Ακόμα μια ανακατασκευή καμπίνας

ακομα μια ερωτηση....το mala συνεργαζετε καλα με το steem(atari st emulator)?

Λεω να το βαλω σαν δευτερο....
 
sigmundgr είπε:
ακομα μια ερωτηση....το mala συνεργαζετε καλα με το steem(atari st emulator)?Λεω να το βαλω σαν δευτερο....
Συνεργαζονται κανονικα.

Αν και δε μου πολυαρεσει η καμπινα σου για να πω την αληθεια(ουτε και με τι δικη μου ειμαι ευχαριστημενος βασικα,δε ξαναφτιαχνω κανονικη καμπινα),ευχομαι να ειναι καλοπαιχτη και να σου δινει χαρα.
 
Ευχαριστω για την απαντηση....οποτε μαλλον θα ριξω και το steem πανω!!!!!

Τι εννοεις δεν ξαναφτιαχνεις κανονικη καμπινα????
 
sigmundgr είπε:
Ευχαριστω για την απαντηση....οποτε μαλλον θα ριξω και το steem πανω!!!!!
Τι εννοεις δεν ξαναφτιαχνεις κανονικη καμπινα????
Εννοω οτι πλεον θα ασχολουμαι με bartops,μικρες καμπινες οπως εχουν κανει πολλοι φιλοι εδω(και εγω 2 για αλλους).

Δε με βολευουν πλεον οι κανονικες.
 
Οι κανονικες θελουν να εχεις κ μερος να τις βαλεις απλα το bartop εναι πιο ανετα!Η αισθηση που σου αφηνει ειναι η ιδια για μενα τουλαχιστον.Αν ειχα μερος θα εκανα κ κανονικη.
 
νομιζω για ολους θεμα χωρου ειναι...το feeling ειναι ιδιο στο gaming....αλλα στο ματι απο μακρυα?????

Μονο για την απλα που σου δινουν τα πλαινα να παιξεις με οτι artwork θελεις αξιζει....Αν δεν ειχα χωρο θα πηγαινα σε μια λυση bartop.
 
Παναγιώτη συγχαρητήρια φίλε το καμπινάκι είναι τέλειο :clap: :clap: :clap:
 
Ευχαριστω Δημητρη....Τωρα μου εχει μπει να ξεκινησω και αλλο πιο μεγαλο....αλλα δεν πρεπει να το κανω....
 
Επανερχομαι στο θεμα γιατι εχω προβλημα με το steem. Χωρις να εχω τρελαθει στην προσπαθεια δεν μου δουλευει σωστα. Ουτε μπορω να κανω quit απο το παιχνιδι οπως στο mame. ουτε μπορω να ορισω κουμπια σωστα.

Στο μαλα το βλεπω μια χαρα βλεπω τα παιχνιδια και μπορω να τα διαλεξω. Μεχρι εκει ομως...μετα το χαος. Ουσιαστικα μπορω να παιξω μονο παιχνιδια που θελουν ενα κουμπι(ευλογημενο kick off) και μετα δεν μπορω να βγω στο mala, μονο windows.

Απο το set up του steem δεν μπορω να ορισω παρα μονο ενα κουμπι.

Επιπλεον δεν μπορεσα να βρω κατι στο net για setup steem on mala.

HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP!!!!!
 
ρε παιδια κανεις δεν γνωριζει κατι???????Help!!!!!!!!!
 
Παναγιώτη το έφτιαξες το πρόβλημα ;
 
μπα οχι Δημητρη.... να σου πω δεν εχω βρει το χρονο να ασχοληθω αλλα αν εχεις καμια ιδεα...πες μου
 
Πίσω
Μπλουζα