Ένθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Το επόμενο ένθετο/οπισθόφυλλο, αφιερωμένο στην αγαπημένη μου Αναστασία, γιατί ήθελε να το θυμηθεί μετά από πολλά χρόνια!

picture.php
 
Αργησα ρε μαμωτο αλλα το ειδα!!! Σε ευχαριστω πολυ Mytinyworld μου!!! Αχ ποσο τα ζηλευα κι αυτη η κακουργα η μαμα μου δεν με αφηνε!!! :D :D:D Πω πω οταν καταφερνα και μου πασαραν κανα οπισθοφυλλο!!! Δουλευε το ψαλιδακι στο φουλ! :)
 
Ενθετα κοριτσίστικων περιοδικών

Πολυαγαπημένη mytinyworld τι θησαυρούς μας βάζεις; :thanx2: :bow: :cheers:

Είσαι μοναδική!!!
 
Χαίρομαι που σας αρέσουν κορίτσια! :flower:

Συνεχίζω με δύο ακόμη ένθετα: πρόγραμμα μαθημάτων και αυτόγραφο της Ναστάζια Κίνσκι!

picture.php


picture.php
 
Δείτε μερικά ακόμη ένθετα του περιοδικού Μανίνα:

ΒΛΑΣΣΗΣ ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ - ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ

Ν. ΔΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ

Μ. ΤΟΛΗ

Ν. ΔΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ

ΡΟΜΠΕΡΤ ΓΟΥΙΛΙΑΜΣ

Ο ΓΑΜΟΣ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

Ν. ΔΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ, μπορούσα να ανεβάσω έως 5 στο προηγούμενο post!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτά τα ένθετα πρέπει να είναι πιο παλιά... Φαίνεται να είναι κάτι σαν ένθετα - "στήλες" γιατί έχουν ίδιο τίτλο! Πολύ ενδιαφέρουσες εικόνες! :)
 
Αν και δεν ειδα καποια Νορα στα συγκεκριμενα....ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!
 
Μία από τις πολλές ιστορίες που έβαζε η Μανίνα σε συνέχειες, είναι και η παρακάτω, η μοναδική που έχω κρατήσει. Την ιστορία αυτή την έχω λατρέψει και λόγω αντικειμένου (μπαλέτο) και λόγω υπόθεσης (υπόθεση με φαντασία, μεγάλο σασπένς και ίντριγκα μεταξύ δύο αδελφών). Το διαβάζω άνετα ακόμη και σήμερα! :D

attachment.php


attachment.php
 
Από το περιοδικό Σούπερ Κατερίνα υπήρχαν ένθετα σχετικά με το σεξ και το σώμα μας, τη φιλία ή αφίσες σε χωριστό ένθετο...
 
Πίσω
Μπλουζα