Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Δεν ξέρω αν το ζευγάρι ζευγάρωσε, αλλά το φωτογραφικό στιγμιότυπο δεν λέει τίποτε. Τους δείχνει σε μεγάλη απόσταση, αυτός μεν την κοιτάζει αλλά όχι πολύ ξελιγωμένα, κι εκείνη κοιτάζει αλλού γι' αλλού. Μια τέτοια φωτογραφία μπορεί να βγάλουν δυο απλοί φίλοι που χορεύουν αλλά και δυο τρελλά ερωτευμένοι που ξεκόλλησαν για μια στιγμή και που η προσοχή τους αποσπάστηκε από κάτι. Ούτε ο Τριστάνος κι η Ιζόλδη, ο Ρωμαίος κι η Ιουλιέττα, ο Μιμίκος και η Μαίρη, η ο elephadas κι ένα πιάτο τηγανιτές πατάτες δεν κοιτάζονταν στα μάτια με ηλίθια λάγνα χαμόγελα όλη την ώρα

Η απορία μου εμένα είναι τι μέρος του λόγου είναι η κυρία αριστερά η οποία όχι απλώς αγνοεί τον καβαλιέρο της (όπως η κ. Βιδάλη τον δικό της) αλλά κοιτάζει με τέτοιο ύφος τον κ. Σιμενό.
εγω ημουν συνοδος της και με αγνοησε για το κυριο σιμενο,αλλα την συχγωρεσα
 
Aν αλλάζαν σταυροπόδι όμως, θα τσούγκριζαν τα πόδια τους ( ωχ, με κόλλησαν και εμένα τα άλλα μέλη )...:fafoutis:
 
Αν κρίνω από τα ρούχα τους, ήταν έτσι μια απλή φιλική επίσκεψη...

Δεν προβάλλει ιδιαζόντως μόνο τις γάμπες της η κ. Λάσκαρη...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Με αφορμή την παράσταση που είχε δώσει στην Επίδαυρο και έφαγε γιούχα;
 
Μ'αρέσει που από τη μια κράζουν την εισβολή στην προσωπική ζωή των καλλιτεχνών κι από την άλλη και εισβάλλουν και δημοσιεύουν τέτοιες φωτό. Να δεις πως λέγεται αυτό...
 
  • Like
Reactions: PT8
πως ξερετε οτι ειναι ουισκυ;

Κοίταξα πίσω τις σελίδες και η φωτογραφία δεν υπάρχει πια.

Τον είχα γνωρίσει τον Κώστα Καρρά ήταν φίλος με τον μακαρίτη τον πατέρα μου. Τον έβλεπα πολύ συχνά σε δεξιώσεις που έκανε στο σπίτι του στο Λαγονήσι κάποιος Χιώτης εφοπλιστής πολύ φίλος του ηθοποιού. Ουίσκυ πίνει! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα