Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Ασχημα τα νεα για τον Ν. Τσαχιριδη...

Κριμα και για την Ν. Λιναρδου - που περασε,νομιζω στα "ψιλα" των Δελτιων...

Και αλλα ασχημα νεα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χτες το βραδυ στο θεατρο "Αλικη" στην πρεμιερα του Τακη Ζαχαρατου στους θεατες ηταν και η Νορα Βαλσαμη που μιλησε μετα απο πολυ καιρο και ειπε οτι θα εμφανιστει παλι στο θεατρο και θα ξεκινησει προβα και επισης ειπε οτι αντιμετωπιζει ενα μικρο προβλημα με το ποδι της.

Τα δυο βιντεο με την συνεντευξη της ειναι σαυτα τα λινκ

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δε ξέρω γιατί αλλά συγκινήθηκα που την είδα ξανά (τη Νόρα) , μετά από τόσο πολύ καιρό , ή μάλλον την άκουσα γιατί με τα τόσα λογότυπα...
 
Κι εγώ συγκινήθηκα που την ξαναείδα τη Νόρα Βαλσάμη και εύχομαι να ξεπεραστεί σύντομα το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει και να τη δούμε και πάλι στο θέατρο, από το οποίο λείπει εδώ και αρκετά χρόνια.
 
Σήμερα είδα σε διαφήμηση του καφέ jacobs τον Γιώργο Τζώρτζη. Υποδύεται τον πάτερα που θέλει να προξενέψει έναν γαμπρό στις τρεις κόρες του.
 
Ξέρετε αν η Τασώ Καββαδία έχει συγγένεια με την ηθοποιό Ζαν Καββαδία;
 
miki-mik7 είπε:
Ξέρετε αν η Τασώ Καββαδία έχει συγγένεια με την ηθοποιό Ζαν Καββαδία;
Ποια είναι η Ζαν Καββαδία;;; :xm: Πρώτη φορά ακούω αυτό το όνομα! Υπάρχει κάποια φωτογραφία της να καταλάβω; Τώρα όσο αφορά την ερώτηση , ξέρω πως η αείμνηστη Τασσώ Καββαδία είχε κάποια σχέση με Γαλλία , το "Ζαν" μου φαίνεται Γαλλικό οπότε...ίσως!
 
tonytony είπε:
Ποια είναι η Ζαν Καββαδία;;; :xm: Πρώτη φορά ακούω αυτό το όνομα! Υπάρχει κάποια φωτογραφία της να καταλάβω; Τώρα όσο αφορά την ερώτηση , ξέρω πως η αείμνηστη Τασσώ Καββαδία είχε κάποια σχέση με Γαλλία , το "Ζαν" μου φαίνεται Γαλλικό οπότε...ίσως!
Το όνομα το έχω συναντήσει στο "Χαρούμενο ξεκίνημα" και μια ηθοποιός της μοιάζει πολύ.

Από εκεί πηγάζει και η απορία μου.

57389021.jpg
 
Σήμερα είδα στο σταθμο στην ομόνοια το Μάρκο Λεζε. μήπως έπρεπε να ζητήσω τηλέφωνο για να του παίρνατε συνεντευξη;
 
Μήπως ξέρει κανείς κάποιο νέο για το Νίκο Λυκομήτρο;

LYKOMHTROS.jpg
 
Ναι το ειδα τη Παρασκευη αλλα δεν την παλευα να ανοιξω υπολογιστη να το ποσταρω εκεινη την ωρα.

Θα ηθελα να εχει περισσοτερη ωρα το λογο ο Μπαρκουλης.

Πολυ γλυκος παππους
 
Από "Κορίτσια ο Μπάρκουλης" τώρα "Πολύ γλυκός παππούς". Πώς καταντάμε εμείς οι γόητες στα γεράματα! :p
 
elephadas είπε:
Από "Κορίτσια ο Μπάρκουλης" τώρα "Πολύ γλυκός παππούς". Πώς καταντάμε εμείς οι γόητες στα γεράματα! :p

Όταν θα γεράσω σε ...70-80 χρόνια μπορεί να είμαι πολύ γλυκός παππούς. Τώρα είμαι απλά πανέμορφος!!!!! :D :D:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Tι παππούς ρε παιδιά; Συγνώμη αλλό ο μικρός με τη μπλε μπλούζα, γιος του δεν ήταν ή λάθος κατάλαβα; Όταν ρωτιέται ο Μπάρκουλης "Συμφωνεί ο μπαμπάς" (6:45) απαντάει σε πρώτο πρόσωπο, λέγοντας "Συμφωνώ".

Άρα ένα ακόμη τραγικό στοιχείο για τον Αντρέα είναι και το να έχει τόσο νέο παιδί σε τόσο μεγάλη ηλικία, και κυρίως με όλα αυτά τα προβλήματα...
 
Eχω πεσει κατω απ' τα γελια μ' αυτα που διαβαζω εδω!
 
Σπουδαίος ηθοποιός ο κ. Μπάρκουλης. Μακάρι να τα ξεπεράσει όλα. Όσο για την ηλικία, νομίζω ο καθένας μας μπορεί να είναι παιδί (και να παραμένει) αν το θέλει.
 
Πίσω
Μπλουζα