Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Δώστε τη αυτή τη δίαιτα στο λαό. Τι την κρατάτε?
Λοιπον
Ημερες 1η 5 μπιφτεκια
2η 5 αυγα βραστα
3η 5 γιαουρτια
4η 5 φρουτα
αν αντεχετε και δεν εχετε δαγκωσει ακομα την πεθερα σας
5η μια μπριζολα μοσχαισια ψητη
6η ενα ψαρι ψητο
7η ενα κοτοπουλο ψητο
Καλα δεν νομιζω οτι θα δοκιμαζε καποιος και δευτερη εβδομαδα. Εξαλλου ειμαστε κι εμεις που μας αγαπουν για τον συναισθηματικο μας κοσμο, κι οχι για την εξωτερικη μας ενφανιση.
Την εχω δοκιμασει αυτη την διαιτα, με μια μικροδιαφορα. την δευτερη μερα το βραδυ πηγα για σουβλακια.
 
Να τα σκεφτεστε απο πριν αυτα, αγαπητες μου. Οχι να τσιτσιδωνεστε δημοσιως χωρις να σεβεστε μανα, πατερα, αδελφια, παιδια και να σας πιανουν οι ενοχες κατοπιν εορτης οταν ολη η Ελλαδα σας εχει δει οπως ο γυναικολογος σας.
να μια καλη ιδεα,να παιζαμε το γιατρο και οχι οτι και οτι,το γυναικολογο της
 
Λοιπον
Ημερες 1η 5 μπιφτεκια
2η 5 αυγα βραστα
3η 5 γιαουρτια
4η 5 φρουτα
αν αντεχετε και δεν εχετε δαγκωσει ακομα την πεθερα σας
5η μια μπριζολα μοσχαισια ψητη
6η ενα ψαρι ψητο
7η ενα κοτοπουλο ψητο
Καλα δεν νομιζω οτι θα δοκιμαζε καποιος και δευτερη εβδομαδα. Εξαλλου ειμαστε κι εμεις που μας αγαπουν για τον συναισθηματικο μας κοσμο, κι οχι για την εξωτερικη μας ενφανιση.
Την εχω δοκιμασει αυτη την διαιτα, με μια μικροδιαφορα. την δευτερη μερα το βραδυ πηγα για σουβλακια.
Δεν είναι πολύ καλή δίαιτα αυτή. Α πα ΠΑ ΠΑ και αυτά που θα χάσεις μετά θα τα πάρεις διπλασια
 
Λοιπον
Ημερες 1η 5 μπιφτεκια
2η 5 αυγα βραστα
3η 5 γιαουρτια
4η 5 φρουτα
αν αντεχετε και δεν εχετε δαγκωσει ακομα την πεθερα σας
5η μια μπριζολα μοσχαισια ψητη
6η ενα ψαρι ψητο
7η ενα κοτοπουλο ψητο
Καλα δεν νομιζω οτι θα δοκιμαζε καποιος και δευτερη εβδομαδα. Εξαλλου ειμαστε κι εμεις που μας αγαπουν για τον συναισθηματικο μας κοσμο, κι οχι για την εξωτερικη μας ενφανιση.
Την εχω δοκιμασει αυτη την διαιτα, με μια μικροδιαφορα. την δευτερη μερα το βραδυ πηγα για σουβλακια.

Συγγνώμη, εννοείτε 5 αυγά τη μέρα ΜΟΝΟ? 5 φρούτα μια άλλη μέρα ΜΟΝΟ? Εντυπωσιάστηκα!!! Χριστούλη μου! Και μόνο που το σκέφτομαι, μου έρχεται λιποθυμία. Πάω να φάω μερικά σοκολατάκια για να συνέλθω.
 
Δεν είναι πολύ καλή δίαιτα αυτή. Α πα ΠΑ ΠΑ και αυτά που θα χάσεις μετά θα τα πάρεις διπλασια
Eννοειται, αν συνεχισεις την διαιτα, την επομενη εβδομαδα με:
5 μακαροναδες
5 πιτσες
5 μουσακαδες
5 παστιτσια κοκ την ημερα

Πάω να φάω μερικά σοκολατάκια για να συνέλθω.
Κι εγω της ιδιας νοοτροπειας ειμαι
 
Συγγνώμη, εννοείτε 5 αυγά τη μέρα ΜΟΝΟ? 5 φρούτα μια άλλη μέρα ΜΟΝΟ? Εντυπωσιάστηκα!!! Χριστούλη μου! Και μόνο που το σκέφτομαι, μου έρχεται λιποθυμία. Πάω να φάω μερικά σοκολατάκια για να συνέλθω.
Προσοχή! Τα σοκολατάκια να είναι 5. Προς Θεού όχι τέσσερα, θα χαλάσει η δίαιτα.
Δυστυχώς και γω στην δικιά σας ομάδα παίζω μπάλα.
 
Προσοχή! Τα σοκολατάκια να είναι 5. Προς Θεού όχι τέσσερα, θα χαλάσει η δίαιτα.
Δυστυχώς και γω στην δικιά σας ομάδα παίζω μπάλα.
Κορίτσια για δίαιτα σωστή χρειάζεται πολύ πρωτεινη δηλ.πολυ απαχο κρέας πχ.μοσχαρι, κοτόπουλο, ψάρι, κουνέλι, χοιρινό, μπιφτέκι κτλ. κάθε μέρα κρέας με εναλλαγές χωρίς πολύ λάδι.
 
Πίσω
Μπλουζα