Ένα ακόμα τεύχος

Για άλλη μια φορά υποκλίνομαι στον Ιάκωβο!!!!
 
Διαλεχτε ποιο θελετε επομενο. Θελετε απο αυτα του 1992 με το σκληρο δεσιμο ή καποιο παλαιοτερο? Δυστυχως αλλαξα ωραρια εργασιας και ειμαι σε σφιξιμο
 
iakovos,εγω δεν προκειται να σου πω ποιο τευχος θελω,αλλα θα σπευσω να σου πω μπραβο,διοτι εισαι ενας απο αυτους που συνεχιζετε ενα απο τα θεμελιωδη projects του GRM,αυτο του σκαναρισματος των Pixel και γι'αυτο σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια...!!! :) :) :)
 
Ιάκωβε..διάλεξε όποιο τεύχος θέλεις από αυτά που σου έδειξα...
 
Ιάκωβε respect για άλλη μια φορά. Είσαι ο σωτήρας του Pixel project! :thumbup:

Διαλεχτε ποιο θελετε επομενο. Θελετε απο αυτα του 1992 με το σκληρο δεσιμο ή καποιο παλαιοτερο?
Κάνε κανένα απο αυτά με το σκληρό δέσιμο , γιατί δεν βλέπω να τα κάνει κανενας άλλος. Αφού βρήκες το κόλπο, ρίξε πράμα ;)
 
:anim-cheers: τετοιες κινησεις ειναι πραγματικα υπεροχες! ΜΠΡΑΒΟ
 
Το Pixel Νο 31 είναι έτοιμο και ελεύθερο για dowload...καλή ανάγνωση.

pixelno0zh4.jpg


Pixel No 31 Μάρτιος 1987
 
Μολις το κατεβασα!Παω για μελετη
 
Μπε!...Πότε πρόλαβες!! :confused: ...:whothehell:
 
Χμμμ...να αρχίσω να παίζω HALO 3...μήπως! :D
 
ρε ιάκωβε πότε τα κατάφερες πάλι;;;!!! πολλα συγχαρητηρια για μια ακόμη φορά.
 
miko63....άσε τα συγχαρητήρια και πιάσε κανένα τεύχος καιγόμαστε!!! :D
 
...μόλις σήμερα κατάφερα να ξεκλέψω λίγο χρόνο και να κατεβάσω το νέο τεύχος !!

Tα θερμά μου συγχαρητήρια akmakas, πρόκειται για μία ακόμα τέλεια δουλειά, και επιπλέον έχει "υψηλή περιεκτικότητα" σε νοσταλγία !! :D

...το "κλού" της βραδιάς είναι βέβαια το σκίτσο που ακολουθεί !!

sugaryc4.jpg


WALLYYYYYYY !! ...για έλα εδώ γρήγορα, βρέθηκε το νέο σου avatar !! :biglaugh: (εγώ δηλαδή πως "φόρεσα" τον θείο; ...ως ένδειξη καλής θελήσεως θα πρέπει να κάνεις και εσύ μία αντίστοιχη "θυσία" !! :diablotin: ).
 
Να δω τον Wally με αυτό το avatar και τι στον κόσμο! :D
 
Ετοιμαζω το νο 79 Ιουλ-Αυγ 1991 σε καποια ωρα το ανεβασμα

Εχω πηξει με τη δουλεια και αυτο με καθυστερει λιγο. Αλλα για λιγο ακομα...
 
Ψυχραιμια Ιακωβε - με το μαλακο, μην παθεις και τιποτα - εχουμε χρονο.
 
Κατι διαβασα για νεκρους συνδεσμους στα παλαιοτερα τευχη. Ο ΑΕΟΝ εκει που τα βαζει ληγουν μετα απο καποιο χρονο? Οι πρωτες 90 σελιδες του νο79 ειναι ετοιμες τωρα σε λιγο τελειωνω και ανεβαζω

Γιατι αλλαζεις avatar αθε λιγο? Ο προηγουμενος ηταν καλυτερος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτο το διαβασα και εγω και παω να το τσεκαρω τωρα - παντως ειναι αδυνατον να υπαρχει θεμα "χρονικης ληξης links" γιατι ο server μας ειναι επι πληρωμη (βρε μπας και δεν πληρωσαμε φως,νερο,τηλεφωνο ?...)

Εχω avataroμανιακη καταθλιψη και τα αλλαζω σαν τα πουκαμισα :)
 
Tested μια χαρα δουλευουν τα Links.
 
Πίσω
Μπλουζα