Γάμοι Ελλήνων καλλιτεχνών

Πολυ μου αρεσει το νυφικο της Μοσχολιου. Μοιαζει λιγακι με αυτο που φορεσα κι εγω.
 
1@tonytony[/USER] Ποια ειναι η ημερομηνια κυκλοφοριας του τευχους με τον γαμο Καζαντζιδη - Μαρινελλας;  Θελω να δω ποτε παντρευτηκαν.

 

1@tonytony[/USER] Ποια ειναι η ημερομηνια κυκλοφοριας του τευχους με τον γαμο Καζαντζιδη - Μαρινελλας;  Θελω να δω ποτε παντρευτηκαν.
μπορείς να ανατρέξεις στην ιστορία της "Φαντασίας" , αλλά ανατρέχω εγώ και σου λέω πως είναι 23/05/1964 :)

 
θα σε "μαλώσω" 1@bambinella 100[/USER] μάλλον δεν παρακολουθείς το θέμα της "Βεντέτας" , πλακίτσα κάνω , το πρώτο με Ατζολετάκη - Πλατάκη είναι 25/07/1979 και το δεύτερο 16/12/1981

 

θα σε "μαλώσω" 1@bambinella 100[/USER] μάλλον δεν παρακολουθείς το θέμα της "Βεντέτας" , πλακίτσα κάνω , το πρώτο με Ατζολετάκη - Πλατάκη είναι 25/07/1979 και το δεύτερο 16/12/1981
Σε ευχαριστω πολυ!

 
Ποσο γελοιο και νεοεποχιτικο να βλεπουμε τα παιδια παρανυφακια στον γαμο των γονιων τους....Χαθηκε η σωστη σειρα των πραγματων.
 
Και ακόμη περισσότερο, ποιοι ήταν αυτοί οι "επώνυμοι" που θεώρησαν ότι ένα λίφτινγκ άξιζε τον κόπο να το σχολιάσουν και μάλιστα όχι κουτσομπολίστικα σε μια παρέα αλλά σε περιοδικό? (Χώρια που θα μπορούσε να τους ρωτήσει κανείς "Ποια είναι η Μαργαρίτα?" διότι έχει δύο το εξώφυλλο :p )
 
Πίσω
Μπλουζα