Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Ευκολότερα πιστεύω ότι η κ. Ιωαννίδου είναι 56 ετών από το ότι δεν θα ξαναδώσει τηλεοπτική συνέντευξη.
Μα δεν δηλώνει 56 ετών. Λέει ότι έχει 45 χρόνια στο κουρμπέτι και είναι από 6 ετών, άρα δηλώνει 51. Βέβαια, για να λέμε την αλήθεια, ξεκίνησε στο θέατρο το 1956 στην παράσταση "Αριστοκρατικός δρόμος", με τον θίασο Λαμπέτη-Χορν.
 
Ε, λέει "κοντεύει 50, πάνω από 45" οπότε θεώρησα 49.99 χρόνια και το στρογγύλεψα :)
 
Αφου η κυρια Ιωαννιδου θεωρει τον εαυτο της εξυπνο ανθρωπο, θα πρεπει να προσεξει λιγο τα νουμερα γιατι δε βγαινουν με τιποτα. Ενας ανθρωπος με μυαλο λεει, αν μη τι αλλο, αληθοφανη ψεματα.

Επισης, εχω μια απορια. Οταν την κυνηγησε ο Φρεντυ Γερμανος, αυτο εγινε προτου η αφοτου την επιασε οπως τη Ρικα Διαλυνα ο Γουωρεν ο Μπητι;
 
Αφου η κυρια Ιωαννιδου θεωρει τον εαυτο της εξυπνο ανθρωπο, θα πρεπει να προσεξει λιγο τα νουμερα γιατι δε βγαινουν με τιποτα. Ενας ανθρωπος με μυαλο λεει, αν μη τι αλλο, αληθοφανη ψεματα.

Επισης, εχω μια απορια. Οταν την κυνηγησε ο Φρεντυ Γερμανος, αυτο εγινε προτου η αφοτου την επιασε οπως τη Ρικα Διαλυνα ο Γουωρεν ο Μπητι;
μπορει να ειναι οπως στο 'δεσποινις ετων 39" δηλαδη 56 χρονων και 712 μηνων
 
Να τα σκεφτεστε απο πριν αυτα, αγαπητες μου. Οχι να τσιτσιδωνεστε δημοσιως χωρις να σεβεστε μανα, πατερα, αδελφια, παιδια και να σας πιανουν οι ενοχες κατοπιν εορτης οταν ολη η Ελλαδα σας εχει δει οπως ο γυναικολογος σας.
 
Πίσω
Μπλουζα