Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2015-2016)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Το δωρακι της μαριαννας ηδη ταξιδευει αν μπορεις βγαλτου μια φωτο μαριαννα οταν το λαβεις δεν ξερω πια να ανεβαζω φωτο εδω!!
 
Για άλλη μια χρονιά, απολογούμαι, επειδή είμαι ο τελευταίος... :(

Σήμερα, πρωί πρωί, έστειλα το δέμα στον Γιάννη...

Ελπίζω κι εύχομαι να φτάσει πριν τα Χριστούγεννα, αν και στην Ελλάδα, ο Άη Βασίλης, έρχεται την Πρωτοχρονιά (δικαιολογία για την καθυστέρηση μου)...

Γιάννη χίλια συγγνώμη για την αργοπορία...

Και του χρόνου να'μαστε καλά!
 
Δεν χρειαζεται να ζητας καμια συγγνωμη DINO. Αυτες τις μερες ολοι τρεχουμε και δε φτανουμε. Θα ενημερωσω μολις λαβω το δεμα. Ευχαριστω πολυ.
 
Σήμερα έγινε και η παραλαβή - παράδοση των δωρων προς και από μένα... Ευχαριστώ, υπέροχη, αξεπέραστη, μοναδική και ανεπανάληπτη Dare για τον Ιούλιο Βερν!!!
 
Δουλευουν κυριακη τα ταχυδρομεια;
 
αριαδνη είπε:
Δουλευουν κυριακη τα ταχυδρομεια;
Αριαδνη,πιστευω τα δυο παρακατω link να βοηθησουν.... :)

Ταχυδρομικά Καταστήματα με διευρυμένο ωράριο λειτουργίας


elta.gr/ωράριο καταστήματων.pdf


Παρεπιμπτοντως....εχω στειλει το δωρακι μου απο τις 15 του μηνα στον Γιαννη (Ajax87)....να το παρελαβε αραγε?:what:
 
Ε τοτε η μαριαννα μπορει λεω μπορει και να παρελαβε 7 ωρες μας χωριζουν χα χα! Εχω αγωνια για να μην χαθει το πακετακι το χω παθει γι αυτο το εστειλα και συστημενο αλλωστε!
 
σημερα το πρωι ηρθε το πακετακι με τις καρτες απο τον Mr tsalk ευχαριστω πολυ καλα χριστουγεννα σε ολους μας και του χρονου :)
 
Ευχαριστω το λορντ, παρελαβα το πακετακι του σημερα χερι με χερι! Και του χρονου πατριωτακι και του χρονου παιδια
 
Ελήφθησαν σήμερα οι σπέσιαλ ρετρό βιντεοταινίες!!! :d@redevil

Thanx tonytony! Και του χρόνου με υγεία!

Καλά Χριστούγεννα σε όλους! :)
 
Κι εγώ παρέλαβα σήμερα από τον Γεράσιμο - Makisimo... αλλά δεν το άνοιξα ακόμα!

Χριστούγεννα έρχονται ας περιμένω λίγο ακόμα να το ανοίξω τη μέρα που πρέπει ;)
 
Πριν από λίγο πέρασα από το ταχυδρομείο κι εγώ, να παραλάβω το δωράκι της Αριάδνης! :) Σαν γνήσιο πεντάχρονο, το έβαλα στο πορτ μπαγκάζ του αυτοκινήτου (για να μη μπω στον πειρασμό να το ανοίξω!) και θα το βάλω κάτω από το δεντράκι μου με τα υπόλοιπα δώρα! :) Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους! :flower:
 
Και εγω παρελαβα σημερα το δωρο του Σταυρου! Ευχαριστω πολυ!!

Καλα Χριστουγεννα σε ολους και παντα υγεια!
 
Εμένα πάλι πρέπει να έχει φρακάρει το mail box μου (αν υπήρχε τέτοιο) καθώς περιμένω και μερικά καλούδια που ψώνισα από ebay και καθυστερούν βασανιστικά :rant: . Πρέπει να είναι μακράν η χειρότερη περίοδος να στείλεις/λάβεις δέμα αυτή των Χριστουγέννων.
 
Ajax87 είπε:
Και εγω παρελαβα σημερα το δωρο του Σταυρου! Ευχαριστω πολυ!!
Καλα Χριστουγεννα σε ολους και παντα υγεια!

Χαιρομαι που παρελαβες επιτελους!!! :D

Μα...10 μερες για να παει απο το ενα σημειο της Αθηνας στο αλλο???!!!! :eek: o_O

Καλες Γιορτες με Υγεια σε ολους!!!! :)

By the way.....

Το δωρακι της Ναταλι ακομα να ερθει..... :(

....ευτυχως....το Πασχα ειναι κοντα....!!!:biglaugh::biglaugh:
 
Ρε σεις παιδια αντεχετε μπραβο εγω με τιποτα να το χω το δωρακι και να μην το ανοιξω
 
θανος είπε:
σημερα το πρωι ηρθε το πακετακι με τις καρτες απο τον Mr tsalk ευχαριστω πολυ καλα χριστουγεννα σε ολους μας και του χρονου :)
Το πακετάκι του Θάνου παρελήφθη μόλις προ ολίγων λεπτών. Ευχαριστώ πολύ!

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά, και του χρόνου με υγεία!
 
Mόλις σήμερα έλαβα το δωράκι μου από τον johnny19818 και τον ευχαριστώ πολύ...!! Ηρθε στην πιο κατάλληλη μέρα...! :flower: Ευχομαι σε όλους ΥΓΕΙΑ και να έχουμε ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ..!!!!! :cheers: :2beers:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ευτυχως ο makisimos ελαβε το δωρο του in time που λενε. Ελπιζω να το χαρεις φιλε Μακη. Καλα Χριστουγεννα και καλα να περασεις.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα