"Έφυγε" ο panthro79

Πολύ κρίμα για έναν άνθρωπο που χάθηκε και πόσο μάλλον σε αυτή την ηλικία. Ας είναι αναπαυμένος.
 
Κρίμα και άδικο... καλή δύναμη στους δικούς του...
 
Juanita είπε:
Κρίμα και άδικο... καλή δύναμη στους δικούς του...
γι'αυτους που μενουν πίσω είναι ακομα χειροτερα τα πραγματα :( βεβαια κριμα και για τα νιατα του παιδιου
 
Κριμα τα νειατα του. Θερμα συλλυπητήρια στην οικογενεια του. Καλο ταξιδι αγνωστε φιλε.
 
Πολύ κρίμα!Δεν τον ήξερα αλλά σίγουρα είχα μπει στο κανάλι του!
 
O panthro79 ηταν θρυλικος uploader. Ειχε απο τους πρωτους καναλι στο YouTube και παροτι το κατεβασαν εφτιαξε καινουργιο. Παντα εβαζε υλικο απο δικες του δουλειες και καποιοι καλοθελητες τα εβαζαν στα δικα τους καναλια χωρις να κανουν μια αναφορα στο ονομα του. Αυτα βεβαια δεν εχουν καμια σημασια τετοια στιγμη. Ευχομαι στην οικογενεια του να μαλακωσει ο πονος τους για τον αδικο χαμο του παιδιου τους σε τοσο μικρη ηλικια. Καλο του ταξιδι και ευχομαι να περναει καλα εκει που βρισκεται.
 
Φοβερό! Και μάλιστα μόλις προχθές άκουσα για μια 35 χρονη κοπέλα που "έφυγε" και αυτή από ανεύρυσμα...

Προσπαθώ να θυμάμαι τα λόγια που μου είπε ένας γνωστός που έχασε τον αδελφό του στα καλά καθούμενα ενώ έπαιζαν μπάλα με την παρέα τους στο γηπεδάκι: "Ζω την κάθε ημέρα σαν να είναι η τελευταία μου..."
 
Ουτε σαν μελος τον ηξερα ουτε στο καναλι του ετυχε να μπω αλλα ειναι τεραστιο κριμα να φευγουν ετσι νεοι ανθρωποι.Τεραστιο κριμα.Μονο αυτες της λιγες λεξεις εχω να πω και τιποτα αλλο.
 
Δεν το ήξερα το παιδί, πολύ κρίμα που έφυγε! Είναι πολύ δυσάρεστο να ακούμε ότι φεύγουν έτσι ειδικά νέοι άνθρωποι... :(

Καλό του ταξίδι και κουράγιο και δύναμη στην οικογένειά του...
 
Πίσω
Μπλουζα