Αναμνήσεις......., σχόλια αναγνωστών

Εντάξει κορίτσια, μην βαράτε...... δεν θα την συνεχίσω την ιστορία, αφού δεν σας αρέσει......
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Εντάξει κορίτσια, μην βαράτε...... δεν θα την συνεχίσω την ιστορία, αφού δεν σας αρέσει......
Τωρα σιγουρα θα σε βαρεσουν :p
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Εντάξει κορίτσια, μην βαράτε...... δεν θα την συνεχίσω την ιστορία, αφού δεν σας αρέσει......

Τι λες καλέ που θα παρατήσεις την ιστορία ;;;; 8)

Ποιός κακόβουλος κακοπροαίρετος είπε τέτοιο πράμα;;;
121fs725372.gif


Πες μου ν΄αρχίσουμε τα μπαναρίσματα :p
 
Κριστι... πασπαρτουδιζεις!! :rofl: :rofl:
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Εντάξει κορίτσια, μην βαράτε...... δεν θα την συνεχίσω την ιστορία, αφού δεν σας αρέσει......
Ίσα-ίσα που μας αρέσει... αφου όλες θέλουμε να είμαστε οι πρωταγωνίστριες.... :dribble:ποιος τη χάρης σου τέτοια ζήτηση...:biglaugh:
 
Αχ, ευχαριστώ dolly...... #)

<<.... έχω μεγάλη ζήτηση και γίνεται συζήτηση και γίνεται συζήτηση, γύρω απ΄το όνομά μου.............>> :cool:

ξέρω..... ξέρω...... ώρα να κατέβω απο το μπαμπου.... :cry:
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
ξέρω..... ξέρω...... ώρα να κατέβω απο το μπαμπου.... :cry:
Οχι, κριστι... στο μπαμπου μια χαρα εισαι! Απλα να σταματησεις να λες στιχακια...
 
Hi All!

I want to write in Greek but I can't because I don't have a greek computer - I just joined and I now read that greeklish is not allowed here..... so disappointed!

Anyhow, I am delighted to have found you all and to read your great fics, brilliant job!!

If I am allowed to write in English at least, I hope to hang around, but can we pls allow greeklishhhhhh!!!???

thanks a lot!
 
Καλώς μας ήλθες geobacter!!!! (Φοβερό nicK name!!! )

Εφ΄όσον δεν έχεις πρόβλημα να μας διαβάζεις στα ελληνικά ούτε εμείς έχουμε να διαβάζουμε όσα ποστάρεις στα αγγλικά (φτάνει να αλληλοκαταλαβαινόμαστε και να τηρούνται οι κανόνες του φόρουμ).

Χαίρομαι που σου αρέσουν τα φικ μας... Έχουμε μεγάλο οίστρο εδώ απόροια της ωραίας παρέας που είμαστε (ευλογώ τα γένια μας τώρα)!!! :D

Καλά ποστ και πολύ καλή διαμονή σου εύχομαι :flower:

Περιμένουμε τις δικές σου ιστορίες και την όμορφή σου παρέα!!!
 
Καλως ηρθες geobacter - δεν υπαρχει προβλημα στο να γραφεις στα Αγγλικα - απλα αναρωτιεμαι μηπως να καναμε την κινηση να σου πουμε πως θα βαλεις Ελληνικα στο πληκτρολογιο σου. Αν ειναι αυτο το προβλημα λυνεται πολυ ευκολα.

Τι λειτουργικο χρησιμοποιεις ? Win 98 ? XP ? Vista ? Linux ???? :D
 
(ας μας συγχωρησει η Χριστινα που "χαλαμε" το thread της)

Καλως ηρθες στη παρεα μας geobacter. Σιγουρα θα βρουμε μια ακρη για το "προβληματακι" σου ;)
 
ξανα off topic

Paspartoo είπε:
Τι λειτουργικο χρησιμοποιεις ? Win 98 ? XP ? Vista ? Linux ???? :D
Paspartoo, σταματα να ψαρευεις πελατες :p

τελος off topic

(δεν ανησυχω, θα ερθει ο πασπαρτου να το σβησει :D - αντε να κανουμε και καμια δουλεια εδω μεσα - αραχνιασαμε :p )

Και καλως ηρθες geobacter!
 
hey! and thanks for the warm welcome and the advice.

