Είσαι ρετρό, απόδειξέ το

αριαδνη

candy fan
Joined
29 Μάρ 2010
Μηνύματα
14.120
Αντιδράσεις
15.491
http://www.blogthings.com/areyouthe70s80sor90squiz/

ποιο είναι το στυλ σου; ποιας δεκαετίας; τεσπα σε ποια δεκαετια από τις περασμένες ανηκεις; πόσο ρτρό εισαι; όπως βλέπετε πρόκειται για ρετροκατάσταση που θα χαρειτε :flower:
 
Δεν ξέρω με 7 ερωτήσεις από που βγάζει συμπέρασμα αλλά με μένα έπεσε μέσα:

You Are the 80s

80s.jpg


You love to do everything in a big way - whether it's work, play, fashion, or music.

There is nothing subtle or understated about you. You always stand out in a crowd, and you wear dramatic well!

You are an optimist who loves to have fun. Why worry when you can go out and celebrate?

You think it is important to live for today. You hold on to every moment, savoring every little bit of it.

Are You the 70s, 80s, or 90s?

Blogthings: 100's of Fun, Free Quizzes and 3 Stupid Ones
 
80'ς βγηκα και εγω και όντως ετσι είναι μα πως το βρήκε με 7 ερωτησεις
 
You Are the 90s

Some may call you a slacker, and it's true that you don't conform to society's expectations.

You believe in life-work balance, especially when there's much more life balancing out the equation.

You aren't lazy, but you may be misunderstood as such. You devote tons of time to your own projects and to having fun.

You may be a rebel without a cause, but at least you're a rebel. You do your own thing - happily and proudly.
Αντε ενταξει με τα αλλα:gyros:"τρωγονται", αλλα οχι και ... 90ς :eviltongue: .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
70s κι εγω (σιγα μην ηταν αλλιως) :)
 
Δεν μπορει να με πιασει το τεστ γιατι δεν μου αρεσει καμια απο τις τρεις δεκαετιες που αναφερει.

Μπορει να γεννηθηκα τη δεκαετια του '70, αλλα ειμαι γυναικα της δεκαετιας του '50 και μονο εκει ανηκω!
 
Μπάμπι μπορεις να το κάνεις ετσι να δούμε ...όχι πως είναι αξιοπιστα 100% απλά περνάμε καλά
 
αριαδνη είπε:
Μπάμπι μπορεις να το κάνεις ετσι να δούμε ...όχι πως είναι αξιοπιστα 100% απλά περνάμε καλά
Ωραια λοιπον, Αριαδνη, το εκανα το τεστ και μου εβγαλε οτι ανηκω στη δεκαετια του '80. Τοτε εζησα τα παιδικα μου χρονια και την εφηβεια μου, οποτε υπαρχει καποια λογικη σ' αυτο.

Για να ειμαι ομως εντελως ειλικρινης, σε μερικες ερωτησεις μου ερχοταν να απαντησω "Τιποτα απ' τα τρια".

Αμα βρεις τιποτα για πιο παλιες δεκαετιες, ειμαι μεσα! :)
 
Σε ευχαριστω πολυ, Αριαδνη. Δεν το περιμενα οτι θα εβρισκες κι αλλα τεστ τοσο γρηγορα!

Τα πραγματα εγιναν οπως πιστευα. Και στα δυο καινουργια τεστ βγηκε οτι ανηκω στο '50. Ε, δε γινοταν κι αλλιως! :)
 
Προσωπικά στα δυο τελευταία τεστ μου βγήκαν τα '70s... (με ανησυχεί λίγο αυτό).

Το πρώτο έδειξε δεκαετία '80... κατά συνέπεια το αποκηρύσσω και το καταγγέλλω ως ανυπόστατο και προβοκατόρικο!!! :supergrin: :supergrin:
 
Εμένα το πρώτο τεστ με έβγαλε 70ς, απόλυτα λογικό. Το άλλο μου το κόβει και το τρίτο δεν το έκανα καν αφού αφορά γυναίκες.
 
Το original τεστ (το αρχiκό) μου έβγαλε 90s το οποίο έχει μία λογική.
 
PT8 είπε:
Εμένα το πρώτο τεστ με έβγαλε 70ς, απόλυτα λογικό. Το άλλο μου το κόβει και το τρίτο δεν το έκανα καν αφού αφορά γυναίκες.
Aν εξαιρέσεις 1-2 ερωτήσεις, οι υπόλοιπες κάλλιστα μπορούν να χαρακτηριστούν ως unisex!!! Εγώ πάντως τις απάντησα όλες, δε κολλάμε! χαχαχα. Αρκεί που δε με έβγαλε και αυτό '80s.
 
To έκανα για πάρτη σου bill και μου έβγαλε [h=1]The 1950s Best Suit You

:eek: οκ, δεκτόν και αυτό.. [/h]
 
You're a CHILD OF THE 80'S!



Who can resist wild makeup, teased hair, lace footless tights and leather pants? You love awesome movies like Ferris Beuller's Day Off, Ghostbusters, and Star Wars, and you can't get enough Eddie Murphy stand up. Rock out to Motley Crue and Madonna while playing Miss Pac Man! Dude, the 80's is totally righteous!

το δευτερο! και να θες να κρυφτεις δεν σε αφηνουν τα κουιζ :D
 
PT8 είπε:
To έκανα για πάρτη σου bill και μου έβγαλε The 1950s Best Suit You 


:eek: οκ, δεκτόν και αυτό..
Τυχερός είσαι... άντε και τα 70s καλά είναι, δε γκρινιάζω άλλο. :animlaugh:
 
80s με έβγαλε αν και είναι λίγο ότι να ναι οι ερωτήσεις... :D
 
..εμενα εβγαλε 80 Προ Χριστου!!!!! :eek:

χεχεχε...'70ς και το δικαιολογησε ,πεφτοντας πολυ μεσα!!You are both carefree and questioning. You don't buy into the system, and you're determined to change things.

You are drawn to alternative ways of thinking and maybe even some alternative life choices. You don't fall in line or do what you're told.

You are more idealistic than most people. If you notice an injustice in the world, you won't just let it go.

You take social issues seriously, but you don't think it's enough to voice your complaints. You live according to your values.
 
Πίσω
Μπλουζα