Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2015-2016)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
stayros είπε:
Ενταξει ο Ντινακος θα καταλαβει οτι εγινε λαθος.... :) ....αλλωστε σου στελνει το δικο του δωρο. ;)
Του έστειλα μνμ που εξηγώ την κατάσταση...
 
Και του χρονου να ειμαστε καλα! :D
 
απιστευτο οτι ανταλλαζω με τον ακριβως απο πανω μου πρεπει να παρω λαχειο μου φαινεται χαχαχαχ mr tsalk τουλαχιστον ειμαι βεβαιως οτι εχετε βιντεο αντε και του χρονου να μαστε ολοι καλα :)
 
johnny19818 είπε:
Του έστειλα μνμ που εξηγώ την κατάσταση...
Πρώτα απ'όλα ψυχραιμία!!! :D

Λοιπόν, εγώ στέλνω στον Johnny19818, τελικά...

Αναμένω PM με τα στοιχεία σου, Johnny... Ελπίζω να σου αρέσουν τα ρετρο-πραγματάκια...

Για να δούμε λοιπόν τι κέρδισα κι εγώ...

WOW!!! Φαίνεται πως τράβηξα από το σακούλι έξι υπέροχες (και original) βιντεοκασσέτες!!! :thumbup:

Thanx, tonytony, και αν ενθυμούμαι καλώς, πέρυσι σου είχα στείλει εγώ το δικό μου δώρο... ;)

Να είστε όλοι καλά και να ξαναγινόμαστε παιδιά με κάθε ευκαιρία...

Thanx RetroManiaX!

Thanx retromaniacs!

Let's celebrate, Like When We Were Young:

[video=youtube;95-cScAf_40]

 
Να σαι καλά DINO σου έστειλα πμ
 
Άντε και του χρόνου!!!

απ'ότι κατάλαβα εγώ παίρνω της Dare και δίνω στον tonytony. Ένας ακόμα λόγος επόμένως για να περάσετε να μου πείτε τα κάλαντα το Σάββατο :) :)

Αν βέβαια ο tonytony δεν τα καταφέρει, θα ακολουθήσουμε τη γνωστή διαδικασία!!
 
DINO σου εστειλα pm κι εγω με τα στοιχεια μου. Καλες γιορτες σε ολους και οτι καλυτερο στον καθενα :)
 
Άψογα! Τσιμπάω βιβλιάκι και κόμιξ! :flower:

Όσο για το δώρο, ναι είμαι τυχερή, θα το δώσω χέρι με χέρι!
 
μαριαννα εγω σου στελνω το ρετρο δωρακι που θα χει και καρτουλα μεσα το συνηθίζω παντα, εγω ποιανου δωρο κερδισα; δεν καταλαβα, του λορδου,;;;; ω ζωη :)
 
Ευχαριστώ πολύ τον φίλο Ajax87 για τα όμορφα δωράκια του. Παρέλαβα προ ολίγου!

Καλές γιορτές σε όλους! :)
 
Εύχομαι καλά Χριστούγεννα σε όλους, να είστε όλοι καλά και να συνεχίσουμε με την ίδια όρεξη τις ρετροσυζητήσεις μας :)

Απ 'οτι βλέπω γλιτώνω και το ταχυδρομείο :p παραδίδω στην Αριάδνη!
 
θανος είπε:
απιστευτο οτι ανταλλαζω με τον ακριβως απο πανω μου πρεπει να παρω λαχειο μου φαινεται χαχαχαχ mr tsalk τουλαχιστον ειμαι βεβαιως οτι εχετε βιντεο αντε και του χρονου να μαστε ολοι καλα :)

Χαχα Θάνο έτσι είναι (για το βίντεο). Το πακετάκι εστάλη στην διεύθυνσή σου σήμερα το πρωί.

Καλές γιορτές σε όλους παιδιά. Και το χρόνου πάλι να μαστε καλά!
 
Λορντ μου, ανυπομονω!! Και ο μακισσιμος παλι με αγρινιο εμπλεξε χα χα! Το πακετακι που θα στειλω στην μαριαννα θα χει και την χριστουγενν.νοτα του
 
Έστειλα κι εγώ σήμερα πουρνό πουρνό το δώρο στον makisimos και παράλληλα τον ενημέρωσα. Και του χρόνου με υγεία σε όλους!!
 
tsalk είπε:
Χαχα Θάνο έτσι είναι (για το βίντεο). Το πακετάκι εστάλη στην διεύθυνσή σου σήμερα το πρωί.
Καλές γιορτές σε όλους παιδιά. Και το χρόνου πάλι να μαστε καλά!
ευχαριστω πολυ και το δικο μου πακετο εχει φυγει εβαλα μεσα και την δικη μου ταινια επιπλεον (μια απο αυτες δηλαδη) να δειτε και τι γυρναμε πανω κατω ελπιζω να σας αρεσει :)
 
Johnny11981 σ ευχαριστω φιλε μου και του χρονου με υγεια..!

Σημερα εστειλα κι εγω το πακετάκι στον Lord... Να είμαστε καλά και του χρόνου παιδιά..! Καλές γιορτές να έχουμε... :)

αριαδνη είπε:
Και ο μακισσιμος παλι με αγρινιο εμπλεξε χα χα!
Αριάδνη όντως δεν το είχα σκεφτει αυτο... Δυο χρονιές συνεχόμενες στο Αγρίνιο :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μόλις παρέλαβα το δωράκι μου, σχεδόν μέσα από το φορτηγό των ΕΛΤΑ :eek: , και είναι σούπερ! Ευχαριστώ Muttley Black.

Και του χρόνου παιδιά, να μαστε γεροί να ανταλλάξουμε και πάλι. Καλές γιορτές σε όλους.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα