Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Α, μα πια! Τι έχουν πάθει όλοι με τους βιασμούς! Φαίνεται ότι οι ιθύνοντες πιστεύουν ότι είναι πιασάρικη η λέξη! Σου λέει "θα το διαβάσουν και θα θέλουν να δουν το άρθρο". Δεν εξηγείται αλλιώς.
Ο Τζακ Νίκολσον είναι όντως "παιδί βιασμού". Σε μεγάλη ηλικία έμαθε οτι βιολογική του μητέρα ήταν η αδερφή του που τον είχε κάνει στα 15 της. Την έχει διηγηθεί πολλές φορές την ιστορία.

Η Μενεγάκη εδώ ακόμα στην εποχή που προσπαθούσε να μοιάσει στη Βουγιουκλάκη. Κάποια στιγμή κατάλαβε βέβαια πως δεν πήγαινε στον τύπο της η γατούλα κι εγκατέλειψε την προσπάθεια. Κι έκοψε και τις δηλώσεις που παρέπεμπαν στην Εθνική Σταρ.
 
Μενεγάκη εδώ ακόμα στην εποχή που προσπαθούσε να μοιάσει στη Βουγιουκλάκη. Κάποια στιγμή κατάλαβε βέβαια πως δεν πήγαινε στον τύπο της η γατούλα κι εγκατέλειψε την προσπάθεια. Κι έκοψε και τις δηλώσεις που παρέπεμπαν στην Εθνική Σταρ.
Μα ακόμα κάνει τη γατούλα , τη ναζιάρα και την καταφερτζού που"θα σας πω εγώ, κορίτσια, που ξέρω".
 
Τι είχε γίνει τότε και όλοι ξεσπάθωσαν;
Όλοι, ο εξής ένας: Το εξώφυλλο του "ΝΕΟΝ". Τσακωμοί μεταξύ τους ήταν, με πιθανές δηλώσεις τους σε άσχετο και ανύποπτο χρόνο που παρατίθενται μαζί στο εξώφυλλο.
 
Εκείνη τους την πέφτει κι εκείνοι πέφτουν. Τι επαγγέλλεται η κυρία? Δεν μου φαίνεται γνωστό το όνομά της. Καμιά συγγένεια με την συνεπώνυμη Πανταζοπούλα τραγουδίστρια?
 
Από το 80' δύο πολύ ωραίες γυναίκες θα έλεγα την Νανά Βενέτη και την Γκέλυ Γαβριήλ.
Η Νανά Βενέτη ήταν απίστευτα όμορφη. Μου θύμιζε λατινοαμερικάνα σταρ,στυλ Μπάρμπαρα Καρερα κτλ
 
Πίσω
Μπλουζα