Είσαι ρετρό, απόδειξέ το

PT8 είπε:
:eek: και εμένα! Από που και ως που; Αν είναι δυνατόν :icon_cry: θα περίμενα Κομνηνό, Άγγελο Αντωνόπουλο, τέτοια φάση γενικά.
Eαν βγει αντίστοιχο τεστ για δεκαετίες '60 & '70 θα έχει ενδιαφέρον. Πάντως προτιμάω Τσάκωνας από Ψάλτη π.χ.
 
Ότι και να βγει σε εμένα βάλτε Βέγγος.

Όπως κ να έχει μου αρέσουν πολύ αυτά τα τεστάκια, thanks Αριάδνη. :)
 
Όντως δεν ήταν πολύ για γυναίκες αυτό το τεστάκι, αλλά το έκανα και βγήκα Γαρδέλης. Ευτυχώς, δεν με χάλασε καθόλου αυτό το αποτέλεσμα.
 
Λολα. Το εχω ακουσει, αλλα δεν ειδα ποτε ουτε ενα επεισοδιο, πραγμα πολυ φυσικο γιατι δε βλεπω τηλεοραση.
 
bambinella 100 είπε:
Λολα. Το εχω ακουσει, αλλα δεν ειδα ποτε ουτε ενα επεισοδιο, πραγμα πολυ φυσικο γιατι δε βλεπω τηλεοραση.
η κοπέλα που επαιζε την λολα, είναι πολύ συμπαθητικό παιδι :) , παιδι με τα μυαλα στο κεφαλι του που λένε! την συμπαθω αυτή την κοπελα, την εχω δει και σε συνεντευξη και είναι γλυκο παιδι/ λολα μου βγηκε και μενα
 
Eυτυχισμενοι μαζι με εβγαλε και το θεμα ειναι οτι απεχθανομαι μεχρι αηδιας την συγκεκριμενη σειρα:mad:
 
:eek:

Από τα λίγα σήριαλς που έβλεπα συστηματικά. Η τελευταία καλή δουλειά του Μπέζου κατα τη γνώμη μου.

Όλοι εξαιρετικοί, με έξυπνες ατάκες.
 
PT8 είπε:
:eek:
Από τα λίγα σήριαλς που έβλεπα συστηματικά. Η τελευταία καλή δουλειά του Μπέζου κατα τη γνώμη μου.

Όλοι εξαιρετικοί, με έξυπνες ατάκες.
Συμφωνώ...
 
Με έβγαλε Στάθη Ψάλτη! Βρισίδι, μπουνιές και καμάκι χαχαχαχα. Όσο για τις σειρές τι να σχολιάσω (Τα μυστικά της Εδέμ μπρρρ)
 
gremlinakos είπε:
Με έβγαλε Στάθη Ψάλτη! Βρισίδι, μπουνιές και καμάκι χαχαχαχα. Όσο για τις σειρές τι να σχολιάσω (Τα μυστικά της Εδέμ μπρρρ)
Είσαι το alter ego μου! Ψάλτης και μυστικά της Εδέμ από τα οποία ούτε επεισόδιο δεν έχω δει βέβαια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι εμένα 90s μ΄έβγαλε, και πιστεύω ότι παρά το ότι μεγάλωσα στη δεκαετία του '70, εκείνη που με καθόρισε ήταν η δεκαετία του '90. Πλάκα-πλάκα αρκετά εύστοχο δλδ.
 
Στάθης Ψάλτης και καραγουστάρω :biglaugh:. Αν έβγαζε και Σωτήρη Μουστάκα θα ήταν τέλειο!!
 
Ποιος ειναι αυτος, βρε παιδια; Το ιδανικο αγορι για μενα;

Για να τον υιοθετησω καλος ειναι.... :)

VF_Z6oWq8nhl.png
 
Pretty in pink, την εχω δει την ταινια αλλα δεν την θυμαμαι, ηταν με μια ανεπιθυμητη εγκυμοσύνη νομιζω
 
Moυ βγήκε ο Lloyd Dobbler. Δεν ξέρω, από περιγραφή μπορεί να μην πέφτει και τόσο έξω το κουιζ, αλλά η εμφάνισή του με ξενέρωσε, δεν μου αρέσει καθόλου. Το κουιζ έπρεπε να έχει και 80's μακρυμάλληδες μεταλλάδες για να μου αρέσει. :cool:

Lloyd Dobbler.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
perlastar είπε:
Το κουιζ έπρεπε να έχει και 80's μακρυμάλληδες μεταλλάδες για να μου αρέσει.
Ωστε σου αρεσουν οι μακρυμαλληδες....Εμενα παλι το αντιθετο. Αρρωσταινω οταν βλεπω αντρα με μακρυ μαλλι.

Αν δεν ειναι κοντοκουρεμενος και τον Καρυ Γκραντ να δω, δε θα του ριξω δευτερη ματια. :)
 
Πίσω
Μπλουζα