Είσαι ρετρό, απόδειξέ το

To test δουλεύει μια χαρά. Απόδειξη ότι με έβγαλε 70s ole!!!!
 
Εκανα το τεστ και παρολο που ειμαι φαν της δεκαετιας του 80 εμενα με εβγαλε φαν της δεκαετιας του 70.Στην πρωτη ερωτηση διαλεξα την ποπ μουσικη την οποια μαζι με τη ντισκο τις λατρευω.Στην δευτερη ερωτηση απαντησα τεχνολογια.Στην τριτη ερωτηση διαλεξα χωρις δευτερη σκεψη τον Τζιμυ Καρτερ.Ο Κλιντον μου ειναι απλα αδιαφορος και ο Ρηγκαν αλητηριος.Στην τεταρτη ερωτηση αυτο που με εκφραζε περισσοτερο ηταν ο κυβος του Ρουμπικ που πολυ μου αρεσει.Στην πεμπτη ερωτηση θα με ενθουσιαζε περισσοτερο ενα αυτοκινητο και η ελευθερια που σου δινει να πας οπου θελεις.Στην εκτη ερωτηση απαντησα ποιος νοιαζεται ουτε τα λεφτα με ενδιαφερουν ουτε να παλευω γενικα για κατι.Στην τελευταια ερωτηση χωρις δευτερη σκεψη απαντησα το τελευταιο απεχθανομαι τις βολτες στα μαγαζια και το παιξιμο βιντεογκεημς

  1. What sort of music do you like?
    • Pop hits
    • Hip hop
    • Hard rock


[*]You rather work in:

  • Law
  • Technology
  • Engineering


[*]Which former US president is more your style?

  • Bill Clinton
  • Jimmy Carter
  • Ronald Reagan


[*]You would rather play with:

  • A Rubik's Cube
  • An easy bake oven
  • A Furby


[*]You would be more excited for:

  • Your first cellphone
  • Your first computer
  • Your first car


[*]What do you get worked up about?

  • Making lots of money
  • Fighting the man
  • Yawn... who cares?


[*]You would prefer to spend your weekend:

  • At home, playing video games
  • At the mall
  • At the roller skating rink








Τα αποτελεσματα του τεστ μου

You Are the 70s

70s.jpg

You are both carefree and questioning. You don't buy into the system, and you're determined to change things.

You are drawn to alternative ways of thinking and maybe even some alternative life choices. You don't fall in line or do what you're told.

You are more idealistic than most people. If you notice an injustice in the world, you won't just let it go.

You take social issues seriously, but you don't think it's enough to voice your complaints. You live according to your values.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εμένα 70s αλλά και με 50s ή 80ς δεν θα ήμουν ανικανοποίητος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είμαι ο ΣΤΟΜΑΣ λέει! χαχαχαχαχα
 
με τη σειρα : 80ς

g0.JPG

χαρακτηρας της σειρας Beverly Hills : Andrea

g2.JPG

χαρακτηρας της ταινιας "Γκουνις" : Stef

g1.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δυστιχώς δεν είναι αντιπροσοπευτικό δείγμα. Θα μπορούσαν να ειπάρξουν ερωτήσεις με περισσότερη ουσία. Κυρίος για το στύλ (το πως εκφράζετε ιδεολογικά ,γιατί σίγουρα το στύλ είναι διαφορετικό σε κάθε 10ετία).

Οστόσο μέχρι και τη δεκαετία του 80 ειπάρχει μια διαχρονικότητα στα ενδύματα , έχω την αισθηση οτι απο τα μέσα της δεκαετίας του 90 και μετά έχει χαθεί.
 
90's με έβγαλε σε όλα κι ας απάνταγα ό,τι να ναι εγώ.
 
Xαχαχαχα... με έβγαλε....

Κώστα Τσάκωνα!!!
 
metalcandyman = Σταματης γαρδελης :cool:
 
Στάθης Ψάλτης :sealed:
 
prisma είπε:
Xαχαχαχα... με έβγαλε....
Κώστα Τσάκωνα!!!
:eek: και εμένα! Από που και ως που; Αν είναι δυνατόν :icon_cry: θα περίμενα Κομνηνό, Άγγελο Αντωνόπουλο, τέτοια φάση γενικά.
 
PT8 είπε:
:eek: και εμένα! Από που και ως που; Αν είναι δυνατόν :icon_cry: θα περίμενα Κομνηνό, Άγγελο Αντωνόπουλο, τέτοια φάση γενικά.
μα εδώ το κουιζ είναι για ελληνα ηθοποιο του 80'

τεσπα βγηκα κωστας τσακωνας :D επρεπε να ΄χε και για εμας τα κοριτσακια, καιτη φινου, αλιμπερτη , πικουλα, Μπαρμπα κτλ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
αριαδνη είπε:
μα εδώ το κουιζ είναι για ελληνα ηθοποιο του 80'τεσπα βγηκα κωστας τσακωνας :D επρεπε να ΄χε και για εμας τα κοριτσακια, καιτη φινου, αλιμπερτη , πικουλα, Μπαρμπα κτλ
Έστω ας είμαι κ σιτεμένος δεν με πειράζει.

Βάλε κ την θεά Φιλίνη μέσα :supergrin:
 
Πίσω
Μπλουζα