Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Κοίταξα πίσω τις σελίδες και η φωτογραφία δεν υπάρχει πια.

Τον είχα γνωρίσει τον Κώστα Καρρά ήταν φίλος με τον μακαρίτη τον πατέρα μου. Τον έβλεπα πολύ συχνά σε δεξιώσεις που έκανε στο σπίτι του στο Λαγονήσι κάποιος Χιώτης εφοπλιστής πολύ φίλος του ηθοποιού. Ουίσκυ πίνει! :)
ααα πολυ ομορφα,ξερετε και μαρκα;μην την πειτε,απλα απαντηστε θετικα η αρνητικα
 
πως ξερετε οτι ειναι ουισκυ;

ααα πολυ ομορφα,ξερετε και μαρκα;μην την πειτε,απλα απαντηστε θετικα η αρνητικα

Δεν καταλαβαίνω τι σημασία έχουν αυτά που με ρωτάς ;

Συγγνώμη κιόλας αλλά είναι λίγο περίεργα αυτά που με ρωτάς. :rolleyes:

Αν τον είχες γνωρίσει προσωπικά ή γνωρίζεις κάποιον απο την οικογένεια του πολύ ευχαρίστως να σου στείλω pm ποιος είμαι και τι γνωριμία είχα μαζί του.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν καταλαβαίνω τι σημασία έχουν αυτά που με ρωτάς ;

Συγγνώμη κιόλας αλλά είναι λίγο περίεργα αυτά που με ρωτάς. :rolleyes:

Αν τον είχες γνωρίσει προσωπικά ή γνωρίζεις κάποιον απο την οικογένεια του πολύ ευχαρίστως να σου στείλω pm ποιος είμαι και τι γνωριμία είχα μαζί του.
συγνωμη δεν ειχα σκοπο να γινω ενοχλητικος,δεν ζητω να μαθω κατι τετοιο,ουτε ποια ειστε ,ουτε τη σχεση που ειχατε
 
συγνωμη δεν ειχα σκοπο να γινω ενοχλητικος,δεν ζητω να μαθω κατι τετοιο,ουτε ποια ειστε ,ουτε τη σχεση που ειχατε

Δεν είμαι γυναίκα. Σε μπέρδεψε μάλλον η Gene Tierney στο άβαταρ μου.


Εδώ μέσα θα βρεις πολλά μέλη άντρες που έχουν άβαταρ κάποια αγαπημένη τους ηθοποιό ή τραγουδίστρια. :)

Στο τελευταίο μου post γράφω"να σου στείλω pm ποιος είμαι" αλλα δεν πειράζει έχει ξανασυμβεί και την έχουν πατήσει και άλλοι. :biglaugh:
 
Δεν είμαι γυναίκα. Σε μπέρδεψε μάλλον η Gene Tierney στο άβαταρ μου.

Στο τελευταίο μου post γράφω"να σου στείλω pm ποιος είμαι" αλλα δεν πειράζει έχει ξανασυμβεί και την έχουν πατήσει και άλλοι. :biglaugh:

Εδώ μέσα θα βρεις πολλά μέλη άντρες που έχουν άβαταρ κάποια αγαπημένη τους ηθοποιό. :)
και μια δευτερη συγνωμη,λοιπον,λογικα δεν θα υπαρξει τριτη
καλο βραδυ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ο Λαυρέντης Διανέλος , σύμφωνα με την σελίδα του FB " Παλιός Ελληνικός Κινηματογράφος".

202899182_4012357332214517_3414991715010541002_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γιατί το έκανε αυτό?
Ειναι η ποζα που επαιρναν ανεκαθεν ολες οι φιναλιστ των καλλιστειων.
Θεωρειται πολυ κολακευτικοτερη απο τα ποδια σε σταση προσοχης γιατι με αυτη την τελευταια υπαρχει ο κινδυνος να δειξουν στραβα. Η Αλικη που ετσι κι αλλιως δεν ειχε ποδια ολοϊσια και προσεχε την εικονα της σαν τα ματια της, καταλαβε απο πολυ νωρις πως αυτη η ποζα τα εσωζε και την χρησιμοποιουσε διαρκως.
 
Μάλιστα. Στην Αλίκη είχα προσέξει επίσης ότι έκρυβε τον λαιμό της που δεν τον έλεγες και "κύκνου"
 
Μάλιστα. Στην Αλίκη είχα προσέξει επίσης ότι έκρυβε τον λαιμό της που δεν τον έλεγες και "κύκνου"
Πολλες φορες τον τεντωνε υπερ το δεον, οπως ας πουμε την ωρα που μαζι με την υπηρετρια της ανεβαινει την εσωτερικη σκαλα του σπιτιου της στη Σωφερινα για να διαλεξει ποια φορεματα θα βαλει στη βαλιτσα της.
 
Πίσω
Μπλουζα