"Έφυγε" ο panthro79

johnny19818

Retromaniax Thread Excavator!
Αντιδράσεις
1.682
Πολύ κρίμα για έναν άνθρωπο που χάθηκε και πόσο μάλλον σε αυτή την ηλικία. Ας είναι αναπαυμένος.

Juanita

Retro PaTRi@RcH
Αντιδράσεις
278
Κρίμα και άδικο... καλή δύναμη στους δικούς του...

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.869
Juanita είπε:
Κρίμα και άδικο... καλή δύναμη στους δικούς του...
γι'αυτους που μενουν πίσω είναι ακομα χειροτερα τα πραγματα :( βεβαια κριμα και για τα νιατα του παιδιου

varajohn

RetroN00b
Αντιδράσεις
3
Κριμα τα νειατα του. Θερμα συλλυπητήρια στην οικογενεια του. Καλο ταξιδι αγνωστε φιλε.

thebest20

RetroMuseum GateKeepeR
Αντιδράσεις
399
Πολύ κρίμα!Δεν τον ήξερα αλλά σίγουρα είχα μπει στο κανάλι του!

Deathshadow

RetroAdept
Αντιδράσεις
179
O panthro79 ηταν θρυλικος uploader. Ειχε απο τους πρωτους καναλι στο YouTube και παροτι το κατεβασαν εφτιαξε καινουργιο. Παντα εβαζε υλικο απο δικες του δουλειες και καποιοι καλοθελητες τα εβαζαν στα δικα τους καναλια χωρις να κανουν μια αναφορα στο ονομα του. Αυτα βεβαια δεν εχουν καμια σημασια τετοια στιγμη. Ευχομαι στην οικογενεια του να μαλακωσει ο πονος τους για τον αδικο χαμο του παιδιου τους σε τοσο μικρη ηλικια. Καλο του ταξιδι και ευχομαι να περναει καλα εκει που βρισκεται.

Σώτος Σώτος

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
207
Φοβερό! Και μάλιστα μόλις προχθές άκουσα για μια 35 χρονη κοπέλα που "έφυγε" και αυτή από ανεύρυσμα...

Προσπαθώ να θυμάμαι τα λόγια που μου είπε ένας γνωστός που έχασε τον αδελφό του στα καλά καθούμενα ενώ έπαιζαν μπάλα με την παρέα τους στο γηπεδάκι: "Ζω την κάθε ημέρα σαν να είναι η τελευταία μου..."

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Αντιδράσεις
5.060
Ουτε σαν μελος τον ηξερα ουτε στο καναλι του ετυχε να μπω αλλα ειναι τεραστιο κριμα να φευγουν ετσι νεοι ανθρωποι.Τεραστιο κριμα.Μονο αυτες της λιγες λεξεις εχω να πω και τιποτα αλλο.

Fotis_kfor

RetroMaNiaC
Αντιδράσεις
21
Δεν το ήξερα το παιδί, πολύ κρίμα που έφυγε! Είναι πολύ δυσάρεστο να ακούμε ότι φεύγουν έτσι ειδικά νέοι άνθρωποι... :(

Καλό του ταξίδι και κουράγιο και δύναμη στην οικογένειά του...

Μπλουζα