• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Αξεσουάρ για κορίτσια

krios

RetroNuts!
Αντιδράσεις
153
Βρήκα φωτογραφία από το καρότσι μου με δύο κουκλάκια όταν ήμουν μικρή.

GinaP

Retro Member
Αντιδράσεις
2
Τα κρεμαστά για το λαιμό λέγονταν "ματσελίνια"!!!! Παναγιά μου που το θυμήθηκα?

Hera

closed
Αντιδράσεις
0
απ όλα αυτά τα αξεσουάρ, μόνο αυτά τα τρελογυαλιά πρέπει να είχα.. όλα τ άλλα δεν μου θυμίζουν απολύτως τίποτα!

tota

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
0
Αυτά τα θυμάται κανείς?

Άνοιγαν και μπορούσες να τους αλλάξεις τις εικόνες

vikaki

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
aaxx...ti omorfa ola auta ta antikeimena!!exw akoma 3 kouklakia san ki auta ths prwths fwto...to ena einai ena koritsaki me aspro forema k mwv louloudi..

to deutero me roz triantafullo k roz foustanaki kai to trito me aspro-galazio!!

kai murizoun akoma ekplhktika!!pote pote ta 8umamai k ta murizw!!eixa k enan monokero alla ton exasa.. :(

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
871
Καλώς όρισες Vikaki.

Σε παρακαλώ γράφω με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί είναι κανονισμός του φόρουμ.

Οπότε κάνε ένα edit το ποστ σου :)

leykh

RetroActive
Αντιδράσεις
15
πρέπει να βάλουμε δικά μας αξεσουάρ?Βρήκα κάποια στο ιντερνετ και ήθελα να σας τα θυμίσω:

vikaki

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
πολυ ευχαριστως να κανω edit αλλα δεν εχω ιδεα πως!!!

rapunjel

RetroNuts!
Αντιδράσεις
7
Αξεσουάρ για κορίτσια

Πολυαγαπημένη μη με ευχαριστείς.Αξίζεις πολλά! Αυτά τα κουκλάκια μενταγιόν είχαν πολύ ωραίο άρωμα αλλά στο παλαιοπωλείο που τα βρήκα δε μύριζαν πια! :cry:

Αναστασια

RetroNuts!
Αντιδράσεις
32
Να και τα δικα μου!!! Απο την Rapunjel μας! :flower: Και μαλιστα εχουν και ωραιο αρωμα!

chrysanthi

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
πω πω απίστευτο που τα θυμηθήκατε αυτά τα κρεμαστά?

χαρακτηριστική αυτή με το μικρό αλογάκι που το κρεμούσες...νιώθω την μυρωδιά τους να μου γαργαλάει την μύτη :)

και οι καρφίτσες τρελή μόδα...μέχρι και στα παπούτσια μου ήθελα να βάλω :)

Αναστασια

RetroNuts!
Αντιδράσεις
32
Λοιπον τωρα που ειπες για παπουτσια, chrysanthi, μου εδωσες ιδεα που να κρεμασω αυτα τα χαριτωμενα κρεμαστα! Στο κινητο!!!! :) Γιατι δεν το σκεφτηκα πιο πριν...

chrysanthi

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Αναστασια είπε:
Λοιπον τωρα που ειπες για παπουτσια, chrysanthi, μου εδωσες ιδεα που να κρεμασω αυτα τα χαριτωμενα κρεμαστα! Στο κινητο!!!! :) Γιατι δεν το σκεφτηκα πιο πριν...
αχ ναί... :p

θα τα ζηλεύουνε ολοιοιοιοιιο...εμένα δεν μου έμεινε κανένα :( ο πατέρας μου είχε πάντα το κόλλημα να καθαρίζει ντουλάπες και συρτάρια μανιωδώς...και έτσι πολλά απο αυτά δεν κατάλαβα καν πως έφυγαν από τα χέρια μου...!!!

εσύ που έχεις ακόμα εκμεταλλεύσου τοοοοοοοοο :flower:

rapunjel

RetroNuts!
Αντιδράσεις
7
Αξεσουάρ για κορίτσια

Πολυαγαπημένη mytinyworld και λατρεμένη Αναστασία λίγο πράμα και πολύ αγάπη!!!Λατρεμένη αν τα βάλεις στο κινητό όπου πηγαίνεις θα με παίρνεις μαζί σου... ;)

mytinyworld

RetroNuts!
Αντιδράσεις
41
Ναιιιιι! Θα βάλω κι εγώ στο κινητό μου!!! :cheers: Ζήλεψα!! #)

Θα κάνεις βόλτες και Ιταλία και Αθήνα ραπουνζέλ μου!!:biglaugh:

rapunjel

RetroNuts!
Αντιδράσεις
7
Αξεσουάρ για κορίτσια

Πολυαγαπημένη mytinyworld αφού στην πραγματικότητα δεν μπορώ να κάνω ούτε στην Αθήνα ούτε στην Ιταλία βόλτα ας κάνω ως αξεσουάρ κινητού... :D

mytinyworld

RetroNuts!
Αντιδράσεις
41
rapunjel είπε:
Πολυαγαπημένη mytinyworld αφού στην πραγματικότητα δεν μπορώ να κάνω ούτε στην Αθήνα ούτε στην Ιταλία βόλτα ας κάνω ως αξεσουάρ κινητού... :D
:flower: :flower:

Amalia34

RetroActive
Αντιδράσεις
2
Κορίτσια τα θυμάμαι πολύ καλά κι εγώ αυτά τα κρεμαστά που μοσχομύριζαν. Είχα το μικρό πόνυ και κάποια άλλα με κοριτσάκια αλλά δεν τα θυμάμαι πώς ήταν. Πολύ όμορφα και πολή καλή η ιδέα για το κινητό

Μπλουζα