Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;


1@johndiam[/USER]

δεν μπορώ να δω το βιντεο...

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νέα για την ηθοποιό Κατερινα Βακαλοπούλου
Μολις τωρα καταλαβα οτι προκειται για την ηθοποιο που υποδυθηκε μια εκ των οικιακων βοηθων στο σπιτι των Δρακων στη Λαμψη.

Που να την αναγνωρισω ετσι που αλλαξε;
 
Επειδη καποια παιδια του φορουμ ρωτησαν εδω τι απεγινε η Μαργαριτα Παπαγεωργιου, παραθετω ενα βιντεακι απο την εκπομπη Τ' αστερια λαμπουν για παντα.

Το συγκεκριμενο επεισοδιο ηταν αφιερωμενο στο Ντινο Ηλιοπουλο και ανηκει στον πρωτο κυκλο, δηλαδη 1990 - '91. Δεν ειναι καθολου προσφατο, αλλα τουλαχιστον βλεπουμε μια Μαργαριτα Παπαγεωργιου πολυ διαφορετικη απο εκεινη που εχουμε δει στις ταινιες του '50.

 
Ουπς.. τον έβαλαν τον Χατζή... 

- Η Μαργαρίτα Παπαγεωργίου είναι νομίζω από τα πιο σέξι πλάσματα που πέρασαν απ' το σινεμά το ελληνικόν- 
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1@karapiperim[/USER] Και εγώ θεωρώ οτι η Μαργαρίτα Παπαγεωργίου ήταν από τις πιο όμορφες παρουσίες που πέρασαν από το παλιό ελληνικό σινεμά. Επίσης δείχνει και άτομο συγκροτημένο, από το απόσπασμα της συνέντευξης παραπάνω

 
Η Μαργαρίτα Παπαγεωργίου είναι νομίζω από τα πιο σέξι πλάσματα που πέρασαν απ' το σινεμά το ελληνικόν- 
Παντως στην ταινια Ο δρακος, τον Ιλισσο τον τραγουδαει σαν καθυστερημενο. Εκτος αν αυτο απαιτουσε ο ρολος της οποτε μπραβο της που ηταν τοσο πειστικη.

Την εν λογω ταινια εχω να τη δω παρα πολλα χρονια και δεν τη θυμαμαι καθολου. Δεν μου αρεσε ποτε γιατι ειναι εξω απο τα νερα μου οι ταινιες αυτου του ειδους.
 
14 hours ago, bambinella 100 said:

Επειδη καποια παιδια του φορουμ ρωτησαν εδω τι απεγινε η Μαργαριτα Παπαγεωργιου, παραθετω ενα βιντεακι απο την εκπομπη Τ' αστερια λαμπουν για παντα.

Το συγκεκριμενο επεισοδιο ηταν αφιερωμενο στο Ντινο Ηλιοπουλο και ανηκει στον πρωτο κυκλο, δηλαδη 1990 - '91. Δεν ειναι καθολου προσφατο, αλλα τουλαχιστον βλεπουμε μια Μαργαριτα Παπαγεωργιου πολυ διαφορετικη απο εκεινη που εχουμε δει στις ταινιες του '50.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ωωω πόσο κρίμα , τον είχα δει πολλές φορές στο δρόμο και μια φορά του μίλησα κιόλας είχε έρθει εκεί που δουλεύω , είχε εντυπωσιαστεί που τον γνώριζα , ελαφρύ να ναι το χώμα του...

revi.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο γιοός του Νίκου Ρίζου μιλά για τους γονείς του: http://www.espressonews.gr/showbiz/2018/05/172066/h-adynamia-toy-giganta-toy-gelioy
 
Ο Νίκος Ξανθόπουλος μιλά στην espresso....
Πω, πω! Ολα μαζεμενα του ετυχαν του ανθρωπου. Εχει ομως δυναμη και πιστη και αυτο ειναι που μετραει.

Του ευχομαι να ειναι υγιης, δυνατος και να μην ταλαιπωρηθει ποτε ξανα!
 
Παιδια,ξερουμε κατι για την Μαρια Δαβιδοπουλου?
 
Παιδια,ξερουμε κατι για την Μαρια Δαβιδοπουλου?
εξ οσων γνωριzω ειναι στην ζωη,καλα βασικα στην υγεια της αλλα εχει πολυ καιρο να κανει κατι καλλιτεχνικα,χρονιαα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα