Βεντέτα (ΕΡΤ2)

καλα μην τα παραλεμε, αθλιοτατες και υποαναπτυκτες ηταν.
 
tsalk είπε:
Πάντως εγώ προσωπικά προτιμώ εκείνες με όλα τους τα ελλατώματα
Ούτε σύγκριση. Μπορεί τα τεχνικά μέσα να ήταν άθλια και υποανάπτυκτα, οι συντελεστές όμως σε πολλές από τις σειρές αυτές (σύμφωνοι, όχι σε όλες!!) ήταν μοναδικοί - σκηνοθέτες, σεναριογράφοι και ηθοποιοί του κινηματογράφου.
 
Υπήρχε όμως κάτι τότε το οποίο δεν υπάρχει τώρα (αμφιβάλω αν θα υπάρξει και στο μέλλον) το ΜΕΡΑΚΙ από όλους (ηθοποιοί, τεχνικοί, σκηνοθέτες κλτ)
 
ψαχνω την σειρα Η βεντετα με Θανο Λειβαδιτη.Μου ξυπνησατε μνημες και θελω να την βρω.Οποιος μπορει ας βοηθησει.Ευχαριστω πολυ.
 
δεν υπήρχε και κάτι παρόμοιο το 93-94 στον ANT1 που τα τραγούδια της σειράς τα ερμήνευε η Τάνια Τσανακλίδου?
 
Βεντέτα: ο γδικιωμός MEGA 1999-2000 με Φερτη-Κοραλία Καράντη. Ιστορία έρωτα χήρας μανιάτισσας. Μη, δεν κανει, μα δεν πρέπει, με αρέσει αυτό που κάμνετε αλλά δεν...
 
aggelidisk είπε:
Ωρα της Ραδιοτηλεόρασης να μας τα δώσει!!!
Ακριβως. Και αντι για τετοιες σειρες μας δινει το Καραβαν Σαραι και τους παππουδες!!! Να κατσουν να τα δουν μονοι τους.
 
Είναι γεγονός ότι πολλά από τα βίντεο που έχω ανεβάσει στο γνωστό σε όλους μέρος έχουν μπει και σε άλλα sites και forum. Eδώ ο alpha (και άλλα κανάλια) έπαιξε βίντεο με το λογότυπό μου φαρδύ πλατί. (Όχι δεν την έχω ψωνίσει.........ακόμα τουλάχιστον)
 
tsalk είπε:
Είναι γεγονός ότι πολλά από τα βίντεο που έχω ανεβάσει στο γνωστό σε όλους μέρος έχουν μπει και σε άλλα sites και forum. Eδώ ο alpha (και άλλα κανάλια) έπαιξε βίντεο με το λογότυπό μου φαρδύ πλατί. (Όχι δεν την έχω ψωνίσει.........ακόμα τουλάχιστον)
μπράβο,αφού δεν έχουν δικό τους αρχείο,βρίσκουν από τα sites!!!!αλήθεια,η σειρά έχει διαγραφεί από το αρχείο της ΕΡΤ????????????
 
Μέχρι τις αρχές του 90 υπήρχε. Έκτοτε άγνωστο (όχι αν υπάρχει,αλλά αν είναι σε καλή κατάσταση για να επαναπροβληθεί)
 
edit by paspartoo

ΔΕΝ υπαρχει εδω υλικο για κατεβασμα - διαβασε τους Κανονισμους Λειτουργιας.
 
Πίσω
Μπλουζα