Ένα ακόμα τεύχος

αμάν αυτό είναι το 131;;;ωχ σαν να αρχισα να βιαζομαι τωρα....
 
iakovos

η λυση με το wonderboy 2 θυμασαι σε πιο τευχος ηταν?
 
http://rapidshare.com/files/66428228/Pixel_issue_131.rar.html

Οπως υποσχεθηκα ετοιμο και δικο σας... Enjoy!

Wonder Boy 2...χμμμ, δεν νομιζω να δημοσιευηκε σαν λυση, δεν μου λεει τιποτα. Θυμασαι στο τευχος Ιανουαριου 1990 το παρουσιασαν, αλλα οχι λυση, απλα παρουσιαση. Παρενθεση, το Wonder Boy in Monster Land ειναι το προσωπικο all time favourite.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγγλέζος ο ΙΑΚΩΒΟΣ συγχαρητήρια αγόρι μου είσαι κορυφή
 
Πολύ καλο σκανάρισμα, και αρκετά ευανάγνωστο στα κείμενα του.

ευχαριστούμε.
 
Πολυ καλη δουλεια Ιακωβε. Να εισαι καλα.
 
Ιακωβε ευχαριστούμε και πάλι ... και όπως λένε και οι Twisted Sister ...

You can't stop rock 'n' roll :headbangdude:
 
ιάκωβε μπράβο για άλλη μια φορά. μου έφτιαξες τη μέρα (και όλων μας φαντάζομαι!!!)
 
Μπράβο Ιακωβε.
 
ιάκωβε τι εννοουσες ότι ειναι το τευχος με την 1200;δεν εχει κάποιο review και ειναι του 96. μήπως εννοούσες κάτι άλλο; πάντως και πάλι ευχαριστούμε!
 
Στο εξωφυλλο δεν λεει κατι σχετικο με την Α1200? Δεν διαβασα μεσα γιατι το σκαναρισα σε χρονο ρεκορ και το ανεβασα αμεσα.
 
νομιζα οτι θα ειχε το review. ειναι οκ παντως το τευχος. τέλεια δουλειά!!!
 
Συγχαρητήρια και πάλι Ιάκωβε!
 
iakovos είπε:
Wonder Boy 2...χμμμ, δεν νομιζω να δημοσιευηκε σαν λυση, δεν μου λεει τιποτα. Θυμασαι στο τευχος Ιανουαριου 1990 το παρουσιασαν, αλλα οχι λυση, απλα παρουσιαση. Παρενθεση, το Wonder Boy in Monster Land ειναι το προσωπικο all time favourite.
αυτο ειναι

wonderboy in monster land...ειχαν βγαλει λυση σε καποιο pixel.....αναλυτικη λυση......δεν θυμαμαι τωρα...γυρω στο 1989-1990-91 την ειχαν βγαλει για amiga η commodore 64
 
Ολα οσα ανεφερες τα εχω. Θα τα ψαξω και θα το περασω αν δεν υπαρχει μεσα ηδη
 
Πίσω
Μπλουζα