Εγκαίνια Retromarket

ΜΠΡΑΒΟ ,και ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ για την προσπάθεια.

Πιθανόν να μπορέσω να έρθω στα εγκαίνια !
 
Κοιτα να δεις πως ερχονται τα πραγματα, που τελικα θα διαλεξω εγω πρωτος :biglaugh:
 
Παιδιά πολύ χαίρομαι που θα έρθετε γιατί θα γνωριστούμε κιόλας, και ευχαριστώ.
 
Ναι ναι! Κι εγώ θέλω να σας γνωρίσω όλους :biglaugh:
 
Νίκο θα βάλεις για δήμαρχος τελικά;:biglaugh:

Εκείνο το ρουσφετάκι που λέγαμε την άλλη φορά.. :)
 
Ρε παιδιά, δηλαδή μέσα σε 7 μέρες θα ξαναειδωθούμε μερικοί από τους χθεσινούς στην κοπή; :eek: Πωπω δεν το αντέχω :biglaugh:
 
Είδες; Γι'αυτό κι εγώ δεν ήρθα στην πίτα, πού να σας άντεχα δυο σαββατοκύριακα σερί! :biglaugh:
 
Να ερθετε οπωσδηποτε - εκτος απο προσφορες ενεκα εγκαινιων θα εχει και φαγητο και θα μοιρασουμε και δωρεαν διανομες Linux (ε αφεντικο ?) :)
 
λέω να κατηφορισω κι εγώ. ελπίζω πάλι να μην κατσει στραβή όπως την προηγούμενη φορά στη συνάντηση των GRM (ήμουν ξερός στο κρεβάτι λόγω ίωσης)..
 
Εσυ,απο οτι εμαθα,εχεις ηδη αρχισει τις επισκεψεις! :D
 
Αφού δεν μου τα πούλαγε ο Amigos θα τα πάρω από τον Vag.

Τον ψήνω 2 μήνες τώρα, να μου δώσει το Vectex μάταια. Άσε που όταν θα πάω στα εγκαίνια, θα πάρω όλα τα LCD ηλεκτρονικάκια.
 
καλοριζικο και καλες δουλειες!
 
Μια και φτάνει η ώρα, λέω να γράψω μίνι οδηγίες πώς να έρθετε:

Η διεύθυνση είναι Αρτέμωνος 123 στη Δάφνη και το τηλέφωνο 2109760044.

Η Αρτέμωνος είναι ένας δρόμος ανάμεσα στη Λ. Βουλιαγμένης και την Ηλιουπόλεως, παράλληλη προς αυτές. Ο αριθμός 123 είναι περίπου στη μέση, μεταξύ μετρό Αγίου Δημητρίου και Δάφνης. Αν κάποιος έρθει με το μετρό, προτείνω να κατέβει Δάφνη και να περπατήσει στη Βουλιαγμένης, αντίθετα με τη ροή των αυτοκινήτων. Στην οδό Γυμναστηρίου δεξιά και αμέσως φαίνεται η Αρτέμωνος και το μαγαζί.

Με αμάξι θα είναι λίγο δύσκολο το παρκάρισμα στην περιοχή, αφού θα είναι και τα μαγαζιά ανοιχτά. Η καλύτερη λύση είναι να παρκάρετε λίγο πάνω από την Ηλιουπόλεως, στο κάτω μέρος της ΠΥΡΚΑΛ (έχει και σχολεία).

Θα τα πούμε εκεί!
 
Ωχ! ξέρω κάποιους που φάγανε χοντρό πακέτο αυτές τις μέρες!!!!!:rolleyes:
 
Μάλλον θα το κάνουμε meeting GRM μου φαίνεται τα εγκαίνια του Βαγγέλη. Τέλεια φάση!

Τα λέμε αύριο παιδιά!
 
Vagelis είπε:
Ο αριθμός 123 είναι περίπου στη μέση, μεταξύ μετρό Αγίου Δημητρίου και Δάφνης.
Μια και το είδα, προσοχή !SOS!

Το σωστό είναι: Μεταξύ σταθμών Μετρό Αγίου ΙΩΑΝΝΗ και Δάφνης!
 
Να ξαναβαλω εκεινο το χαρτη

Screenshotretro2.png


και ελπιζω να μας δουμε ολους εκει σημερα στις 4 το απογευμα.

(σημ. Τα Q&Q LCD games ΔΕΝ πωλουνται - ευχαριστω)

:)
 
Πίσω
Μπλουζα