ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....2o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μαγκες θα το κρεμασω στη "βιτρινα" αργοτερα.

Ηρακληηηη! Τη Σουηδικη ομαδα μπικινι θα την φερεις τελικα?
 
Wally είπε:
Ηρακληηηη! Τη Σουηδικη ομαδα μπικινι θα την φερεις τελικα?
Victoria_Silvstedt-Boat_Trip-3.jpg


Υ.Γ. Η “Swedish suntanning team” απο το "Boat Trip"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για τη Σουηδικη ομαδα δεν ξερω - αλλα αυτη τη φορα λεω να ερθω με αθλητικη ενδυμασια ;-)
 
Αυτό σημαίνει ότι θα αγωνιστείς;;;;

Η΄απλά θα μας έρθεις με σορτσάκι; :)
 
Θα βαλω τα δυνατα μου να αποφυγω την τελευταια θεση :)
 
Κάτω τα χέρια από την θέση μου! :p
 
Ωπα! Προβλέπεται θρίλερ. Πρώτη φορά διοργάνωση θα έχει σασπένς για τη τελευταία θέση!

Ο "νικητής" θα πάρει μια μούφα κάρτα μνήμης για Dreamcast με τα μισά blocks καμένα!!!!
 
Στοιχιματιζω paspartoo για τελευταια θεση. Ο maddog εχει αρχισει και βελτιωνεται με γρηγορους ρυθμους (φημες λενε οτι παιζει SWOS σε emulator στο dreamcast), μπορει να χτυπησει και play-off. Αλλα και ο paspartoo πρεπει σιγουρα να εχει ξαναπαιξει swos, δεν υπαρχει χρηστης αμιγκα που δεν εχει ξαναπαιξει.

Αρα προβλεπεται μεγαλη μαχη.
 
mike είπε:
Στοιχιματιζω paspartoo για τελευταια θεση. Ο maddog εχει αρχισει και βελτιωνεται με γρηγορους ρυθμους (φημες λενε οτι παιζει SWOS σε emulator στο dreamcast), μπορει να χτυπησει και play-off. Αλλα και ο paspartoo πρεπει σιγουρα να εχει ξαναπαιξει swos, δεν υπαρχει χρηστης αμιγκα που δεν εχει ξαναπαιξει.Αρα προβλεπεται μεγαλη μαχη.
Και ποιός είπε οτι ο Paspartoo είναι χρήστης Amiga; :diablotin:

BTW, κρατάω μια πισινή παίδες μήπως και έρθω... Δεν το ανακοινώνω επίσημα... Θα ξέρω σίγουρα Δευτέρα - Τρίτη.

Α! Και που είστε.... Αν έρθω, θα φέρω και τον ST μου για να σας παίξω όλους εκεί, μπας και κερδίσω! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
o ST εχει γραμμες γηπεδου ή ειναι σαν το Kick Off? :p
 
Έχει έχει!!! Απλά είναι τόσο αργό όσο και στην Amiga! :D

Ενώ με το Kick Off, δεν είχαμε πρόβλημα στην ταχύτητα!!! :D :D
 
Κάποτε θα υποφέρατε όλοι ακόμα και ο alkis από τις επιδόσεις μου στο εν λόγω παιχνίδι όμως πλέον είμαι ένας παλαίμαχος ...σκουριασμένος που τελευταία φορά έπαιξε με τον mike... Θα είμαι μάλλον αντάξιος των προσδοκιών :)

Θα προσπαθήσω λοιπόν να έρθω για να έχουμε τον απαραίτητο χαβαλέ όμως δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω...

Ελπίζω να δέχεστε συμμετοχές της τελευταίας στιγμής...

Πρέπει να βρω και χρόνο για προπόνηση...
 
Ετσι, να αυξανουν οι συμμετοχες.

Pooky ετοιμασε ροκανες και κροτιδες.

Εγω παω να μαθω βασικες Σουηδικες λεξεις :p
 
Wally είπε:
Ετσι, να αυξανουν οι συμμετοχες. Pooky ετοιμασε ροκανες και κροτιδες.

Εγω παω να μαθω βασικες Σουηδικες λεξεις :p
Ε-Γ-Ι-Ν-Ε!!!!!!!!!!! :D :D
 
Αχα, ο spyros_s λεει οτι θα ερθει. Χμ....

Λεει οτι ειναι παλαιμαχος, σκουριασμενος κτλ, αλλα στην πραγματικοτητα προπονηται σκληρα καθε μερα. Ειναι σοβαρος αντιπαλος, ακομα και για τον Αλκη.

Φιλε Σπυρο, θα χαρω πολυ να τα ξαναπουμε απο κοντα, αν θες να προπονηθεις περνα απο το σπιτι μου, να σε "φτιαξω"!!!!!
 
Εγώ δεν αλλάζω την τακτική μου, η προπόνηση είναι μόνο για τα σοβαρά παιχνίδια ποδοσφαίρου. ;) Όπως ξυπνήσω, θα έρθω...
 
alkis21 είπε:
Εγώ δεν αλλάζω την τακτική μου, η προπόνηση είναι μόνο για τα σοβαρά παιχνίδια ποδοσφαίρου. ;) Όπως ξυπνήσω, θα έρθω...
...Η καρδιά του πρωταθλητή... :D
 
Αν υπάρχει χώρος, λέω να συμμετάσχω κι εγώ παίδες. Επίσης θα μπορούσα να φέρω και μια Α1200 με HD και 030, όπου το SWOS παίζει άψογα, χωρίς κολλήματα, αλλά αν είναι να φέρω και 1084, θα πρέπει κάποιος να βοηθήσει στην μεταφορά. Αν πάλι έχετε εκεί κανένα monitor extra, θα φέρω μόνο την Amiga. Ελπίζω να γνωριστούμε κι από κοντά με όλους.
 
Κύριοι αν συμμετάσχω τελικά( βλέπω τον Μιχάλη να με περιμένει ήδη και τον πρωταθλητή έτοιμο να με κατασπαράξει) θα φέρω και έναν συνομήλικο φίλο -επίσης παλαίμαχο αμιγκά- για να συμμετάσχει είτε να παρακολουθήσει τον διασυρμό μου!

Υ.Γ. Είμαι σίγουρος ότι ο πρωταθλητής ξυπνάει πρωί-πρωί πίνει 2 κρόκους αυγών και προπονείται πριν την δουλειά για να διατηρήσει τα σκήπτρα του. Δεν ξέρω αν θα τον νικήσω αλλά ο προπονητής μου λέει ότι διαθέτω το..."μάτι της τίγρης" (eye of the tiger) :)
 
Walkero, χωρος υπαρχει για ολους ;-) ελα εσυ (ψησε και τον Frank) να τα πουμε και απο κοντα και να αντιμετωπισουμε τους sensiblαδες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα