Εγκαίνια Retromarket

Vag

RetroActive
Joined
8 Οκτ 2006
Μηνύματα
448
Αντιδράσεις
27
Με χαρά σας καλώ όλους στα εγκαίνια του καταστήματος Retromarket (μαζί με του Εργαστηρίου Ελευθέρων Σπουδών Πληροφορικής Compuwise), το Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2008, ώρα 16:00. Η διεύθυνση είναι Αρτέμωνος 123, Δάφνη. Υπάρχει πρόσβαση με το μετρό από σταθμό Δάφνης ή Αγίου Ιωάννη. Τηλέφωνο 2109760044.

Αν και αργήσαμε λιγάκι, το ηλεκτρονικό κατάστημα στην πραγματικότητα λειτουργεί εδώ και κάμποσες μέρες, έχοντας και πωλήσεις.

Vag.
 
Εγώ ο ηλίθιος (δε με πείθει κανείς για το αντίθετο :D ) ολο λέω λεω αλλά δεν έχω αξιωθεί να σε επισκεφτώ ακόμα. Δικαιολογούμαι κάπως, γιατί είμαι αρκετά μακριά και έχω απίστευτη κίνηση τα απογεύματα. Το φελέκι μου μέσα!!!

Ξανα καλές δουλειές ρε, τώρα που άλλαξε και ο χρόνος!!!

Βάλε και λίστα με τα φαγητά που θα έχεις, μην έρθουμε τζάμπα :fafoutis:

EDIT: Μάγκα μου τί σκέφτηκα!!!! Βάλε προϋπόθεση παρουσίας στα εγκαίνια να είναι κανείς μη καπνιστής :D .
 
Δε νομίζω να μπορέσω να έρθω, αλλά μια virtual βόλτα θα την κάνω στο site!

Καλές δουλειές και πάντα επιτυχίες!
 
Καλές δουλειές Vagelis!!!Εύχομαι να βρεις την αναμενόμενη ανταπόκριση στο καινούργιο σου ξεκίνημα... :)
 
Rygar είπε:
Μάγκα μου τί σκέφτηκα!!!! Βάλε προϋπόθεση παρουσίας στα εγκαίνια να είναι κανείς μη καπνιστής.
Εκεί εκ των πραγμάτων απαγορεύεται το κάπνισμα. Όποιος θέλει όμως, του κάνω παρέα έξω για να καπνίσει.

Κατά τα άλλα, ευχαριστώ!
 
Ναι, εσύ θα είσαι στην πόρτα από μέσα και ο Ηρακλής θα είναι στο πεζοδρόμιο στη γωνία και θα μιλάτε με τα κινητά σας. Μάλιστα για να δραματοποιήσω και τα πράγματα, εκεί που θα κάθεται θα έχει και μια λακούβα με νερά και κάθε φορά που θα περνάει αμάξι θα τον μπουγελώνει. Θα έχει πάρει το ίδιο βλέμμα με αυτό στο Διογένη :biglaugh: :biglaugh:
 
καλες δουλειες φιλε vagelis ολα να πανε καλα ευχομαι, θα σου τηλεφωνησω στο μαγαζι.
 
Rygar είπε:
....Βάλε και λίστα με τα φαγητά που θα έχεις, μην έρθουμε τζάμπα :fafoutis:

EDIT: Μάγκα μου τί σκέφτηκα!!!! Βάλε προϋπόθεση παρουσίας στα εγκαίνια να είναι κανείς μη καπνιστής :D .

......και τα :anim-smokin: καπνιστά σαλαμάκια & τυράκια ελπίζω να είναι και αυτά έξω στη γωνία με τους καπνιστούς retromaniax... :tease: :D :D

Μάγκεθ το online κατάστημα του Vageli είναι super. :thumbup:

Πραγματικά είναι καλοστημένο και πολύ εύκολο στη χρήση του με πλήρεις περιγραφές των προϊόντων και χορταστικές φωτογραφίες . Ηδη τσίμπησα ένα αντικείμενο από την retromarket και έμεινα άφωνος, με την εύκολη διαδικασία της παραγγελίας . ξανα :thumbup:

Δε βλέπω την ώρα να έρθει η Δευτέρα και να παραλάβω το δεματάκι μου από τα ΕΛΤΑ.... :D

Εδώ που τα λέμε, θα ήθελα να δω και real-time το μαγαζάκι κάποια στιγμή. Ετσι για να νιώσω αυτόν τον ηλεκτρισμό, όπως τότε, όταν έμπαινα σ' ένα από αυτά τα μαγαζάκια με τα Home Computers παρατεταγμένα.... :eek:
 
Καλές δουλειές!
 
I'll be there :)

Θα υπάρχουν αρκετά πράγματα για "Buy Now"?
 
Χριστέ μου, θα τον πλακώσω!!!!
 
Σούτ εσύ, παλιοκαπιτάλα..
 
Κάτω τα ξερά σας, πρώτα διαλέγω εγώ!!! :diablotin:

Vag, καλορίζικος και καλές δουλειές :)
 
Θα σε κεράσω εγώ ένα καφεδάκι πρώτα (με μερικά Stilnox μέσα) και διάλεξε εσύ πρώτος... :D :D
 
Vagelis σου εύχομαι καλές δουλειές....Θα παρακολουθώ από κοντά τα προϊόντα σου και που ξέρεις όλο και κάτι θα τσιμπήσω!
 
Παιδιά ευχαριστώ.

Θα υπάρχουν πράγματα για να πάρετε, ελπίζω μόνο να μην θέλετε όλοι τα ίδια...
 
Καλές δουλειές (και πάλι) Βαγγέλη!

Δεν θα μπορέσω να είμαι στην κοπή της πίτας του forum την επόμενη εβδομάδα, αλλά τουλάχιστον θα δω κόσμο από εδώ στα εγκαίνια του καταστήματος μάλλον!
 
Θα πάρεις και το Quickshot!
 
Και εσύ πόδι, εγώ διαλέγω πρώτος :D
 
Καλές δουλείες Βαγγέλη. Μάλλον θα περάσω και εγώ με φιλους.
 
Πίσω
Μπλουζα