Αλίκη: Εθνική σταρ ή όχι;

Μπαγιάτικα αυτά που είπε στον Τ.Τ. περί στηθιαίων αποκαλύψεων, τα έχουμε διαβάσει εδώ πολύ πριν.

Τόσο control freak ήταν η Υψηλάντη που είχε ήδη απο την αρχή αποφασίσει πού ακριβώς θα νοίκιαζε σπίτι ο γκόμενος? "Μου είπε η Αιμιλία “σε περιμένω στην Αθήνα, στην αρχή στο σπίτι μου και μετά θα νοικιάσεις σπίτι στην οδό Αθανασίας στο Παγκράτι”
 
Μπαγιάτικα αυτά που είπε στον Τ.Τ. περί στηθιαίων αποκαλύψεων, τα έχουμε διαβάσει εδώ πολύ πριν.

Τόσο control freak ήταν η Υψηλάντη που είχε ήδη απο την αρχή αποφασίσει πού ακριβώς θα νοίκιαζε σπίτι ο γκόμενος? "Μου είπε η Αιμιλία “σε περιμένω στην Αθήνα, στην αρχή στο σπίτι μου και μετά θα νοικιάσεις σπίτι στην οδό Αθανασίας στο Παγκράτι”
Υπερβολικος που εισαι κι εσυ, βρε Ελεφαντα!
Αφου δεν του ειπε αριθμο. :D
 

«Βόμβα» από τον γιο της Αλίκης – Κάνει αγωγή στον Λιάνη για προσβολή της μνήμης της μητέρας του


Ο νεκρός μπορεί να μην έχει δικαιώματα, τα προσφιλή του πρόσωπα όμως έχουν δικαιώματα. Υπάρχει ποινικό αδίκημα για τη μνήμη του νεκρού που προστατεύεται. Τα πρόσωπα που δικαιούνται να κινηθούν δικαστικά είναι οι συγγενείς.

--------------------------------------------

^ Για αυτό και πολλές φορές γίνομαι περίεργος όταν αναρτώνται κάπως τραβηγμένες απόψεις αλλά και στοιχεία με ανάρτηση εγγράφων ή άλλων προσωπικών δεδομένων που αφορούν διάσημα πρόσωπα που έχουν φύγει απο την ζωή.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γιατί είναι προσβολή στη μνήμη της? Ο Λιάνης λέει ότι τα στήθη της ήταν ωραία.
 
Υπήρξε τηλεταινία παιδία ποτέ προβλήθηκε;
FB_IMG_1682057880620.jpg
 
Έμπλεξαν τις μπούκλες τους στη φωτό.
 
Μόλις έμαθα ότι η Βουγιούκλω έγινε κέρινη κούκλα.

ALIKI1.jpg


ALIKI.jpeg


Καλύτερα να μιλήσει κανας άλλος...
 
Πίσω
Μπλουζα