XBOX 360 Elite ή PS3;

picture.php
 
ax0ax00ax0ax0ax0ax0ax0ax00axax00ax0ax0
 
Τα Games του Xbox τα παιζεις και στο Pc.

Ps3

Γραφικά

Πολλές αποκλειστηκότητες

Δωρεαν Online Mode(PSN)

BLU RAY

ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!

[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μεχρι να βγει το επομενο firmware update (σαν το προηγουμενο ενα πραγμα - 48mb, 23 λεπτα download σε 24αρα) που θα απαγορευσει και τα παιχνιδια και θα επιτρεπει να παρακολουθεις μονο ταινιακια...μπουαχαχαχα
 
Πλέον δεν μπορείς να φέρεις σαν επιχήρημα οτι στο PS3 μπορείς να περάσεις linux...
 
Που btw η αφαίρεση του linux ήταν μια από τις πιο ύπουλες κινήσεις που έχουν γίνει στον χώρο, μιας και υπήρχε αρκετός κόσμος που έγειρε προς την αγορά ps3 επειδή είχε αυτή τη δυνατότητα...

+ για το δωρεάν PSN που αναφέρθηκε... Οι δηλώσεις της SONY για χρέωση υπηρεσιών που μέχρι τώρα ήταν free στο PSN με βάζει σε πολλές σκέψεις.
 
Τα Games του Xbox τα παιζεις και στο Pc.
Συμφωνώ. Ο λόγος που δεν αγοράζω XBOX είναι ότι πολλά games του βγαίνουν και για pc. Και τα exclusives του δεν είναι τόσα πολλά για να με κάνουν να επενδύσω.

o_O8) Οι Ιάπωνες δλδ. δεν είναι καρακαπιταλιστές εδώ και 30 χρόνια...
 
Mε το 360 ειμαι πολυ ικανοποιημενος,εκτος απο παιχνιδια το εχω λιωσει στης ταινιες (το steaming του windows media center μεσω απο pc ειναι αψογο ασε που υποστηριζει και Ελληνικους υποτιτλους ) μεσω απο ps3 δεν το εχω δοκιμασει γιατι θελει κατι πατεντες να γινουν ενω με το 360 γινεται πανευκολα.

Οσο για την [edit] Nikol@r@s καλο να αποφευγεις και τα κακα PC και το κακο internet που ειναι διμιουργημα τους :D :D
 
Μια θερμή παράκληση, μείνετε εντός θέματος. [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Wally είπε:
Διαφωνω. Μερικα παιχνιδια του XBOX παιζεις και στο PC.
αυτό το έγραψα και εγώ και το έσβησα , γιατί δεν έχω όρεξη να υποστηρίζω τα αυτονόητα για άλλη μια φορά.... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα