Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λυπάμαι πολύ που υποφέρει ο Τσάκωνας :( Μακάρι να το ξεπεράσει. Ξέρω ότι κάποια στιγμή θα φύγει κι αυτός, αλλά θέλω να ζήσει όσο περισσότερο γίνεται. Καταπληκτικός άνθρωπος, ακόμα κι από την αρρώστια και το θάνατο βγάζει γέλιο. Αυτό είχε πει σε συνέντευξή του πριν κάποιο καιρό και ο Μάρκος Λεζές που ήταν πάντα καλός του φίλος, ότι όταν αλληλοτηλεφωνήθηκαν οι καημένοι για να δουν αν ζουν ακόμα, μιας και κάποιοι βιάστηκαν να τους πεθάνουν πριν την ώρα τους, ο Τσάκωνας είπε ότι τελικά στον Άδη έχει σήμα καμπάνα! Να είναι καλά και οι δύο.
 
Ξερουμε τι απέγινε συμπρωταγωνιστης της σύλβας στο ''αγριμι''; καταρχήν ο Βαρλάμος είναι;
 
Συνένευξη του Δημήτρη Φραγκιόγλου στον Ηλία Αναστασιάδη

"Μην κοροϊδευόμαστε, οι βιντεοταινίες ήταν κάτι φτηνό, εύκολο, γρήγορο και πρόχειρο που γέμιζε το 'κενό' της ιδιωτικής τηλεόρασης που δεν υπήρχε ακόμηβ."

 

 


"Τα κανάλια ήταν πιο χαλαρά, δεν ήταν στημένα με τον τρόπο που είναι σήμερα. Αν γυρίζονταν σήμερα οι Απαράδεκτοι, φοβάμαι ότι θα γίνονταν τόσες συνεννοήσεις που στο τέλος θα ευνουχιζόταν η αρχική ιδέα.

 

 


"Στη δεύτερη σεζόν <<Της Ελλάδος τα Παιδιά>> προσπαθήσαμε να κάνουμε τη σειρά λίγο πιο προσεγμένη, αλλά κάτι οι επαγγελματικές υποχρεώσεις των συντελεστών κάτι το 'Λαβ Σόρρυ' που ήταν απέναντί μας, αποφασίσαμε να τελειώσει η δεύτερη σεζόν πριν την ώρα της"




 

 


"Συνήθως δεν έγραφα εγώ τον Χλαπάτσα, αλλά έλεγα κάτι καγκουριές και τις γράφαμε, γιατί έτσι κι αλλιώς αυτός ο ήρωας είχε το άλλοθι να λέει ό,τι του κατέβει. Οι περισσότερες ατάκες πάντως, ήταν πρίμα βίστα. Λέγαμε την ατάκα, τη γράφαμε και μετά παιζόταν. Όσον αφορά το παίξιμο του ρόλου, η αλήθεια είναι ότι δεν είχα κάποιο πρότυπο γλοιώδους τύπου.


 

 

 


"Ίσως οι Ηρωίδες είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει. Απορώ κιόλας πώς τόλμησαν να δώσουν ευκαιρία σε κάτι τέτοιο.



Τα άλλα είναι ίδια. Επέστρεψαν οι ίδιοι άνθρωποι σαν να μη συνέβη ποτέ τίποτα.


Το σήριαλ του Καπουτζίδη είναι πολύ φορτωμένο.
Είναι σαν να μας κάνει μάθημα και δεν το αντέχω αυτό."(πεστα Χρυσοστομε)

 


 

 


Προέλευση η
Συνένευξη του Δημήτρη Φραγκιόγλου στον Ηλία Αναστασιάδη





>>>
http://www.oneman.gr/keimena/diabasma/malebox/o-dhmhtrhs-fragkiogloy-den-ta-phgainei-katholoy-kala-me-th-nostalgia.3481183.html

 

 

 







 







 

 





 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ένα σοκ το έπαθα για το πως είναι σήμερα η ηθοποιός Τέτα Ντούζου


 


Πηγή
 
Το Σάββατο στις 23:00 στην εκπομπη "μη χανόμαστε" η Ρίκα Διαλυνά και η Χαριτίνη Καρόλου
 
newego_LARGE_t_641_106621567_type13063.jpg

η τετα ντουζου σημερα, αληθεια ξερουμε τι κανει; κουκλα είναι και σημερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μη μου πειτε πως δε θα αναγνωριζατε την Κλαιρη Κατσαντωνη.

Ετσι ειναι σημερα η Ελενη του Ρετιρε και νομιζω πως ο πανδαματωρ της φερεται αψογα!

attachment.php
 
...σαν να μην πέρασε μια μέρα...δεν άλλαξε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η κλαιρη είναι πολύ γλυκεια κοπέλα ηταν και είναι, η γλυκήτητα δεν φευγει ποτέ ;)
 
Πίσω
Μπλουζα