ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

manos426f

The King of Retro®
Joined
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.388
Αντιδράσεις
156
Λοιπόν,λοιπόν,λοιπoooόν !

Εσείς:

Tα αγοράκια του forum.........

Oι ορκισμένοι και "τελειωμένοι" sensiblάδες..........

Oι κύριοι που ποτέ δε "θάψατε τα tomahawks σας"..........

Τα αδέρφια που διψάτε για φιλικές (ναι,καλά... :p ) κόντρες συνοδευόμενες από τα απαραίτητα βρισίδια και προσβολές ( "ω τι σου έκανε" και άλλα τέτοια ωραία παρελθοντικά σλόγκαν ! )..........

Οι αμετανόητοι ποδοσφαιρομανείς και δη Sensiblόπληκτοι που έχετε πάνω απ' όλα την όρεξη και τη διάθεση να το ξενυχτήσετε χοντρά ένα βράδυ (είπαμε,για Sensible μιλάμε,όχι για....kick-off ! :diablotin: :diablotin: )

....ξεσκονίστε τα pacmanotomahawkoειδή σας,διότι με τον simonkey σκεφτήκαμε ότι ήρθε η ώρα να τα χρησιμοποιήσετε !!!

Ε,το λέμε εδώ και καιρό,το μελετάμε,το συζητάμε,το σκεφτόμαστε σε στυλ "τι καλά που θα 'τανε ! ".

Δεν είναι η ώρα να το κάνουμε πράξη ;!;;!

So,οι παντρεμένοι βρείτε μια....πειστική δικαιολογία (βραδινό ταξίδι για δουλειά,γάμος του παππού σας,γλέντι του ξαδέρφου του κολλητού σας,incognito ερχομός του τρισμέγιστου Michael Jordan στο Eλ. Bενιζέλος για υπογραφή αυτογράφων -τα fake αυτόγραφα θα σας τα προμηθευει ο simonkey ! :p ),προπονηθείτε όταν η γυναίκα σας είναι στη δουλειά (ή έστω τα χαράματα που θα κοιμάται ! :p ) -καλά,εσείς οι ανύπαντροι μόλις βρήκατε μια ακόμη δικαιολογία κι ευκαιρία να ρεμαλιάσετε again,αλλά πολύ ξεχωριστά αυτή τη φορά- λαδώστε τα χειριστήριά σας,οπλιστείτε με κουράγιο ότι θα φάτε πολλά ή αισιοδοξία ότι θα σκίσετε τους πάντες (αναλόγως σε τι βαθμίδα sensibleιακού εθισμού ανήκετε την παρούσα φάση,ή θα είστε έως τη μέρα του event) και δηλώστε εδώ συμμετοχή για ένα,το πρώτο,GRMικό Sensiblogathering μέχρι τελικής πτώσεως,εντός Ιουλίου,ώρα early βραδινή,μέρος θα βρούμε,μέρα κατά προτίμηση τέτοια που να μη δουλεύετε την επομένη και ελάτε να ξαναθυμηθούμε εκείνες τις ένδοξες ημέρες του παρελθόντος !

Τι ; Δε παίζετε πια sensible ;!!;!; 8) 8)

Ρε,άντε ξεκουνηθείτε λέμε κι αφήστε τα μούχλικα !! :p

σ.σ Φυσικά θα παρθούν και photos-videos ντοκουμέντα από το event,όπως και πλήρη πρακτικά αγώνων,τι νομίζατε,προχειροδουλειές θα κάνουμε ;;; :D

Έπαθλο ; Αναγραφή του τίτλου "Sensible king" κάτω από το avatar σας !

(το υποσχέθηκε ο Wally,δε ξέρω τίποτα !!! :p :p )

Συμμετέχοντες εις το ιερό αυτό event:

(ναι,μπορείτε να φέρετε και "αρρωστάκια" φίλους σας μαζί,να γίνει χοντρό τουρνουά !!! )

1.simonkey

2.manos426f

3.kakou21

4.Other_Reality

5.Maddog

6.telonio

7.Saulot

8.Olorin

9.mike

10.bspus

11.alkis21

Κοινό-απαραίτητοι συνεργάται:

-Wally

-pooky

-DINO ( ;!;! )

O χώρος που θα πραγματοποιηθεί το event,είναι ο χώρος-έδρα του συλλόγου "Έσπαιρος",που μας παραχωρείται ευγενικά για την Κυριακή 12 Ιουλίου.Η ώρα συνάντησης θα είναι 10:30 το πρωί,ώστε να έχουμε χρόνο να συγκεντρωθούμε,να πιούμε το καφεδάκι μας,να κάνουμε το πρωτάθλημα με την ησυχία μας και φυσικά να συμμαζέψουμε και το χώρο προτού αποχωρήσουμε.


Ο χώρος βρίσκεται στα Εξάρχεια,Mεταξά 7,οπότε η πρόσβαση θεωρώ ότι είναι εύκολη για όλους μας.Χάρτης πρόσβασης,
εδώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
o κυβος εριφθει!!

θα γινει χαμος ειδη κατεβασα την 500αρα μου και κανω ζεσταμα.......
 
