Βαρυσήμαντες δηλώσεις...

Αιώνες μπροστά η Κωνσταντίνα :fafoutis:
Η Κωνσταντίνα ή οι σύζυγοί της?

Φυσικά η δήλωση θα μπορούσε να σημαίνει απλώς ότι ο νυν και ο πρώην ήταν ηθοποιοί που παντρεύονταν σε ταινία.
 
Ανεξάρτητα από το Στράτο -γιατί δε γνωρίζω την ιστορία του- μεράκι το χω να πιαστεί κάποιος σταρ με ναρκωτικά και να πει "ναι, κάνω χρήση, τι να γίνει τώρα;". Μόνο ο Μπάρκουλης παραδέχτηκε πως κάπνιζε χόρτο. Όλοι οι άλλοι ήταν θύματα σκευωρίας. Μερικοί μάλιστα έφτασαν στο σημείο να ισχυρίζονται απίστευτες γελοιότητες που ούτε ένα πεντάχρονο παιδί δε θα πίστευε. Η παράδοση δε της "σκευωρίας" συνεχίζεται ως τις μέρες μας. Καταλαβαίνω οτι κάποια πράγματα είναι προσωπικά αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις ισχύει το "ο κόσμος το χει τούμπανο". Αφού το κάνεις τι ντρέπεσαι; Κι αφού ντρέπεσαι, τι το κάνεις;
 
Ανεξάρτητα από το Στράτο -γιατί δε γνωρίζω την ιστορία του- μεράκι το χω να πιαστεί κάποιος σταρ με ναρκωτικά και να πει "ναι, κάνω χρήση, τι να γίνει τώρα;". Μόνο ο Μπάρκουλης παραδέχτηκε πως κάπνιζε χόρτο. Όλοι οι άλλοι ήταν θύματα σκευωρίας. Μερικοί μάλιστα έφτασαν στο σημείο να ισχυρίζονται απίστευτες γελοιότητες που ούτε ένα πεντάχρονο παιδί δε θα πίστευε. Η παράδοση δε της "σκευωρίας" συνεχίζεται ως τις μέρες μας. Καταλαβαίνω οτι κάποια πράγματα είναι προσωπικά αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις ισχύει το "ο κόσμος το χει τούμπανο". Αφού το κάνεις τι ντρέπεσαι; Κι αφού ντρέπεσαι, τι το κάνεις;
Ένας μόνο το είχε παραδεχτεί δημόσια ότι είχε καπνίσει χόρτο κι με φοβερή ατάκα! Πασίγνωστος μουσικός κι συνθέτης της παλιάς εποχής. Ντόμπρος, ειλικρινής, αυθεντικός από τη φύση του, μάγκας με τα όλα του. Λατρεμένος!
- "Εσείς έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; έχετε καπνίσει χασίς;"
- "Ναρκωτικά ποτέ! (εννοόντας ηρωίνη, κόκα κλπ). Αλλά χασίς; Λιβάδια ολόκληρα!!!!"
:bow:
 
Πολύ σωστά και ξέρω και ποιος είναι. Δεν έχω ακούσει τα λόγια του αλλά τον διάλογο μου τον έχει πει ο αδελφός μου που πολύ το είχε διασκεδάσει.
 
- "Εσείς έχετε πάρει ποτέ ναρκωτικά; έχετε καπνίσει χασίς;"
- "Ναρκωτικά ποτέ! (εννοόντας ηρωίνη, κόκα κλπ). Αλλά χασίς; Λιβάδια ολόκληρα!!!!"
Ο Ζαμπετας ( για τους πιο ανενημερωτους φίλους μας) . Μόνο που αυτος το είπε από μόνος του χωρίς να τον πιάσουν:)
 
Η δήλωση της Α.Β. περιλάμβανε και τη μητρική αγκαλια? :shocked:
 
Κατσε καλα ρε, Γιωργακο γιατι ΟΚ ωραιο το "4 πηγε" αλλα ειμαστε και κατι παιδακια που καναμε τριανταδιο μηνους θητεια. Τονα παιδι καλο παιδι, τ'αλλο μαμω τη μανα του? Ασε που μας φαγανε τα γκαφρα της 8μηνης εφεδριας που ειναι πολυ περισσοτερα απο αυτα της θητειας
 
Πίσω
Μπλουζα