Ένα ακόμα τεύχος

akmakas είπε:
Κάποτε είχα πάρει από τον Stee το τεύχος Νο 35 το οποίο είναι από τα πολύ σημαντικά διότι έχει την πρώτη παρουσίαση της Amiga 500..Πολύ νοσταλγικό τεύχος και ασφαλώς θα το θέλατε όλοι...Το τεύχος το πήρα από τον stee μιας και είχα κάποιες ελπίδες να το βρω και εγώ και να συμπληρώσω κάποιες που έλειπαν.

Λοιπον το τσεκαρα και λοιπουν περι των 20 σελιδων και το ειδικο ενθετο. Θα τα φτιαξω μεσα στην βδομαδα κι αυτα για να εχουμε αλλο ενα τευχος ολοκληρωμενο. :)
 
...αυτός είσαι !! :)

Εν τω μεταξύ, το link του φίλου akmakas έχει ανανεωθεί με τις νέες σελίδες του ΑΑ+ (απλά άλλαξα τα ονόματα ώστε να συμπεριληφθούν και οι έξτρα σελίδες. Δεν έχω πειράξει καθόλου καμμία απο τις εικόνες - πλην εκείνης με το Top10, την οποία γύρισα ανάποδα).

Να με συμπαθάτε που χρησιμοποίησα άλλη υπηρεσία για το upload, αλλά το rapidshare μου έκανε κάτι "νούμερα". :D (για να κατεβάσετε, εισάγετε πρώτα τον κωδικό τριών χαρακτήρων που βλέπετε πάνω και δεξιά στη σελίδα).

Nα ευχαριστήσω για άλλη μία φορά τον πάντα ακούραστο akmakas για τις προσπάθειές του, και φυσικά και τον AA+ για την άμεση απόκρισή του και την προθυμία του στο συμπληρωματικό σκανάρισμα. Μπράβο και στους δυό σας !! :thumbup:

Η μπάλλα πλέον περνάει στον Aeon για το επίσημο upload. :)
 
Ετοιμαζω 52 και 89, το δευτερο θα το εχετε σημερα κιολας. Το αλλο το ετοιμαζω στη δουλεια και ισως αργησει...
 
Iakove μας εχεις συγκινησει... :icon_cry:
 
Go Jacob go !!! :thumbup:

 


1170265603.jpg


 

 


 
Το νο.89 ανεβαινει καθως μιλαμε. Σε μιση ωρα ο συνδεσμος εδω!!!

:eek:

Εχω μια ιδεα: εαν ενδιαφερεστε, τι λετε να ανοιξουμε γραμμη ανταλλαγης παιχνιδιων retro;AMSTRAD,AMIGA,SPECTRUM,COMMODORE etc.

Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει μηνυμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εχω μια ιδεα: εαν ενδιαφερεστε, τι λετε να ανοιξουμε γραμμη ανταλλαγης παιχνιδιων retro;AMSTRAD,AMIGA,SPECTRUM,COMMODORE etc.
Αυτο τι σχεση εχει με τα scans του PIXEL ?
Ριξε μια ματια σε παρακαλω στους Κανονισμους Λειτουργιας :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευχαριστούμε Ιάκωβε..μας έχεις σκλαβώσει να σε καλά ρε φίλε!
 
...αρχίζω να πιστεύω ότι ο Ιάκωβος είναι κλώνος του akmakas - τέτοια ταχύτητα δεν εξηγείται αλλιώς !! :D
 
Μπα Billy....εγώ γέρασα πια.... :D
 
akmakas είπε:
Μάριε μπορείς να ανεβάσεις εδώ μόνο το εξώφυλλο από το 126 στα 200 dpi?νομίζω πως δεν βγήκε πολύ καθαρό ευχαριστώ...
Εδω είναι στα 200 dpi.

 
Καλημερα σε ολους !!! Ειμαι στη δουλεια και τελειωνω το 52

Απο αυριο θα το ανεβαζω σε rapidshare ολοι στις οθονες το μεσημερι!!!
 
Μάριε και Ιάκωβε ευχαριστώ πολύ!
 
Ετοιμο το τευχος 72 Δεκεμβριος 1990. Αυριο ανεβασμα δυστυχως ειμαστε σε πληρη περιοδο εργασιας
 
Ίσως αύριο να προλάβω να ανεβάσω το Νο 31...Εξαιρετική η δουλειά σου Ιάκωβε!
 
Σπευδω για ενδελεχη μελετη!!! :D
 
Πίσω
Μπλουζα