Κοιτα ρε, βρηκατε παιχνιδι που ειμαι κουλαδι! Αγκρρρ

Μπορω να προσελθω ως φιλαθλος? (αρκει να μου το επιτρεψουν τα τρεχαματα)

Μανο το επαθλο ισχυει!

Μην σου πω οτι θα ανεβασουμε ειτε live blog ειτε μεσα απο το twitter του RetroManiaX ζωντανη μεταδοση!!
 
μπορουμε να το κανουμε και αλλη φορα για αλλο game wally .

απορω πως δεν κανετε τετοια gatherings....
 
Κι εγώ μαζί με το Wally. Θα ρίχνω και φάπες σε όποιον δε γουστάρω. Θα μοιράσουμε και μπύρες και θα φτιάξουμε και πανώ από μηχανογραφικό χαρτί και dot matrix εκτυπωτές!!!!!
 
Άλλος,άαααλλος...!!! :p :p

Έλα να βλέπω συμμετοχές !!! :D
 
Μακάρι να μπορούσα να έρθω, αλλά η απόσταση είναι μεγάλο μείον. :(
 
Άν και κικοφάς, έχω λιώσει στο παρελθόν το SWOS. Ελπίζω να είναι σάν το ποδήλατο, όμως θα κάνω και ζέσταμα. Count me in έν ολίγοις....(Θα έρθω με tomahawk και μπλούζα sensible)
 
Πολύ ωραία ιδέα!!! :thumbup:

Μάλλον δε θα συμμετέχω, καθώς αφ'ενός είμαι KickOffας και έχω να παίξω Sensible, καμμιά 15ετία, αφ'ετέρου, είναι και το θέμα της απόστασης...

Παρ'όλα αυτά, όταν ανακοινωθεί η ημερομηνία, θα κοιτάξω μήπως και έρθω (σα θεατής - φίλαθλος), για να σας γνωρίσω και από κοντά... ;)
 
Δεν παίζω Sensible αλλά αν ταιριάξει το schedule θα έρθω.

Νομίζω ότι χρειάζεστε και κάποιον για να έρθει τελευταίος στο τουρνουά. :p
 
Ρε σεις, παντα οταν λειπω βαζετε τις ομορφες ιδεες σε υλοποιηση?! Τι να πω απο αποσταση εγω δηλαδη!? Βαλτε στην ακρη ενα gathering και για τον Σεπτεμβριο, να κανονιζουμε απο τωρα! ;)

manos426f είπε:
Οι αμετανόητοι ποδοσφαιρομανείς και δη Sensiblόπληκτοι που έχετε πάνω απ' όλα την όρεξη και τη διάθεση να το ξενυχτήσετε χοντρά ένα βράδυ (είπαμε,για Sensible μιλάμε,όχι για....kick-off ! :diablotin: :diablotin: )

A ρε Μανο, πως πιανεις τον παλμο λεμε.. εχεις απολυτο δικιο σε αυτο μιας και αν βαζαμε Kick-Off τοτε θα θελαμε 15νθημερη καλοκαιρινη αδεια μεχρι να τελειωσουμε!!
 
phil_vr είπε:
A ρε Μανο, πως πιανεις τον παλμο λεμε.. εχεις απολυτο δικιο σε αυτο μιας και αν βαζαμε Kick-Off τοτε θα θελαμε 15νθημερη καλοκαιρινη αδεια μεχρι να τελειωσουμε!!
Xα,χα,καλό ομολογώ !!

Κάτι γίνεται λοιπόν,μαζευόμαστε σιγά σιγά !

Έλα,1-2 άτομα ακόμη θέλουμε και μπορούμε να πούμε ακόμη κι ότι κλείσαμε,θα είμαστε άλλωστε 8,μια χαρά !

Rygar ; Amigos ;

Ακούω προτάσεις για μέρα και πιθανή ημερομηνία,να κοιτάξουμε να βολευόμαστε άπαντες !
 
Μεσα, μαλλον για bottom feeder αλλα μεσα!!!!
 
Αρχίσατε να θολώνετε και τα νερά μερικοί μερικοί,ε ; :p :p
 
Ψήνομαι αν και έχω να παίξω πάααρα πολλά χρόνια, όμως είναι μεγάλη ευκαιρία να παίξω με αντίπαλο τον Maddog... χεχε!!!
 
phil σε παω και μια οταν ερθεις στο combat !!!!
 
Ειμαι μεσα και εγω για συναντηση και sensible, αν και δεν ειμαι "κορυφαιος", αλλα μελη του φορουμ μου ριχνουν πολλα γκολακια (ονοματα δεν λεμε, Spyros_S ακους?).

Φυσικα θα ερθω με το δικο μου joystick tomahack, γιατι με αυτο επαιζα την προηγουμενη χιλιετία!
 
Εγώ ξεκινάω ζέσταμα πάντως με ελαφρύ τζόγκινγκ και ποδοβόλευ...Επίσης προτείνω απο τώρα να απαγορευτούν οι αντιγραφές τακτικής , που τις εφαρμόζουν οι γνωστοί "τακτικοαντιγραφείς", και το παγωμένο γήπεδο για την αποφυγή εξαιρετικά "λαικών" τερμάτων !!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα