ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....2o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
pooky(1) είπε:
40% έκπτωση!!!!!!
ΟΗ YES!!!!!!!!!!!!!!
Θα σε στείλουμε να παραλάβεις από το κατάστημα, έχει 50% έκπτωση σε αυτή την περίπτωση. Δεν θα αγωνίζεσαι έτσι και αλλιώς, να μην βγάλεις και τίποτα πράσινα σπυριά κοιτάζοντας ποδοσφαιράκια. :p

Όσον αφορά εμένα, 6 αποκλείεται. 13 έχει ελπίδα, αλλά δεν μπορώ να απαντήσω οριστικά από σήμερα. Είπαμε, έχουμε γυναικόπαιδα να μανατζάρουμε!
 
Από ό,τι κατάλαβα λοιπόν, καταλήγουμε μάλλον στις 13...

Αν όντως είναι έτσι, να αρχίζουμε να καταλήγουμε και στην ώρα?

//Άσχετο... Μήπως να βάζαμε κάθε παίκτης ένα μικροποσό για να αγοράσουμε έπαθλο για τον Άλκ...εεε...τον νικητή του τουρνουά??? Τον λυπήθηκα με το... πιτσόκουτο (και με 40% έκπτωση) που ύψωνε στον ουρανό του κτηρίου του ΕΣΠΑΙΡΟΣ...
 
Πάντως, καφέ θα φτιάξω στον ΕΣΠΑΙΡΟ αυτή τη φορά. Προτιμώ τα 5 ευρώ να πάνε υπέρ της φιλοξενίας αυτού του απίστευτα ζεστού και όμορφου χώρου παρά στον Γρηγόρη της γωνίας.

Άσε που η τύπισσα από χιούμορ μοιάζει με Αγγλίδα σε μέρα που ρίχνει καρέκλες.......
 
ο καφές στο συλλογο ειναι 0.50 ? οχι 5 ?, δεν παμε να πλουτίσουμε απο το καφε!!

Τωρα αν πιεις 10 καφέδες...
 
Παιδια αμα ο Pooky πιει 10 καφεδες θα πρεπει να τον δεσουμε.

Κυριακη 13 μπορω και εγω (να ερθω να παρακολουθησω). Δεν εχω βαφτισια-γαμους συγγενων-φιλων εκεινη τη μερα :)
 
Wally είπε:
Παιδια αμα ο Pooky πιει 10 καφεδες θα πρεπει να τον δεσουμε.
Κυριακη 13 μπορω και εγω (να ερθω να παρακολουθησω). Δεν εχω βαφτισια-γαμους συγγενων-φιλων εκεινη τη μερα :)
Και με 0 καφέδες, για δέσιμο είναι. Γι'αυτό δεν τον αγαπάμε άλλωστε; #)

Όσο για εσένα και στο προηγούμενο τα ίδια έλεγες. Αν δεν σε δούμε εκεί, δεν πιστεύουμε τίποτα.
 
Μα ειπα οτι στο προηγουμενο ειχα βαφτισια γι αυτο ηλπιζα σε ωρες "βοσκου".

Για 13 ο οριζοντας μεχρι στιγμης ειναι καθαρος.
 
Αν βρεις στο προηγούμενο thread που το είχες πει αυτό που λες τώρα, δείχτο μου και εμένα.

Οπότε θα επιμείνω στην προηγούμενη θέση μου. :p
 
Ωπα εχεις δικιο. Τα βαφτισια ηταν στο KickOff meeting...
 
Αρα, να κανονιζουμε το προγραμμα ωστε να ειμαστε ελευθεροι στις 13.

Ελπιζω να ειμαστε περισσοτεροι αυτη την φορα.
 
Κρίμα που γίνεται 13/9. Έλεγα μιας και οι sensiblάδες ήρθαν στο ΚΟ τουρνουά, να κάνω κι εγώ την αντίστοιχη κίνηση (με τα αντίστοιχα αποτελέσματα φυσικά). Αλλά στις 13 θα είμαι Ρόδο. Οπότε θα έρθω στο 3ο.
 
