* Γ' Γυμνασίου

Την Ιστορία αυτής της τάξης δεν μπορώ να την θυμηθώ καθόλου... :wait2:
 
ασχετο.Με τα στοιχεία δημοκρ. πολιτ. οι καθηγήτριες μας είχαν μεγάλο θέμα. Επειδή και καλά αυτό το μάθημα το"γράφαμε" γιατί δεν το θεωρούσαμε σημαντικό ήταν ιδιαίτερα αυστηρές τόσο στην εξέταση όσο και στη βαθμολογία που σε κάποιους έβαζαν και κάτω απότ η βάση.
 
kingtiger077 είπε:
Θυμάμαι το παραπάνω βιβλιο της Βολογίας είχε σε ένα κεφάλαιο τη διαδικασία της αναπαραγωγής και σε μια σελίδα εδειχνε ένα έμβρυο, όταν διάβαζα το κεφάλαιο φρόντιζα να καλύπτω τη σελίδα με την εικόνα του εμβρύου γιατί μου έφερνε ανατριχίλα...

Η Γεωγραφία της Ευρώπης ήταν βιβλίο για την Β' Γυμνασίο θυμάμαι...
 


BETTY BOOP είπε:
Θυμάμαι το παραπάνω βιβλιο της Βολογίας είχε σε ένα κεφάλαιο τη διαδικασία της αναπαραγωγής και σε μια σελίδα εδειχνε ένα έμβρυο, όταν διάβαζα το κεφάλαιο φρόντιζα να καλύπτω τη σελίδα με την εικόνα του εμβρύου γιατί μου έφερνε ανατριχίλα...

Η Γεωγραφία της Ευρώπης ήταν βιβλίο για την Β' Γυμνασίο θυμάμαι...
η εικονα στην οποία αναφερθηκα

http://retromaniax.gr/applications/core/interface/file/attachment.php?id=158056
 

Συνημμένα

  • .jpg
    .jpg
    40,7 KB · Προβολές: 4
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BETTY BOOP είπε:
Θυμάμαι το παραπάνω βιβλιο της Βιολογίας είχε σε ένα κεφάλαιο τη διαδικασία της αναπαραγωγής και σε μια σελίδα εδειχνε ένα έμβρυο, όταν διάβαζα το κεφάλαιο φρόντιζα να καλύπτω τη σελίδα με την εικόνα του εμβρύου γιατί μου έφερνε ανατριχίλα...

Η Γεωγραφία της Ευρώπης ήταν βιβλίο για την Β' Γυμνασίου θυμάμαι...
αυτη ηταν η σελιδα απο το βιβλιο Βιολογιας Γ' Γυμνασιου

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
BETTY BOOP είπε:
Θυμάμαι το παραπάνω βιβλιο της Βιολογίας είχε σε ένα κεφάλαιο τη διαδικασία της αναπαραγωγής και σε μια σελίδα εδειχνε ένα έμβρυο, όταν διάβαζα το κεφάλαιο φρόντιζα να καλύπτω τη σελίδα με την εικόνα του εμβρύου γιατί μου έφερνε ανατριχίλα...

Η Γεωγραφία της Ευρώπης ήταν βιβλίο για την Β' Γυμνασίου θυμάμαι...
αυτη ηταν η σελιδα απο το βιβλιο Βιολογιας Γ' Γυμνασιου

image.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Συνημμένα

  • opac-image.png
    opac-image.png
    105,6 KB · Προβολές: 4
Τελευταία επεξεργασία:
@hannele ίσως να παρέμεινε ίδιο το περιεχόμενο του βιβλίου και να άλλαξε το εξώφυλλο...
 
Τελευταία επεξεργασία:
@hannele ίσως να παρέμεινε ίδιο το περιεχόμενο του βιβλίου και να άλλαξε το εξώφυλλο...
Πολύ πιθανόν γιατί κι ο τίτλος είναι ίδιος.
πχ στα Θρησκευτικά του Δημοτικού είχαν αλλάξει ολοκληρωτικά τα βιβλία στα τέλη των 90s. Άλλα Θρησκευτικα είχαμε στα 80s κι άλλα είχαν στα 90s.
 
Βιβλια της τριτης γυμνασιου, της αδερφης μου.















 
Πίσω
Μπλουζα