Άλμπουμ PANINI

Καλησπερα σε ολους και ολες! Ειμαι λιγες μερες εδω στο forum και εχω παθει την πλακα μου!!!!! Λοιπον...απο τα αλμπουμ τις PANINI τα μονα που εχουν μεινει ειναι αυτα των:Bravestarr,Street Fighter,Δεινοσαυροι.Δυστυχως δεν απεκτησα ποτε το αλμπουμ των TRANSFORMERS... :( .Μου εχουν μεινει μονο τα αυτοκολλητα τα οποια τα εχω σαν κορη οφθαλμου!!!! Θα βρω τα εναπομειναντα αλμπουμ και θα postarw φωτο συντομα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Προβολή συνημμένου 40832 Καλησπερα! Να 'μαι και παλι...με φωτο απο τα εναπομειναντα αλμπουμ μου.Δεν βρηκα μονο το αλμπουμ με τους Δεινοσαυρους...αλλα θα ψαξω και το postarw και αυτο!

BRAVESTARR & STREET FIGHTER ALBUMS.jpg
 
@ stayros

Καλωσόρισες στην παρέα μας. Με χαρά διαπιστώνω ότι κράτησες τα άλμπουμ σου και μπράβο.

Μία παράκληση μόνο: όταν με το καλό βρεις και το άλμπουμ με τους δεινόσαυρους .... ξέρω τουλάχιστον ΕΝΑΝ εδώ μέσα που δεν θ' αντέξει τέτοια συγκίνηση
 
@ stayros

Καλωσόρισες στην παρέα μας. Με χαρά διαπιστώνω ότι κράτησες τα άλμπουμ σου και μπράβο.

Μία παράκληση μόνο: όταν με το καλό βρεις και το άλμπουμ με τους δεινόσαυρους .... ξέρω τουλάχιστον ΕΝΑΝ εδώ μέσα που δεν θ' αντέξει τη συγκίνηση.

Ως εκ τούτου με το μαλακό μην μας πάθει και τίποτα :)
 
φιλε stayros αν μπορουσες να τα σκαναρεις ολες τις σελιδες απο τα αλμπουμ θα ησουνα και ο πρωτος γιατι πραγνατικα μας ξυπνας παλιες αναμνησεις μας σε υπερευχαριστουμεεεεεεεεεε
 
Δυστυχώς υπάρχουν τα πνευματικά δικαιώματα στη μέση. Μια, δυο σελίδες ενδεικτικά είναι δεκτές αλλά όλο το άλμπουμ όχι.
 
Kαλησπερα! Αγαπητη caprice καταρχας ευχαριστω για το καλοσορισμα...και κατα δευτερον οσο αφορα τα αλμπουμ...απο τα τρια που postara τα δυο (BRAVESTARR & ΠΟΝΤΙΟΙ) ειναι ευκολο να τα φωτογραφισω και να τ'ανεβασω ολοκληρα.Τωρα οσο για το τριτο (STREET FIGHTER) θελει λιγο συμαζεμα γιατι με τα χρονια τα αυτοκολλητα του εχουν ξεκολησει.Για το αλμπουμ με τους Δεινοσαυρους...θα αργησω να το ανεβασω γιατι δεν το εχω εδω στο σπιτι αλλα στο εξοχικο (πρεπει να παω ενα Σ/Κ να το φερω).Υποσχομαι μολις το φερω να το ανεβασω και να δωσω λιγο χαρα σε οσους το νοσταλγουν... :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Υποσημειωση:Aν θυμαμαι καλα πρεπει να το εχω ολο συμπληρωμενο.

Φιλε finaly λιγο πολυ ολοι εδω μεσα με αυτες τις υπεροχες αναμνησεις μεγαλωσαμε...θα κανω οτι καλυτερο μπορω φιλε μου! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτοκόλλητα από το άλμπουμ HEIDI:

Εικόνα (20).jpg
 
Αυτές τις μέρες ξεκίνησε η νέα συλλογή της ΡΑΝΙΝΙ, EURO 2012.

Λέτε να έχουμε κάποια ευχάριστη έκπληξη όπως με το μουντιάλ πρόπερσι και κάποια εφημερίδα να δώσει τις επίσημες ανατυπωσεις των άλμπουμ PANINI EURO 1980-2008;
 
theforce είπε:
Αυτές τις μέρες ξεκίνησε η νέα συλλογή της ΡΑΝΙΝΙ, EURO 2012. Λέτε να έχουμε κάποια ευχάριστη έκπληξη όπως με το μουντιάλ πρόπερσι και κάποια εφημερίδα να δώσει τις επίσημες ανατυπωσεις των άλμπουμ PANINI EURO 1980-2008;
η εξεδρα παντως εκλεισε

μακαρι καποια αλλη να ασχοληθει
 
Τώρα νομίζω συνεργάζονται με τη SPORTDAY.
 
theforce είπε:
Τώρα νομίζω συνεργάζονται με τη SPORTDAY.
μακαρι τοτε

προσθεσα στην συλλογη μου το φετινο αλμπουμ με το πρωταθλημα Ρωσιας 11-12

πολυ καλο αλλα δεν καταλαβαινεις με την πρωτη ποιες ειναι οι ονομασιες των ομαδων οπως και των παιχτων
 
Εγώ δε θα καταλάβαινα ούτε με τη δεύτερη! :D

Μήπως έχεις κάποιο άλμπουμ για Ισπανικό πρωτάθλημα ή που να αφορά ειδικά μία από τις ισπανικές ομάδες; Θα ήθελα να δω φωτογραφίες για να τα συγκρίνω με τα αντίστοιχα ελληνικά.
 
δεν εχω Ισπανικο ακομα

εχω εναν φιλο μου που το εχει οπως και γερμανικο και ιταλικο
 
Μια που το θέμα αφορά την ΡΑΝΙΝΙ, ανέβασα κι ένα αυτοκόλλητο που είναι από την τελευταία συλλογή EURO 2012, αλλά είναι... ειδική περίπτωση:

Το εργοστάσιο της ΡΑΝΙΝΙ στη Μόντενα!!!! :bow:

Εικόνα (25).jpg
 
Τρία από τα αγαπημένα μου αλμπουμ:

220320092367.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο λαος απαιτει περισσοτερες φωτογραφιες. Ειχα τα 2 απο τα 3...λυγμ λυγμ
 
Εγώ είμαι λίγο μικρός, αλλά έχω κι εγώ τις ιστορίες μου...

Έχω συμπληρώσει Superleague Ελλάδα της Πανίνι 09-10 και 10-11, έχω σχεδόν συμπληρώσει EURO 2008 και Παγκόσμιο Κύπελλο 2010, ενώ έχω πάρει και τη συλλογή των άλμπουμ από την εφημερίδα Εξέδρα! Αν θέλετε εικόνες, πείτε μου!

ΥΓ.: Από Superleague 09-10 έχω 2 άλμπουμ... Το ένα συμπληρωμένο και στο άλλο μου μένουν 5... [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν θέλετε εικόνες, πείτε μου!
Ενδιαφέρον ratatouille αλλά επειδή το φόρουμ είναι RETROmaniax περιοριζόμαστε (προς το παρόν) με θεματολογία ως το 1995 :)
 
Πίσω
Μπλουζα