Αγαπημένη ταινία του Arnold Schwarzenegger

Αγαπημένη ταινία του Arnold Schwarzenegger

  • Conan the Barbarian

    Ψηφοφορίες: 1 16,7%
  • Conan the Destroyer

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • The Terminator

    Ψηφοφορίες: 1 16,7%
  • Commando

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Predator

    Ψηφοφορίες: 2 33,3%
  • The Running Man

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Twins

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Total Recall

    Ψηφοφορίες: 1 16,7%
  • Terminator 2: Judgment Day

    Ψηφοφορίες: 1 16,7%
  • End of Days

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    6
Aardvark είπε:
Ειχα να δω σε καλη ταινια τον Αρνι εδω και 20 χρονια απο το True Lies και τον ειδα στο Sabotage ,ενας Αρνολντ εξω απο τα συνηθισμενα κλισεδιαρικα action heroιλικια,gritty,splatter και με ενα καστ ολα τα λεφτα.
Οπως θα επρεπε να ειναι το Expendables του ΣλαΪ.



Κατα τα αλλα πατωσε η ταινια δυστυχως.
Kαι εγώ θέλω πολύ, να την δω αυτή την ταινία. Πάντως όλες οι τελευταίες του ταινίες , πήγαν άκλαφτες. Δεν καταλαβαίνω το γιατί. Άντε οι δεκαοκτάρηδες που να τον ξέρουν, αλλά οι πιο παλιοί και μόνο για τις αναμνήσεις , θα έπρεπε να παρακολουθούν και να διασκεδάζουν με τις ταινίες του...
 
Να την δεις πρωτα και πριν απο ολα οσο για το οτι το comeback του Αρνι δεν ειναι αυτο που περιμενε και αυτος και εμεις και εγω δεν το καταλαβαινω.


Ελπιζω με το Terminator ριμπουτοσικουελ να βγει απο το τελμα.



In Arni we trust.
 
Μα πώς είναι δυνατόν ; Μπορεί ο Άρνυ να πρωταγωνιστήσει σε τέτοια ταινία ; Με το συμπάθιο , αλλά νομίζω πως παραείναι μεγάλος ! Τέλος πάντων , ας ελπίσουμε !
 
Παίζει τώρα στο ΣΚΑΙ ο 'Τελευταίος μεγάλος ήρωας'.Ευχάριστη έκπληξη.Σίγουρα όχι απ'τις καλύτερες ταινίες του Άρνι,αλλά εμένα είναι απ'τις αγαπημένες μου.Όταν είχε κυκλοφορήσει,την είχα νοικιάσει πάμπολλες φορές τότε απ'το βιντεοκλαμπ... :)
 
Predator για μένα.
 
Conan the Barbarian (μιλάει και λίγο που το πας αυτο, αν και με τον καιρο εγινε καλος ηθοποός και ιδιαίτερα σε κωμωδίες) με την ανεπανάληπτη μουσική του Βασιλη πολυδουρη
 
Πίσω
Μπλουζα