Ένθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Καλή μου ραπουνζέλ, δυστυχώς δεν τα έχω μαζί μου να δω αυτό το σταρωροσκόπιο... Οταν πάω στο πατρικό μου θα βγάλω φωτογραφία από μέσα και θα σου πω!

Ενα ροκ άλμπουμ από την σούπερ κατερίνα για τη συνέχεια!

picture.php


picture.php
 
Μπραβο παιδια πολυ σημαντικο υλικο και για αναμνησεις και για σπανιοτητα. Συνεχιστε την πολυ καλη δουλεια!!!
 
Ενθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Ο άξιος άνθρωπος δε χάνεται πουθενά και παντού λάμπει. Αυτό για την πολυαγαπημένη mytinyworld!Μοναδικό και σπάνιο το ροκ άλμπουμ!
 
Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Κι εσύ ραπουνζέλ μου μας έδειξες σπάνια ένθετα, όπως και η καλή μας φίλη κριος!

Από το 1986 (αν θυμάμαι καλά) είναι το επόμενο ένθετο, με ένα μίνι φωτορομάντζο από την ταινία "Επιστροφή στο μέλλον"

picture.php


picture.php
 
Ενθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Πολυαγαπημένη mytinyworld τι μου θύμισες με τα φωτορομάντζα! Τα είχε το περιοδικό Ντόμινο και είχαμε μια γειτόνισσα και μου έδινε τα παλιά τεύχη και τα διάβαζα! Το συγκεκριμένο που έβαλες πρέπει να είναι σπάνιο.Σε ευχαριστώ πολύ! :D
 
Χαίρομαι που σας αρέσουν και σας θυμίζουν πράγματα από το παρελθόν! :)

Τι θα λέγατε για κάτι πιο.... γλυκό κοριτσίστικο? Δύο αφίσες από το περιοδικό Κάντυ-Κάντυ!

picture.php


picture.php
 
Από τη σούπερ κατερίνα, ένα φακελάκι! Κλειστό και ανοικτό.

picture.php


picture.php
 
Ενθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Candy Candy αφίσες! Πρέπει να είναι από το περιοδικό της! Υπέροχες αφίσες!

Σε υπερευχαριστώ που μας τις θύμισες πολυαγαπημένη mytinyworld μου!

Πολύ χαριτωμένο και το φακελάκι... :D
 
Ναι ραπουνζέλ μου, από το περιοδικό είναι! Είχα αγοράσει τα πρώτα 5-6 τεύχη, μετά σταμάτησα να το παίρνω, προτιμούσα να βλέπω τη σειρά στην τηλεόραση :xm:

Χαίρομαι που σου άρεσε το φακελάκι, βάζω και μια καρτούλα, πάλι από την σούπερ!

picture.php


picture.php


Πήγαινα Α' Γυμνασίου, άρα 1986!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δύο αυτόγραφα για τη συνέχεια! Από τη σούπερ!

picture.php
 
Μοναδικα!!!!! Μπραβο!!! :) :) Πωπω τι ιστοριες!!!

Rapunjel μου κι εγω ειχα τρελα με τα φωτορομαντζα!!! Τα χαζευα σε μια θεια μου!!! Ποσο μου αρεσαν!!!!
 
Ενθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Πολυαγαπημένη mytinyworld πολύ πλάκα η καρτούλα! Τα αυτόγραφα είναι πολύ 80!Ιδίως το μαλλί! Σε ευχαριστώ που μου τα θύμησες!

Λατρεμένη Αναστασία τα φωτορομάντζα ήταν τα αγαπημένα μου. Να κάνω ένα φωτορομάντζο με τη bibi-bo; :D
 
Ναιιιιιιιιιιιιι! Θέλω φωτορομάντζο 1980's με την bibi-bo! Η την ιστορία των ρόκερς, τις περιοδείες τους, τις ίντριγκες, τον ξεπεσμό του τζον τζον κλπ! :please:
 
Ενθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Πολυαγαπημένη μου mytinyworld θα δω πως μπορώ να το κάνω!!! :D
 
Κι άλλες αφίσες! Εχμ, ναι, είχα μια μικρή αδυναμία στην συγκεκριμένη κυρία... (Cyndi Lauper, για τους νεότερους, που ενδεχομένως να αναρωτιούνται τι είναι τούτο!) :cool:

picture.php
 
Και εμενα μου αρεσε η Cyndi Lauper! Ειχε αγρια φωνη! Και ξεχωριζε οταν τραγουδαγε στο We are the World, we are the Children. Και το πολυ ωραιο "Girls Just Want to Have Fun".

Aχ τι ωραια που ξεφυλλιζουμε αυτα τα περιοδικα! :)
 
Ακριβώς Αναστασία μου, η τσιριχτή ψιλοάγρια φωνή της ήταν μοναδική! :acoustic: Ποτέ δεν χώνεψα τη Madonna γιατί όταν εμφανίστηκε στο προσκήνιο επισκίασε τη Cyndi που μέχρι τότε ήταν τοπ.. Είχαμε μάλιστα και κόντρες μεταξύ μας οι φαν της Σίντι με τους φαν της Μαντόνα! :armed:

Το τραγούδι που ειχα λιώσει να παίζω στο κασετόφωνο (γέλασε κανείς? :frypan: ) ήταν το true colors και αργότερα το i drove all night, αλλά γενικά η γυναίκα αυτή έχει ερμηνεύσει εκπληκτικά κλασικά κομάτια που ακούω μέχρι σήμερα ανελιπώς! Εξάλλου εγώ ζω ακόμη στα 1980'ς :baby2:
 
Μετά από παράκληση της αγαπημένης μου ραπουνζέλ, ξαναβάζω ολόκληρο το ένθετο με το σταρωροσκόπιο, το οποίο προσθέτω ότι είναι από το περιοδικό Σούπερ Κατερίνα.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Συνεχίζω να... ξεθάβω!!! :D

Από την Κατερίνα, δύο κύβοι χαρτοκοπτικής!

picture.php


picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα