ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....2o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

manos426f

The King of Retro®
Joined
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.388
Αντιδράσεις
155
Noμίζω τα λόγια περιττεύουν εντελώς .

Ο Saulot έριξε προ ημερών την ιδέα,φυσικά θέλουμε να προλάβουμε και τον Νότη που αναχωρεί εντός μηνός για Αγγλία μεριά,όρεξη πιστεύουμε ότι υπάρχει (αποδείχθηκε άλλωστε και στα παραπάνω events που αναφέρω..),μέρος -εκτός απροόπτου- θα έχουμε και πάλι διαθέσιμο,συνεπώς....

1.Αν η έδρα του συλλόγου Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ μπορεί όντως ν' αποτελέσει και πάλι τη "στέγη" μας...

2.Αν υπάρχει ικανοποιητικός αριθμός ατόμων που θέλουν να ξαναβρεθούμε να διασκεδάσουμε σε ποδοσφαιρικούς ρυθμούς...

τότε προτείνω ως πιθανές ημερομηνίες την Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου και τη Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου κι αναλόγως με τις συνθήκες στα παραπάνω δύο σημεία,καταλήγουμε σε μία εκ των δύο...

Για να βλέπω πρόθεση συμμετοχής λοιπόν! :)

Θυμηθείτε ότι την πρώτη φορά είμασταν 11,γιατί όχι 15+ αυτή τη φορά λοιπόν ;; ;)
 
Εξαιρετικά!!!!

Δεν πήγα στη kick off συνάντηση γιατί ήμουν (όπως συνήθως) από τρελό ξενύχτι. Δεν τη πάλευα να πάω Δάφνη με τη καμία.

Αλλά αν είναι να γίνει πάλι στον ΕΣΠΑΙΡΟ θα είμαι εκεί, αλλά σαν θεατής για τη παρέα και μόνο, μια και το ποδόσφαιρο με κάνει να βγάζω πράσινα σπυράκια με θαλασσί πύον.....

Όποτε γουστάρετε, απλά να ξέρω να μην έχω κανονίσει τίποτα ολονυχτίες το προηγούμενο Σάββατο.
 
Από τις δύο ημερομηνίες που αναφέρονται μόνο στις 13/9 μπορώ :(

Μάνο υπάρχει η δυνατότητα να έρθει κι ένα παιδί εκτός GRM; Έχει εκφράσει ενδιαφέρον ένας συν-KickOffίτης. Μου τους χαλάσατε!
 
pooky(1) είπε:
το ποδόσφαιρο με κάνει να βγάζω πράσινα σπυράκια με θαλασσί πύον.....
Απίστευτα περιγραφικός !!!! :rofl: :rofl:

You 've just earned yourself a nomination buddy !!! :D :D :D

alkis21 είπε:
Μάνο υπάρχει η δυνατότητα να έρθει κι ένα παιδί εκτός GRM; Έχει εκφράσει ενδιαφέρον ένας συν-KickOffίτης. Μου τους χαλάσατε!
Μα τι λέμε τώρα,φυσικά και μπορεί να έρθει !!!

Ο Νικόλας είναι ρε ;
 
Όχι, ο Νίκος παθαίνει με το Sensible περίπου ότι κι ο Pooky με το ποδόσφαιρο. ;)
 
Xα,χα,χα,χα κρίμα,κι έλεγα ότι θα τον δούμε κι αυτόν μαζί μας !

(πανάθεμά τον τον εστιάτορα που μου στέρησε την δυνατότητα να έρθω στο Kick-off πρωτάθλημα !! :p )
 
χμμ, θα επικοινωνήσω με τον συλλογο και θα εχω απάντηση το απογευμα
 
Έγωω πάντως είμαι μέσα για αμφότερες τις ημερομηνίες...
 
τελικα την ειχα νωρίτερα!

Ειναι (η μαλλον ειμαστε) πολυ χαρουμενοι και θα ξαναφιλοξενήσουμε το event

Απλα να οργανωθούμε λιγο παραπάνω, να γίνει δηλαδή μια λίστα του ποιός να φέρει τι.

Πιστευω οτι αυτή την φορά καλό θα ήταν να υπάρχει και ένα εξτρα μηχάνημα (η α1200 του Μανου ;) με σκληρό κατα προτήμηση για να μπορούν οι τυχόν θεατές να παίζουν και

κανα παιχνιδάκι!

Εγω θα φέρω το προηγούμενο σετ μου.

Βεβαια μετα την εμπειρία του kick off (μια amiga ανα 2 ατομα) παρατήρησα οτι ο χαβαλές factor επεσε κατακορυφα, γιατι και οι 12 παίζαμε ταυτοχρονα οποτε δέν ειχαμε χρόνο για πειραγματα, και δεν παρακολουθούσαμε αγώνες αλλων, γιαυτο και πιστευω οτι 2 amiga για play και 1 extra για general play θα ειναι ιδανικα

Μανο παρε με τηλ.
 
ΕΞΟΧΑ!!!

Θα έχουμε την ευκαιρία να επισκεφτούμε και πάλι τον απίστευτο χώρο του ΕΣΠΑΙΡΟΥ, ήμουν σίγουρος ότι δεν θα υπήρχε πρόβλημα.

Οπότε λέμε για 13 του μηνός; Μη στερήσουμε την δυνατότητα από τον Άλκη να τριτώσει το έπαθλο!!!!!!
 
ΟΧΙ ΣΤΙΣ 13, να παρει και κανας αλλος το κυπελλο, αν ειναι ο Αλκης εκει δεν υπαρχει ελπιδα!

Πρωτα απο ολα ρωτηστε αν μπορει ο maddog στις 13, πρεπει να δουμε αν βελτιωθηκε. Επισης καλυτερα ειναι να ξερουμε απο την προηγουμενη ποσοι θα ημαστε, να υπολογισουμε σωστα τον απαιτουμενο χρονο, γιατι ακομα και με 11 ατομα την αλλη φορα, μας πηρε το απογευμα-βραδυ.
 
Saulot για άλλη μια φορά ευχαριστούμε πολύ!

Saulot είπε:
Βεβαια μετα την εμπειρία του kick off (μια amiga ανα 2 ατομα) παρατήρησα οτι ο χαβαλές factor επεσε κατακορυφα, γιατι και οι 12 παίζαμε ταυτοχρονα οποτε δέν ειχαμε χρόνο για πειραγματα, και δεν παρακολουθούσαμε αγώνες αλλων
Αυτό που λες είναι αλήθεια, απλά στο συγκεκριμένο τουρνουά ήταν αναγκαστικό διότι είχαμε πάρα πολλούς αγώνες να παίξουμε. Ο ιδανικός αλγόριθμος είναι:

(αριθμός Amiga) = ( [αριθμός παικτών) / 4] + 1 )

ώστε να παίζουν πάντα τουλάχιστον οι μισοί.

([ --> ακέραιο μέρος)

Για παράδειγμα στο προηγούμενο τουρνουά Sensible, ο ιδανικός αριθμός θα ήταν

(αριθμός Amiga) = ( [11 / 4] + 1 ) = ( [2.75] + 1 ) =>

=> (αριθμός Amiga) =3
 
Παιδιά, μην τα κάνετε τόσο κοντά τα event. Θα μπουκώσει στις κούπες ο Άλκης! :rofl:
 
Σε τέτοιου είδους παιχνίδια δεν τις μετράω καν... ;) Όχι ότι έχω σίγουρο πως θα νικήσω πάλι. Θα ήθελα να έρθει κι ο Σπύρος, ο οποίος απ' ό,τι ακούγεται είναι αληθινός Sensible player όχι imitation σαν εμένα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Count me in...Κυριακή να είναι και όποτε νά'ναι !!
 
Για να μην γινει παλι τσακωμός κκαι χαλάσουμε τις καρδιες μας για την μερα, ας αποφασίσουμε τώρα.

Μπορω και τις 2 Κυριακές οπότε πραγματικά δεν με νοιάζει (αλλα με ενοχλεί αφάνταστα το μιρμιρισμα , όπως γινεται στα Retrogatherings,) αλλα η 13 του μηνα ειναι η πιο λογική ημερομηνια, για να έχουμε περισσοτερο χρόνο για προετοιμασια και οργάνωση (και διαφήμηση και διαφήμηση).

Δεν με πειράζει που θα είναι ο Άλκης, αντιθετα τον συμπαθώ πολύ (και αυτός, μου χαρίζει μπάλες στο τέρμα μου) και έπισης θα έχουμε ενα "λαγό" να κυνηγάμε.

Περιμένω προπόνηση απο όλους, και τους θεατές για τα καυστικά σχόλια και περιμένω και τον χαβαλέ που θα κάνουμε. επίσης, θελω να ορίσουμε ποιοι θα φέρουν μηχανηματα και οθονες/τηλεοράσεις.

Επίσης περέπει να τονίσω οτι τα μέλη του Ε.Σ.Παι.Ρο.Σ εντυπωσιάστηκαν απο την συμπεριφορά σας και η άδεια δώθηκε πρίν καν ρωτήσω καλα καλα.
 
Θα ξανασυμμετασχω και εγω. Οποιαδηποτε απο τις 2 κυριακες.
 
Ελπίζω η πιτσαρία που παραγγέλνετε πίτσες να είναι καλή!

Την προηγούμενη φορά έφυγα πολύ νωρίς γιατί δεν τη πάλευα με τη καμία (άτιμα ξενύχτια, άτιμα σκυλάδικα..... ) και δεν πρόλαβα να δοκιμάσω!!!!!!!

Μάλλον πάμε για 13 του μηνός. Υπέροχα!!!!!

Ώρα έναρξης να ορίσει ο κύριος Μάνος και σύντομα παρακαλώ!
 
Για να γινει και η ανακοινωση στον εσπαιρο πρεπει να μπει ωρα.

Η πιτσαρια ειναι η FAN με 40% εκπτωση γιατι ειμαστε συλλογος
 
40% έκπτωση!!!!!!

ΟΗ YES!!!!!!!!!!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα