Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Δυστυχώς δεν έχω κανένα νέο για τη Σόνια. Ελπίζω πως η πληροφορία ότι ζει στην Αμερική, στη Νότια Καρολίνα, με τον αρχιτέκτονα άντρα της και το γιό της να είναι σωστή.

Σε αυτή την ιστοσελίδα αναφέρει και την Σόνια Ζωΐδου και ότι όντως ζει στην Αμερική με τον άντρα της.

 
Τελευταία επεξεργασία:
Όπως δημοσίευσε σήμερα ο Σπύρος Μπιμπιλας στο fb έφυγε από τη ζωή η γλυκύτατη ηθοποιός Γοργώ Χρέλια.
Έφυγε επίσης εδω και κάποιες μέρες η θετή κόρη των Βέμπο- Τραιφορου χωρίς κανείς μέχρι ώρας να έχει αναλάβει τα διαδικαστικά και παραμένει ως ώρας αταφη.
Πάρα πολύ λυπηρό, πιστεύω πως και πάλι το Σωματείο των Ηθοποιών θα δώσει τη λύση. Ας είναι καλά οι άνθρωποι που το τρέχουν με τόση αγάπη.
 
Διαβαστε και αυτο που αναφέρει για την ζωη της και τα δυσκολα παιδικά χρονια της Χαιδως Βεμπο Τραιφορου.


Κρίμα, ας αναπαυθει γαληνια η ψυχη της. :(
 
Τελευταία επεξεργασία:
Άσχημα νέα για την αγαπημένη μας Μάρθα Καραγιάννη...

 
Η ηθοποιός Αλίκη Ζάννου, που έπαιξε σε διάφορες 70ς explotation ταινίες, τι απέγινε;
 
Νέα για την Γκέλυ Μαυροπούλου...περαστικά να της πούμε

 
Επική συνέντευξη του Γαρδελη σήμερα στην Ματάκια Γερμανού, το τουιτερ τρελάθηκε. Λίγο είδα , την είδε κανείς;
 

Δημήτρης Καλλιβωκάς: «Είμαι στα όρια της αναχώρησης»​


:(

Διαβάστε και την αποκλειστική συνέντευξη που έδωσε το 2016 ο Δημήτρης Καλλιβωκάς στο Retromaniax.gr

 
Τελευταία επεξεργασία:
Ελα βρε Rio το βρήκες! Μπράβο, μένω έκθαμβη.
 
  • Like
Reactions: RIO
Ή Μαρια Σοκαλη του τζενη, Τζενη μίλησε σήμερα στο star, αγεραστη ρε παιδιά . Είπε πως ή Τζενη ήταν σνομπ αλλά όταν την Μαρια την γνώρισε καλύτερα την αγάπησε παρά πολύ και φρόντιζε να της βρει δουλειές.
 
Παιδια έχω στενοχωρηθεί με τον Μαυριδη σήμερα παρά πολύ , θα μου πεις δεν είναι ρετρο ηθοποιός αλλά παρουσιαστής, 42 ετών.
Είναι όμως ο άνθρωπος που περιποιειται πολλά κακοποιημένα αδέσποτα και γω τον νιώθω σαν δικό μου άνθρωπο και είναι παιδί του 80' άλλωστε. Πολλά , πολλά περαστικα του, να βγει νικητής και να γυρίσει στα αδεσποτακια.
 
Παιδια έχω στενοχωρηθεί με τον Μαυριδη σήμερα παρά πολύ , θα μου πεις δεν είναι ρετρο ηθοποιός αλλά παρουσιαστής, 42 ετών.
Είναι όμως ο άνθρωπος που περιποιειται πολλά κακοποιημένα αδέσποτα και γω τον νιώθω σαν δικό μου άνθρωπο και είναι παιδί του 80' άλλωστε. Πολλά , πολλά περαστικα του, να βγει νικητής και να γυρίσει στα αδεσποτακια.

Συγγνώμη ,αλλά όταν ακούω για τον τάδε "διάσημο" ότι κόλλησε ,το μυαλό μου πάει απλά στην 'προβολή' του
και στην χειραγώγηση του κοινού. :)
 
Πίσω
Μπλουζα