I have windows xp and that was installed in Norway, so this computer switches automatically between English and Norwegian only). And yes, sorry Christine for taking over the subject here...

I haven't written with a Greek keyboard since 1993 but I am willing to try it, if you can tell me how to install the characters... it will be good for me to learn to keep my messages short too!! :)

So nice to have found you all, some of you from other CC websites too, but I think this one is the best! Viva Hellas!!
 
Μικρος οδηγος εγκαταστασης Ελληνικου keyboard

Για να δουμε λοιπον εναν απλο τροπο εγκαταστασης Ελληνικου πληκτρολογιου στα XP

Παταμε START και μετα Control Panel

picture.php


Στο παραθυρο του Control Panel που θα εμφανιστει επιλεγουμε Regional and Language oprions και στη συνεχεια το tab Languages. Εκει παταμε το Details

picture.php


picture.php


Το επομενο παραθυρο θα ειναι διαφορετικο σε εσενα - θα εχεις αλλη Default Input Language και οι 2 σου εγκατεστημενες επιλογες θα ειναι English και Norwegian. Μην σε απασχολησει αυτο - απλα πατησε το κουμπι ADD

picture.php


Τωρα μπορεις να επιλεξεις απο ενα roll menu τη γλωσσα που θες να προσθεσεις - φανταζομαι τα Ελληνικα - πατας ΟΚ και Welcome to Greece.

picture.php


H αλλαγη των γλωσσων στο πληκτρολογιο παραμενει η ιδια, μονο που τωρα εχεις 3 επιλογες στη σειρα (Αγγλικα - Νορβηγικα - Ελληνικα)

Αν τωρα οτιδηποτε απο οσα σου γραφω εδω - δεν αντιστοιχουν στο δικο σου συστημα - γραψε μου εδω να το ψαξουμε καλυτερα.
 
καλημερααααααααααααα!!!!!

τορα πρεπει να μαθω ορθογραφια γιατι δεν εχο ιδεα που να βρο τα γραμματα... χαχαχα... ελπιζο να με ανεχτειτε μεχρι να βγαλω ακρη

πολυ σ'ευχαριστο θα το παλεψω...
 
geobacter73 είπε:
καλημερααααααααααααα!!!!!τορα πρεπει να μαθω ορθογραφια γιατι δεν εχο ιδεα που να βρο τα γραμματα... χαχαχα... ελπιζο να με ανεχτειτε μεχρι να βγαλω ακρη

πολυ σ'ευχαριστο θα το παλεψω...
:hurrah: :clap: Τελεια !!!!!

Αν εχεις mozila firefox μπορεις να κανεις εγκατασταση το ελληνικο ορογραφικο λεξικο και δεν θα σε απασχολει η ορθογραφια ;)

Καλως ηρθες και παλι :D

Υγ. Ευχαριστουμε Paspartoo
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δικη μου η χαρα που μπορουμε να "μιλησουμε" ολοι την ιδια γλωσσα (αν δουλευαμε ολοι και το ιδιο λειτουργικο θα ημουν διπλα χαρουμενος :animlaugh: )
 
Kambia είπε:
Αν εχεις mozila firefox μπορεις να κανεις εγκατασταση το ελληνικο ορογραφικο λεξικο και δεν θα σε απασχολει η ορθογραφια ;)
Αχα! Γι'αυτο παρατηρω τηρηση των κανονων ορθογραφιας απο μερικους μερικους... :p

(Καμπια, μην προσπαθεις να ψαρεψεις πελατες :D - ο Mozilla τις μισες φορες κολλαει :p )
 
Και για να επανέρθουμε το αρχικό θέμα... Κρίστι, που είναι η συνέχεια;;;;
89.gif


Φτάσαμε στο τέλος του μήνα και ουδεμία ανάρτισις ...
306.gif


Σε παρακαλώ, μη χαζεύεις από εδώ κι από κει...
meatballs.gif
4025mr7.gif


Υπάρχει και κόσμος που περιμένει εναγωνίως...
4hba7gi.gif
 
Πίσω
Μπλουζα