Εδώ Λονδίνο 2009!

αντε πάμε και για την συνεντευξη τώρα! σπύρο καλώς ήρθες!
 
Και απο τήν ηλιόλουστη Πρωτοχρονιάτικη Αθήνα...

Καλη Χρονιά σε όλους και να περνάτε καλά !

Βασίλης :beer:
 
Χρονια πολλα και για την ονομαστικη σου γιορτη.

Σε λιγες μερες κοβουμε και πιττα στο Θησειο. Αν οντως εισαι Αθηνα και προλαβαινεις, θα χαρουμε πολυ να σε δουμε!
 
Wally είπε:
Χρονια πολλα και για την ονομαστικη σου γιορτη.Σε λιγες μερες κοβουμε και πιττα στο Θησειο. Αν οντως εισαι Αθηνα και προλαβαινεις, θα χαρουμε πολυ να σε δουμε!
Ευχαριστώ πολύ. Για το κοπή τή πίτα το είδα αλλα δυστυχώς στίς 5 πρέπει να επιστρέψω στή βροχή :eek: ...

(Δέν μπορούν χωρίς εμένα. Να τώρα που λείπω σταμάτησε να βρέχει! )

Βασίλης
 
κριμα βασίλη, αν μαθαινόταν ότι έρχεσαι θα γινόταν λαοσύναξη!!!
 
Θα ήταν ωραία να μπορούσα να έρθω αλλά πρέπει να φύγω λόγω δουλειάς την ερχόμενη Δευτέρα. Την επόμενη φορά που θα είμαι στην Ελλάδα... ίσως οργανώσουμε ρετρό Αποκριάτικη σύναξη ;)

Βασίλης
 
Βασίλη ελπιζω να εχεις λιγο χρονο να απαντησεις σε λιγες ερωτησουλες που θα σου στειλουμε ως ερασιτεχνες δημοσιογραφοι :)
 
Ευχαρίστως αν μπορώ. Μόνο που τώρα δεν είμαι πια σε διακοπές για αυτό αν γίνεται να είναι κάτω απο 100 :)

Βασίλης

Wally είπε:
Βασίλη ελπιζω να εχεις λιγο χρονο να απαντησεις σε λιγες ερωτησουλες που θα σου στειλουμε ως ερασιτεχνες δημοσιογραφοι :)
 
Εξαιρετικό.

Ηδη στο επόμενο τεύχος του PCM σχεδιάζω να επαναφέρω άλλη μια παλιά στήλη του Pixel, δεν θα με χάλαγε καθόλου να κάναμε κι ένα... δεύτερο Pixel Revival. Αν ενδιαφέρεστε, αγαπητέ, πολύ ευχαρίστως... ;)
 
Μίλησε ο kuv για δεύτερο Pixel revival και δε συγκινήθηκε κανείς;;;

Κατά τη γνώμη μου θα ήταν ό,τι καλύτερο! :thumbup:

Πληροφορίες οτι το Pixel θα έχει σαν ένθετα, τα 2 πρώτα τεύχη του Phoenix, ελέγχονται ως ανακριβείς! :D
 
vassilis είπε:
Φιλε Αardvark,
Νομίζω ότι το Εδω Λονδίνο εμφανίστηκε λίγο πιό νωρίς (τευχος 6?)

Οσο για τίς φωτογραφίες, η αλήθεια είναι ότι δέν θυμάμαι ποιές είχαν δημοσιεύσει. Ισως υπάρχουν μερικές στο Computer για όλους που έβαζε τίς ανταποκρίσεις απο τις εκθέσεις.

Πάντως με εντυπωσιάσες με το να θυμάσε το "μούσι". Πράγματι, είχα, έχω και μάλον θα έχω :cool:

Βασίλης
Και για του λογου το αληθες,ιδου και η φωτο. :D

picture.php
 
Την βρήκατε τελικά :)

Ευχαριστώ!

Για όσους διερωτόντε .... περίπου 20 χρονών! (με γυαλιά εποχής!)

Βασίλης
 
Πίσω
Μπλουζα