρασα και από mediamrkt ούτε εκεί!

Παιχνίδια xbox, χειριστήρια και accessories πανικός! κονσόλα όμως πουθενά...

Βρήκα 2 σε ένα Κοτσόβολο που τα πούλαγε 180ε μαζί με δύο games! Βρήκα την τιμή unfriendly...
 
pooky το link σου τα έχει μόνο chiparismena..

wally το site τι εθνικότητας είναι?

θα κάνω μία βόλτα κέντρο και θα δω, ψιλοξενέρωσα με το όλο θέμα...
 
greece,athens,marousi :)
 
lol δίπλα είναι! μπορώ άραγε να το πάρω take away? θα τους call...
 
μπορεις αρκει να το εχουν stock.εχω παει...
 
Πίσω
Μπλουζα