Uninvited είπε:
μιας και οι sensiblάδες ήρθαν στο ΚΟ τουρνουά
"Sensible invasion in a Kick-off tournament" δηλαδή θα μπορούσε να είναι ο τίτλος του συγκεκριμμένου event !! :p :p

Όσο για την ώρα,Νότη,νομίζω ότι 10:30 αν πούμε ότι αρχίζουμε να μαζευόμαστε,όπως την προηγούεμενη φορά,είναι μια καλή επιλογή,άλλωστε απέδωσε και στο 1ο gathering... ;)

Θα φέρω κι ένα φίλο μαζί,μπορεί και δύο,άντε,να φτιάξουμε 2 ομίλους των 7 παικτών αυτή τη φορά ! :)

(με 3 μηχανήματα minimum φυσικά στην περίπτωση αυτή... ;) )

Άρα έχουμε:


Κυριακή 13 Σεπτέμβρη,ώρα 10:30 το πρωί

στην έδρα του συλλόγου Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ που βρίσκεται στα Εξάρχεια (οδηγίες πρόσβασης εδώ )

Συμμετοχές (έως τώρα):

Σίγουρες:

1.alkis21


2.Olorin



3.Other_Reality



4.Saulot



5.manos426f



6.bspus



7.mike



8.Στάθης
(ένας εκ των φίλων μου)

9.Μοnth

Πιθανές:

1.Maddog (περιμένουμε να δει αν θα μπορέσει)

2.kakou21 (ο δεύτερος εκ των φίλων μου και μέλος μας εδώ)

Συμμετέχοντες εν είδη κοινού-γραφείου στοιχημάτων-ρίχνοντες φυτιλιές εις τους συμμετέχοντες (ωωωω,τι σου έβαλε!!! και λοιπά τέτοια ωραία...):

1.pooky


2.Wally


Περιμένουμε τους φίλους simonkey,telonio να πουν αν θα δώσουν και πάλι το παρόν,όπως και κάθε άλλο φίλο που θέλει να συμμετάσχει ή κι απλά να έρθει να δει πώς περνάμε σε τέτοια events !!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Επιβαβαιώνω την συμμετοχή του Month και την παραχώρηση μιας Α600, μιας TFT 20", 2 tomahawk & 1 pacman, εναν whiteboard καθώς και ενα σετ με δισκετες απο το παιχνίδι.

(Αλκη, το kick off μην ξεχάσεις)
 
Ναι Γιώργο, θα στο φέρω.

Μάνο sorry αν πω βλακεία αλλά... ελπίζω αυτά περί στοιχημάτων να είναι πλάκα, έτσι; Γιάτι κάτι διάβασα και στο άλλο thread κι ανησύχησα. Σε περίπτωση που είναι αλήθεια δεν θα ήθελα να συμμετάσχω.
 
ΟΚ. Ήμουν 99% σίγουρος αλλά ήθελα να το κλειδώσω! :)
 
Locked !!! :p :p

Εννοίται ότι θα διαθέσω κι εγώ την Α1200 μου και πάλι,μαζί με ένα tomahawk.. :)
 
Εγώ θα φέρω πάλι joysticks, είμαι και πεζό 2 οπότε να με συμπαθάτε...Άν προκύψουν ελλείψεις διαθέτω monitor και Amiga 500 αλλά πρέπει να με μαζέψει κάποιος με τουτού.
 
Αν δούμε ότι πάμε τελικά σε ομίλους των 7 ατόμων,γνώμη μου είναι να έχουμε και τρίτη Amiga,οπότε εκεί θα δούμε πώς και ποιος μπορεί να έρθει από 'σένα να σε πάρει μαζί ερχόμενος... ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα