Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Η Ατζολετάκη κομψή και χαριτωμένη. Ο Τσιβιλίκας άντε κομψός (και άχαρος). Ο Αντωνόπουλος από πού κι ως πού?
 
Αν ηθελαν να κανουν ωραιο συνδυασμο των σηριαλ, τοτε το θεατρικο θα' πρεπε να λεγεται "Μια δικηγορος στο τιμονι μου".
Ή "Ενας ταξιτζης στο εδωλιο". :D
 
Εκτός από το πρωταγωνιστικό ζεύγος (και το το ρούχο της Παπανίκα που μου φαίνεται γνωστό) δεν αναγνωρίζω κανένα από τα μέλη του θιάσου.
 
Εκτός από το πρωταγωνιστικό ζεύγος (και το το ρούχο της Παπανίκα που μου φαίνεται γνωστό) δεν αναγνωρίζω κανένα από τα μέλη του θιάσου.
Το ιδιο κι εγω. Ποιοι ειναι ολοι αυτοι οι ηθοποιοι;
 
Κάποτε έλεγαν "κοινολογήσει" αν όντως υπάρχει τέτοια λέξη, σήμερα με την ίδια δόση κατινιάς θα έλεγαν "κοινοποιήσει (στα σόσιαλ μύδια)"
 
Εγώ προσπαθώ να καταλάβω πού είναι το αριστερό πόδι του Φ.Ν. Α, μάλιστα, αυτό που νόμιζα για χέρι της πολυθρόνας του είναι η ράχη της καρέκλας μπροστά, και το πόδι ίσως κρύβεται από πίσω της.
 
Ο αντρας της Βλαχοπουλου ηταν σαν σταρ του κινηματογραφου. Μ' αρεσει που εδω η Ρενα εχει το ιδιο υφος με αυτο που εχουμε δει τοσες φορες στις ταινιες της. :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ο αντρας της Βλαχοπουλου ηταν σαν σταρ του κινηματογραφου. Μ' αρεσει που εδω η Ρενα εχει το ιδιο υφος με αυτο με αυτο που εχουμε δει τοσες φορες στις ταινιες της. :)
Όντως, μοιάζει με τον Forrest Tucker. Τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται εμένα.
 
Πίσω
Μπλουζα